MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
[„Global Times“ reporteris Bai Yunyi Zhang Yilian] Gegužės 16 d. Apie 4 val. Specialus Rusijos prezidento Putino lėktuvas atvyko į Pekiną ir pradėjo dviejų dienų valstybinį vizitą Kinijoje.Remiantis ankstesnėmis Kremliaus paskelbtomis naujienomis, Putinas aplankys Harbiną ir dalyvaus aštuntosios Kinijos -Rrusijos parodos atidarymo ceremonijoje.Šių metų Kinijos -Rusijos paroda yra aštuntoji sesija. pabrėžti Kinijos ir Rusijos ekonominių ir prekybos santykių entuziazmą.
Aštuntoji Kinijos ir Rusijos paroda Harbine vyko nuo gegužės 16 iki 21 dienos.(Vaizdinė Kinija)
Nauji pakeitimai gali būti matomi plika akimi
Chen Gang, „Suifenhe“ „Vidurinio greičio“ automobilių importo ir „Export Co.“, „Export Co.“ generalinis direktorius, yra viena iš šių metų Kinijos -Russijos parodos dalyvių.”Prieš epidemiją šiais metais dalyvavusios įmonės gali būti matomos nuoga akimi.” Šiemet „Kinijos ir Rusijos“ paroda galima apibūdinti kaip „vieną sunku rasti“, ir net yra kompanijų „aukštos nuomos kainos“, bandančios atidaryti Rusijos rinką.”Šiomis dienomis taip pat yra daugybė rusų ir Rusijos kompanijų, o gatvės ir alėjos yra visur. Manau, kad dabar įvairiose Rusijos pramonės šakose jie nekantriai ieško Kinijos produktų ir Kinijos partnerių.”
Atitinkamas asmuo, atsakingas už Prekybos ministeriją, teigė, kad iki šiol daugiau nei 1 400 aštuntosios Kinijos ir Rusijos parodos įmonių turi 44 šalis ir regionus, 21 provincijas, regionus, miestus ir miestus užsiregistravo į parodą.Rusijos pakrančių grupės vyriausybė paskelbė žinią, kad daugiau nei 50 pasienio regiono verslininkų dalyvaus Harbine vykusioje aštuntoje Rusijos ir Kinijos parodoje, kurioje bus eksponuojami žuvų produktai, medus, saldainiai ir kt.
Kinijos vartotojai mėgsta šokolado ir pieno produktus iš Rusijos.Banovas, pirmaujančios Rusijos bendrovės „Yoxin Trading“ („Shanghai) Co., Ltd.“ generalinis direktorius, „The Global Times Reporter“ sakė, kad jis tikisi pasiekti daugiau operacijų ir bendradarbiavimo „Expo“ ir Kinijos įmonėse.Šiuo metu „Youxin“ produktai pateko į daugiau nei 200 tinklų prekybos centrų Kinijoje, taip pat artėja prie daugiau nei 150 Kinijos prekiautojų.Siekdama atidaryti platesnę Kinijos rinką ir padidinti pardavimus, įmonė vis dar bendradarbiauja su Kinijos E komercijos platforma.
Banovas sakė: „Per 7 metus, kai pateko į Kinijos rinką, kai kurie sausumos transportavimai Kinijos -europos traukiniuose, Suifenhe, Zhengzhou ir Lanzhou leido mums pajusti Kinijos tiekimo grandinės efektyvumą ir patogumą“. iš „Yousin“ kompanijos.”Siekiant patenkinti Kinijos vartotojų reikalavimus nuolat tobulinti maisto kokybę ir saugą, kiekvienais metais Kinijos rinkoje yra ypač skirta daugiau nei 100 produktų. Tikiuosi sunkiai dirbti, kad prisitaikysiu prie Kinijos rinkos pertvarkos ir pasinaudotų Kinijos rinkos pertvarka ir pasinaudotų keičiant Kinijos rinką ir pasinaudotų Kinijos rinkos pertvarka ir pasinaudotų keičiant Kinijos rinką ir pasinaudotum Dabartinis geras laikas. „Banovas teigė esmė
Kinijos ir Rusijos parodos „karštas“ yra greito Kinijos ir Rusijos ekonominio ir prekybos bendradarbiavimo plėtros pavyzdys pastaraisiais metais.Remiantis Kinijos prekybos ministerijos paskelbtais duomenimis, 2023 m. Dvišalių prekių tarp Kinijos ir Rusijos prekybos apimtis siekė 240,1 milijardo JAV dolerių, ty 26,3%daugiau nei praėjusiais metais.Tarp jų Rusija iš Kinijos importavo 110,97 milijardo JAV dolerių, tai padidėjo 46,9%metų.
