MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Srities tyrimas.Korespondentų piešinys
Srities tyrimas.Korespondentų piešinys
Srities tyrimas.Korespondentų piešinys
Jingchu.com („Hubei Daily“) naujienos (korespondentas Ma yingy) „Vidurdienio ryžiai, trys patiekalai ir viena sriuba bei didelės vištienos kojos, mes galime valgyti gerai prieš valgydami“. Mokykla, partijos sekretorius ir miesto švietimo biuro direktorius, o Kong Fusheng mielai bendravo su mokiniais.
Balandžio 24 d. Kong Fusheng, partijos grupės sekretorius ir Danjiangkou miesto švietimo biuro direktorius, vadovavo asmeniui, atsakingam už atitinkamą akcijų biurą. Mokyklos švietimo ir mokyklų infrastruktūros kūrimo plėtra vietoje.
Konfucijus išsamiai mokomi pastatų, studentų apartamentų, valgyklų, žaidimų aikštelių, universiteto miestelio saugumo, nuošliaužų aplink miestelį statyba ir rimtai klausėsi mokyklos asmens, atsakingo už mokyklos, atsakingo už mokyklas, infrastruktūros statybą, plėtros planavimą ir Esant veikiančioms mokykloms. Mokyklos, susijusios su išskirtinėmis problemomis ir sunkumais kokybės gerinimo, mokyklų kūrimo ir išdėstymo planavimo aspektais.
Kongas Pingshengas pabrėžė, kad mokykla turėtų išlaikyti saugumą, suvokti kokybę ir valdyti komandą.Būtina dar labiau patobulinti infrastruktūros funkciją, optimizuoti universiteto miestelio išdėstymą ir siekti kelių sprendimų; Vidurinės mokyklos stojamosios ekspertizės politika, naudokite daug pastangų, naudokite daug pastangų ir naudokite geras pastangas.
Pastaraisiais metais Danjiangkou miesto švietimo biuras paspartino augimo švietimo vertinimo sistemos kūrimą, optimizavo mokyklos tinklo išdėstymą, sustiprino subalansuotą švietimo plėtrą, laikėsi partijos statybų lyderių, daugiausia dėmesio Sukūrė puikią švietimo komandą, turinčią mokslinį darbo pasidalijimą, institucinį valdymą ir ilgalaikę sėkmingą švietimo komandas.Išeikite, kad skatintumėte aukštos kokybės švietimo plėtrą mieste.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey