MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Žurnalistė gerbėjas Haotianas
Biografija
Dainų karinis jūrų laivynas, gimęs 1983 m., Yra Kinijos Geosciences universiteto Žemės mokslų mokyklos (Wuhan) profesorius, Nacionalinės rakto biologinės ir aplinkos geologijos laboratorijos direktoriaus pavaduotojas, Kinijos vargšų biologijos draugijos pirmininko pavaduotojas, pavaduotojas, ir Nacionalinio neįvykdyto jaunimo mokslo fondo nugalėtojas.Jis ir komanda atrado ankstyviausius specialius palaidotus fosilijas Vidutinio amžiaus viduryje ir Guiyango biologinės Guiyango grupėje bei sukūrė Žemės biologijos duomenų bazę.Jis yra laimėjęs antrąjį Nacionalinio gamtos mokslų apdovanojimo ir Kinijos jaunimo mokslo ir technologijų apdovanojimo apdovanojimą.
Kinijos Geosciences universiteto (Wuhan) laboratorijoje prie Wuhano rytinio ežero, Hubei, įvairūs paleontologiniai fosilijų egzemplioriai yra pilni vitrinų spintelių.Artimoje metrų spygliuotose žuvys, mažos iki plikos akies, turi skylių kirminus … Tai yra dainų karinio jūrų laivyno ir kolegos iš Žemės biologijos profesoriaus Žemės biologijos, Geosciences Kinijos universiteto (Wuhan), Geosciences mokykloje “. kūdikis „.
Dainos karinis jūrų laivynas teigė, kad studijuodamas fosilijas, ji gali ne tik atkurti paleontų išvaizdą per jų gyvenimą, bet ir daryti išvadą apie jų gyvenamosios aplinkos, palaidoto amžiaus ir kt. Informaciją, taip ištirti pasaulinės evoliucijos paslaptį.
Bėgant metams, dainos karinis jūrų laivynas daugiausia dėmesio skyrė Žemės biologijos tyrimų tyrimams per dideles geologines mutacijas, tokias kaip senovės aplinkos evoliucija. paleontologijos ir klimato, aplinkos ir koordinuotos evoliucijos.
Remdamiesi empiriniu moksliniu tyrimu, išanalizuokite mikroorganizmų nešiklio nešiklio reikšmę
Dainos karinis jūrų laivynas gimė kaimo Jininge, Shandong.Nuo pat savo antrosios kartos jis sekė savo mokytoją į Zhejiang, Guizhou ir kitas laukinių chirurgijos egzaminų vietas, kad galėtų ištirti paleontologijos fosilijas, tokias kaip poros.Po 9 metų studijų dainos karinis jūrų laivynas baigė studijas 2012 m. Ir pasiliko mokyti mokykloje.
Diechi ir trigubų laikotarpių pradžioje, tai yra maždaug prieš 252 milijonus metų, įvyko biologinis išnykimas.Šio įvykio paslaptys yra kelių kartų mokslinių tyrėjų (Wuhan) iš Kinijos geomokslo universiteto (Wuhan) kartų kova.
„Yra šimtai milijonų metų porų, kurios yra plačiai paskirstytos ir turi apvalkalą, kurį lengva išsaugoti kaip fosilijas. Tai gali nustatyti šios pavienių ląstelių mikrobų fosilijos susidarymo seką, kad nustatytų formavimo seką, kad susidarytų formavimo seka, kad susidarytų formavimo seka, kad susidarytų formavimo seka, kad susidarytų formavimo seka, kad susidarytų formavimo seka Formavimasis, kad būtų atskleistas biologinės evoliucijos įstatymas. „Dainos daina.“ Dainos daina. “Daina.“ Daina „Navy“ sistema ištyrė daugiau nei 6000 porų, surinktų iš laukinių .”Anksčiau kai kurios šio biologinio išnykimo priežastys, kai kurie mokslininkai mano, kad tai gali būti dėl asteroido, kuris nukentėjo nuo Žemės, tačiau mes manome, kad tai gali būti dėl ypač aukštos temperatūros ir hipoksijos.”