Naujas „Auksinis“
Chen Gang patirtis taip pat patvirtina aukščiau išvardintus skaičius.Prieš epidemiją Chen gauja daugiausia užsiėmė Rusijos žemės ūkio produktų, eksportuojamų į Kiniją, Kiniją, turizmą ir kitas sritis, sritis. taip pat pateko į „naują etapą“.”Ypač automobiliams ir energijai, tai yra karščiausia Kinijos ir Rusijos prekybos sritis per pastaruosius dvejus metus. Tai labai gera galimybė.” .
„Fan Yeliang“ yra Kinijos verslininkas, ilgą laiką užsiėmęs Kinijos ir Rusijos medienos ir baldų importu ir eksportu.Jis „The Global Times Reporter“ sakė, kad praėjusiais metais jo verslo baldų eksporto verslo apimtis buvo „keturi, penki ar penki prieš epidemiją“, o iš Rusijos importuotas verslas buvo „bent šiek tiek“.
Pagal ugningą rinką prekyba su Rusija taip pat išpilo į daugelį naujų „Auksinių skubėjimo“.„Fan Yeliang“ žurnalistams sakė, kad didžioji dalis verslo su Rusija buvo šiaurės rytų Kinija.”Dabar Rusija turi daugybę rinkos spragų.”
Chen Gang teigė, kad automobilių versle jis užsiėmė: „Nauji Kinijos automobiliai ir antrasis automobiliai pastaraisiais metais labai gerai pardavė Rusijoje. Ypač„ Changan “,„ Geely “,„ Great Wall “ir„ Chery “prekės ženklus galima apibūdinti kaip labai gerai apibūdintus kaip labai gerai. brangus ir parduotas. , ir pagerėjo vietinio darbo šioje srityje efektyvumas “.
Kryžminio laikytojo atsiskaitymas ir infrastruktūra
Kinijos verslininkų požiūriu vis dar yra keletas pagrindinių iššūkių, kuriuos reikia išspręsti Kinijos ir Rusijos ekonominių ir prekybos santykių ateityje.Pirmasis yra tas, kad kroso laikymo gyvenvietė turi būti patogesnė.„Fan Yeliang“ ir „Chen Gang“ sakė „Global Times“ žurnalistams, kad per pastaruosius du ar tris mėnesius daugelis Kinijos privačių įmonių, turinčių Rusijos verslą, susidūrė su problemomis, kai jie susidūrė su problemomis, o susitarimai, kartais atmetė ar pratęsė daugiau nei du mėnesius Neabejotinai padidins mažų įmonių ir grynųjų pinigų srautų spaudimo išlaidas.Jie tikisi, kad Kinija ir Rusija gali paspartinti kiekvienos mokėjimo atsiskaitymo sistemos doką.
Antra, reikia toliau tobulinti Rusijos Tolimųjų Rytų infrastruktūros lygį.Dėl daugelio Europos šalių uostų, kurie atsisako pakrauti ir iškrauti Rusijos prekes, Rusijos kroviniai į uostą Sankt Peterburge Baltijos jūroje ir iš jo smarkiai sumažėjo, kartu su Rusijos ekonominiu bendradarbiavimu Azijos vandenyne. Importo ir eksporto jūrų transporto verslas.Anot Cheno gaujos, Vladivostoko uostas dabar yra perkrautas, o pralaidumo apimtis susidūrė su kliūtimi. daugiau bendradarbiavimo infrastruktūros statybos srityje Tolimuosiuose Rytuose “.
Rytų Europos Centrinės Azijos Rytų Europos draugijos, Kinijos Rytų Europos Azijos draugijos generalinis sekretorius Wang Xiaoquanas sakė „Global Times Reporter“, kad Kinijos ir Rusijos ekonomika turi unikalų papildomumą, o Kinija yra didžiausia ekonomika, galinti bendradarbiauti su Rusija.Remdamasis dabartiniais strategijos „pasukimo į Rytus“ strategijos skatinimo poreikius, Rusija daugiau dėmesio skirs Kinijos rinkai ir visapusiškai skatins integruotą bendradarbiavimą su Kinija.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey