MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

1. Wanli Didžioji siena
   Pekinas yra tolerantiškas ir elegantiškas miestas.Tris tūkstančius metų istorijos senoji šešių dinastijų sostinė surinko Kinijos kultūrą nuo Juanių dinastijos, Mingo ir Čingo dinastijų, ir susirinko daugybė garsių paminklų ir žmonių peizažų.Didžioji siena, Didžioji siena yra puikus stebuklas, kurį sukūrė senovės darbo žmonės mano šalyje, ir tai yra ilgos Kinijos istorijos liudijimas.

2. Hangdžou West Lake

    Vakarų ežeras, migloti dūmai ir lietus, ilgalaikis arbatos aromatas … Hangdžou, Jiangnan vandens kaimo atstovai, švelnus ir aistringas.Ežeras buvo atskirtas Gushan, Baidi, Su di ir Yanggong Dyli.个小 岛 外西湖湖心 , , 夕照山 雷峰塔 与 宝石山 宝石山 的 保俶 塔隔湖 相映 , 由 此 了 了 了 了 一 、 二 二 塔 、 三 岛 岛 、 Pagrindinis trijų krantinių, penkių ežerų modelis „.

3. Zhangjiajie
   Zhangjiajie kalnai atspindi gražiausią Kinijos viršūnės pozą.3000 akmeninių viršūnių pagrindiniame vaizdingoje Wulingyuan rajone pakilo, o aštuoni šimtai upelių buvo vingiuoti ir vingiuoti. buvo Shenshano kalne.

4. Guilinas
 Guilino kraštovaizdis yra Lijiang upės vakariniame krante.Įprastas karsto reljefas yra unikalus Guilino kraštovaizdis.

5. Shangri -la
 Shangri -la, tu esi krūva ryškios šviesos, pribloškė mano šiek tiek užsispyrusias akis.Jūs esate mano vaikystės šešėlis, marginanti mano vaikystės prisiminimus.Ryto rūkas, švelnumas ir grakštumas daro mane kupiną poezijos.Mingyue, ryškus, tyliai primena mano gimtąjį miestą.

6. Qinghai
 „Gem Blue Qinghai Lake“ kiekvieną sezoną turi skirtingą gražų peizažą, o paukščių ištekliai ir žuvų ištekliai yra turtingi.Anot istorinių legendų, Tango dinastijos princesė Wencheng.

7. Lijiang senovės miestas
 Senovės Lijiango miestas turi spalvingą vietinį nacionalinį papročius ir pramogų veiklą.Senovės Lijiango miestas atspindi senovės Kinijos miestų statybos pasiekimus ir yra vienas iš Kinijos būstų, pasižyminčių skiriamosiomis savybėmis ir stiliumi, rūšis.

8. Huangshanas
 Huangshanas vaizduoja „Keturių šedevrų ir trijų krioklių“ kraštovaizdį.„Huangshan Welcome Pine“ yra entuziastingų ir draugiškų Anhui žmonių simbolis, turintis Rytų etiketo kultūrą, apimančią pasaulį.

9. Jiuzhaigou
 „Jiuzhai nežiūri į vandenį“ yra tikras Jiuzhai griovio peizažo aiškinimas.108 pavasario jūros, kriokliai, upės ir paplūdimiai sudaro spalvingus „Yaochi Jade“ puodus.Changhai, Jianyan, Novon, Shi Zheng, Zha Ru ir Juodoji jūra yra platinami „y“ forma.Cuihai, kriokliai, spalvingi miškai, sniego viršūnės, Tibeto meilė ir mėlynas ledas yra vadinami „šeši būtini“.

10. Yili
 Aš nežinojau Xinjiango grožio.Patirkite Yili ir skonį Yili.

MLS Football Jersey