Mokslininkai nustatė, kad maždaug prieš 250 milijonų metų šiandien Sibiro Rusijos regione įvyko didelis vulkaninis išsiveržimas, kuris truko daugiau nei 1 milijoną metų, o tai paskatino pasaulinį atšilimą, didelį jūrų rūgštėjimą, hipoksiją ir toksiškas dujas.Šiandien vis dar yra gaisro zona, kurios plotas yra 2 milijonai kvadratinių kilometrų.Remiantis tvirtais įrodymais, dainų karinio jūrų laivyno tyrimus pripažino akademinė bendruomenė, o susiję rezultatai buvo paskelbti tokiose leidiniuose kaip „Gamta · Žemės mokslas“.
Novatoriškas technologijos taikymas, skatinti kryžminio disciplininę integruotą integraciją
Būsimame Kinijos geomokslų universiteto (Wuhan) miesto miestelyje „Dainų karinis jūrų laivynas“, vilkintis baltais eksperimentiniais drabužiais, priima komandos narius atlikti eksperimentus jūrų ekologinio modeliavimo laboratorijoje.Jie savo ruožtu sureguliuoja tokius parametrus kaip temperatūra ir pH ir per stiklinį vandens cilindrą stebi eksperimentinių būtybių, tokių kaip CONCH ir apvalkalai, reakciją į jūrinę aplinką ir įrašo išsamius duomenis.
„Naujų technologijų, tokių kaip eksperimentinis modeliavimas ir didieji duomenys, taikymas suteikė naujų galimybių mūsų tyrimams.” Organizmai juose.
Klimato pokyčiai yra svarbus veiksnys, turintis įtakos biologinei įvairovei.Daugiau nei 10 metų „Song Navy“ atliko tyrimus, pagrįstus senovės temperatūra ir dideliais iškastiniais duomenimis.
„Vandens izotopų dalis keičiasi keičiantis temperatūrai ir krituliams. Išanalizavus deguonies izotopų seką iškasimose, tuo metu klimato aplinka gali būti atstatyta.” Apskaičiuokite 450 milijonų praėjusių metų jūrų gyvenimo pokyčių.Remiantis daugiau nei 20 000 deguonies izotopų įrašais, tiriamas senovės temperatūros pokyčių dėsnis.Po pakartotinio modeliavimo ir skaičiavimų „Song Navy“ pasiūlė kritinį biologinių pokyčių temperatūros tašką, būtent „klimato slenkstį“.
„Geologijos mokslo tyrimai turėtų būti naudojami norint parodyti dabartį ir dabartį“, – teigė dainos karinis jūrų laivynas.Jų tyrimų rezultatai padeda žmonėms išanalizuoti ilgalaikes žemės temperatūros pokyčių tendencijas ir įtaką, o Jungtinių Tautų tarpvyriausybinių klimato pokyčių specialieji komitetai ne kartą pranešė.
Be to, dainos karinis jūrų laivynas taip pat aktyviai reklamavo kryžminio disciplininės integracijos integraciją ir ištyrė dirbtinio intelekto technologijos derinį su geologija.Nuo 2018 m. Jis paskatino pagrindinių programavimo ir duomenų apdorojimo įgūdžių studentus, kad palaipsniui tyrinėtų, kaip pritaikyti giluminio mokymosi algoritmus geologijai.Based on the learning and training of nearly 500,000 fossils and rock photos, they have developed a fossil artificial intelligence appraisal platform based on deep convolutional neural networks, and the accuracy of the accuracy of paleontological fossil door identification exceeds 90%, and the accuracy rate of Roko kategorija viršijo 80%”Šiame kryžių vis dar yra didelių tyrimų spragų, ir mes turime toliau tyrinėti.”
Pradedant nuo susidomėjimo, ugdykite aukšto lygio pagrindinius tyrimų talentus
Guizhou provincijos Guiyang City ir Longli apygardos sankryžoje kalvos krepšyje dainos karinis jūrų laivynas paėmė kelis studentus atlikti lauko tyrimus.Staiga jis išgirdo šaukimą.Dainos karinis jūrų laivynas puolė prie garso, ir aš mačiau keistus iškastinių fragmentus jaunesniojo rankose.
Netyčinis atradimas prieš 9 metus, svarbi žemės gyvenimo gyvenimo dalis – -Alarm -Guiyang biologinės grupės paslaptingasis šydas.Po identifikavimo Dai Xu rankose fragmentai yra seniausias omaras, kurį iki šiol atrado žmonės, prieš 250,8 milijardo metų.Praėjusiais metais „Science“ žurnale „Science“ buvo paskelbtas „Science“ viduryje „Science“ viduryje „Science“ viduryje, kad būtų galima atskleisti šiuolaikišką jūrų ekosistemos vidurį
Dai Xu sakė: „Nuo 2015 m. Mes atradome daugiau nei 40 būtybių, tokių kaip žuvis, chrizantemos, krevetės ir poros aplinkiniuose sluoksniuose aplink Guiyangą, kurie mums suteikė naujų naujų būtybių, kad suprastume gyvybės atkūrimo greitį ir modelį gamtoje. .
„Susidomėjimas yra geriausias mokytojas, o tai taip pat yra pagrindinis veiksnys, skirtas aukšto lygio pagrindiniams tyrimų talentams išsiskirti.” , Mokymo efektas nėra geras.Todėl jis dažnai priima studentus iškasti fosilijas gamtoje, eiti į laboratoriją mėginių analizei, pirmiausia ugdyti susidomėjimą, o paskui atlikti teorinius tyrimus.
Dai Xu iš pradžių studijavo ekonomikos vadybos mokykloje.„Aš išgirdau„ įprastą geologiją “, apie kurį atsitiktinai kalbėjo mokytojo daina, kuri mane domino paleontologijos sritimi. Moksliniai tyrimai įvairiose vietose.
Šiandien dainų karinis jūrų laivynas atnešė daugiau nei 10 meistrų ir gydytojų, taip pat atidarė tokius kursus kaip „senovės ekologinė“ ir „Žemės biologija“ bakalaurams ir magistrantams, kuriuos studentai pasveikina.Kiekvienais metais jis pasirūpins, kad mėnesį ar du privers studentus atlikti laukinius mokslinius tyrimus, o jų pėdsakai išplito visose daugiau nei 20 provincijų.
Pastaraisiais metais „Song Navy“ taip pat aktyviai dalyvavo įvairiose populiariose mokslo veiklose.”Tikiuosi, kad per įvairias mūsų pastangas leiskite daugiau žmonių suprasti ir kaip ši disciplina, kuri„ parodo dabartį „.
Reporteris
Kiekvienas naujas atradimas stebina
Dainų karinio jūrų laivyno knygų lentynoje yra „laukinių įrašų knyga“, kuri šioje knygoje pagelsta.Rankomis dažyti sluoksniai paskirstomi žemėlapiai kruopščiai aprašė įvairias skirtingų uolienų sluoksnių savybes … Daugelis jo tyrimų rezultatų atsirado iš šių brangiausių originalių medžiagų.
Lauko patikrinimas yra kupinas iššūkių.Su tuo, su kuo geologiniai tyrėjai susiduria, yra begalinis „Desert Gobi“, retas apleistas kalnai ir laukiniai keteros, ir stiprus šaltis ir net ekstremalus oras.
Daugeliui žmonių detalių tyrinėjimas uolienų gabalėlyje yra neabejotinai nuobodus ir nuobodus.Tačiau pagrindiniai tų pagrindinių geologinių mutacijų įkalčiai, tie paslapčių įkalčiai, kurie paslėpė žemės pokyčius, yra paslėpti.
Dainos karinis jūrų laivynas teigė, kad kiekvienas naujas atradimas lauko patikrinime nustebino, todėl jis dar labiau mylėjo savo karjerą.Meilė yra neišsemiama daugumos geologinių tyrėjų motyvacija ilgais metais.
„Žmonių kasdien“ (05 -oji 05 versija, 2024 m. Balandžio 20 d.)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey