MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Laikraštis (žurnalistas Liu Yangas) vakar paskutinė pažanga įvyko iš „Bay Lili“ projekto Pekino miesto pavaduotoju centrinio kultūros turizmo pavaduotoju.„Wanli“ projektas ir pasaulinis kurortas yra atskirtas tik gatvėje.Pasak atitinkamo asmens, atsakingo už „Pekino investicinę korporaciją“, vakar buvo apribotas didžiausias didžiausio projekto „OLE“ komercinio komplekso projektas.Tikimasi, kad projektas bus baigtas iki 2024 m. Pabaigos, o atidarymo sąlygas galima įsigyti 2025 m. Liepos mėn.

„Bayo Lai“ pastatas yra plieninės konstrukcijos forma, kurios šeši aukštai virš žemės, du aukštai po žeme, pastato plotas virš žemės yra 166 000 kvadratinių metrų, bendras aukštis yra 36 metrai, o plieno konstrukcija – apie 40 000 tonų.Šis konstrukcinis dangtelis yra svarbus ikoninis projekto „WanLI“ projekto mazgas, ir tai taip pat yra svarbus atspirties taškas OLE komercinio pastato monomero sekimo taškui. Dekoracija, elektromechaninės ir lauko užuolaidų sienos ir kupolas.

Pasak „Huanhui“ nekilnojamojo turto bendrovės generalinio direktoriaus padėjėjo Wu Yan, kol buvo vykdoma projekto statyba, taip pat pateko į „Wangfujing Group“ veiklos komandą ir investicinę komandą

„Palyginti su kitais OLE,„ Wanliolla “turi daug naujoviškų dizainų. Pavyzdžiui, mes pristatėme„ Bay Li “meno centrą. Ateityje galime surengti parodas ir kryžminę prekės ženklo veiklą.”

„Wanli“ projektas iš tikrųjų yra išsamus Zhangjiawan transporto priemonių skyriaus naudojimo projektas.Zhou Luwei, „Huanhui Real Estate Company“ generalinio direktoriaus padėjėjas, pristatė, kad, išskyrus „OLAI“ ir „Penki -Star Nuolan“ viešbutį Landing rajone, Wanlinyun miestelis yra virš Zhangjiawan transporto priemonių skyriaus, kuris yra pažįstama „Subway Building Essence“ esmė.Šiuo metu piliečiai gali patekti į įlanką per 1 metro liniją ir 7 liniją, be to, jie taip pat gali atvykti per planuojamą S6 liniją ateityje.

Šiuo metu Wanlingyun miestas pradėjo pagrindinę pagrindinės struktūros struktūrą.Vakar popietę Pekino jaunimo žurnalistas „Ting Yun“ mieste pamatė, kad Tingyuno muziejus mieste buvo atidarytas ir atidarytas.„Wanli“ projektas yra netoli Rytų šeštojo žiedo kelio. grynas.

Šiuo metu didelę pažangą padarė keturių pagrindinių „Ting Yun Town“ patirties centrų investicijų skatinimo darbas.Daugybė stebėtų mokslinių tyrinėjimų salės, vaikų patirties salės, „Livehouse“ ir „Tangquan Life“ muziejus sėkmingai baigė prekės ženklo poziciją po viešų kainų siūlymo.Pranešama, kad „Bayi“ prekės ženklo ir Kinijos prekybininkų pasirašymo konferencija vyks artimiausiu metu.

MLS Football Jersey