MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Šaltinis: „Yunnan Economic Daily“

Laikraštis (reporteris Kongas Yao rafinuotas korespondentas Li Aihua), norėdamas aktyviai reaguoti į šalies raginimą skatinti skaitmeninę ir tinklo maisto pramonės plėtrą ir skatinti debesų produktų, provincijos komercijos departamento ryšių, susijusių su tinkamais, judėjimu, atitinkamais komercijos departamento sąsajomis, susijusiomis su tinkamomis komercijos departamento sąsajomis, susijusiomis. Provincijos skyriai ir valstybės (miestai). .

Pranešama, kad parodą rengia Zhejiango provincijos komercijos departamentas ir Hangdžou savivaldybės liaudies vyriausybė. Transliacija E -komercijos srityje mano šalyje su maistu kaip vertikali takelis.

Ši paroda yra pagrįsta tema „Persikėlimas į maistą“ ir „CO -Chain“, ir visais aspektais parodys naują modelį, naujas scenas ir naują žaidimą „E -komercijos“ srityje.Parodos zona viršija 60 000 kvadratinių metrų, o dalyvaujančių kompanijų skaičius viršija 1000.Parodos metu taip pat vyks daugybė veiklų, tokių kaip „1 lyderystės viršūnių susitikimas+4 pramonės forumas“.

Mūsų provincija surengė daugiau nei 40 E komercijos platformų, žemės ūkio ir šoninių produktų, plokščiakalnių produktų ir kitų susijusių bendrovių iš Kunming, Qujing, Baoshan, Pu’er, Lincang, Chuxiong, Honghe, Xishuangbanna, Dali ir kitos valstijos (Cities). , Laukinės bakterijos, pieno produktai, šviežių ryžių makaronai, natūralus medus, plokščiakalnio ekologinė mėsa, mažas imbieras, geltonas akmens cukrus, debesų arbata, debesų vaisiai ir kiti beveik 100 būdingų debesų produktų.

MLS Football Jersey