MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Siekdamas suformuoti stiprios aplinkos nelegalių nusikaltimų atgrasymo atmosferą ir veiksmingai pareikšti atsakomybę už pagrindinę žmogaus ekologinės aplinkos apsaugos organizaciją, Daliano ekologinis ir aplinka reguliariai atskleis tipinius aplinkos pažeidimų ir nagrinėjamų bei baudžiamų nusikaltimų atvejus.
Naujausia 2 ekspozicija
Tipiški aplinkos pažeidimų atvejai
↓jetas
1. „Dalian Jinpu New District Automotive Component Co., Ltd. Co., Ltd.“
Atvejo įvadas
2023 m. Rugsėjo 21 d. Daliano ekologinio ir aplinkos biuro teisėsaugos pareigūnai nuvyko į „Car Component Co., Ltd.“.
Po tyrimo bendrovės pagamintos nuotekos nebuvo veiksmingos.Po bandymų bendrovės cheminio deguonies poreikio koncentracija nuotekose, kurias išleido bendras bendrovės nuotekų išleidimas Miesto nuotekų valymo įrenginys, palyginti su 300 mg/l, ribotas 0,5 karto.
Tyrimas situacijos
Bendrovės elgesys pažeidžia Kinijos Liaudies Respublikos „vandens taršos prevencijos įstatymą“.
Remiantis Kinijos Liaudies Respublikos įstatymo 83 straipsnio 83 straipsnio 83 straipsnio 83 straipsnio 83 straipsnio nuostatomis ir „Ekologinės aplinkos administracinės bausmės siuvimo standartai Dalian mieste“, baudžiama 200 000 juanių bausmė.Siekdami įgyvendinti griežtų, griežtų ir griežtų teisėsaugos tolerancijos ir protingų teisėsaugos reikalavimus, o įmonei -teisėsaugos pareigūnai skelbė Daliano ekologinės aplinkos biurų tolerancijos ir apdairių teisėsaugos „keturis sąrašus“ ir protingą teisėsaugą teisėsaugai, vykdydami teisėsaugą, iniciatyvą teisėsaugai, vykdydami teisėsaugą. detalė. ir atkūrimo įsipareigojimai įvykdant ekologinę aplinką, turi būti vykdomos pagal teisinę minimalią baudos sumą, kurios teisinė minimali bauda sumažina 20%minimalios baudos “.Galų gale savivaldybės ekologinės aplinkos biuras nusprendė skirti 80 000 juanių baudą.
Antra, vandens perdirbimo įmonė Dalian mero Hai grafystėje, kad būtų galima išleisti teršalus į vandenyną per standartinį
Atvejo įvadas
Buvo nustatyta, kad 2023 m. Liepos 6 d. Daliano ekologinio ir aplinkos biuro teisėsaugos pareigūnai įtaria, kad nuotekose įtarė nuotekų išmetimas tikrinant nuotekas į jūrą.
Po šaltinio nuotekos nustatoma, kad nuotekos gaunamos iš vandens maisto perdirbimo gamyklos, o teisėsaugos pareigūnai nedelsdami apžiūri gamyklą.Patikrinimo metu perdirbimo įmonė buvo pagaminta normaliai, o teisėsaugos pareigūnas liepė bandymo personalui imti išmetimo burnos nuotekas.Po bandymų cheminės deguonies poreikio koncentracija nuotekose išleidžiamos nuotekos yra 91 mg/l, o tai viršija cheminio deguonies poreikio koncentraciją tiesioginių išleidimo nuotekų koncentracijoje „liaonsing provincijos nuotekų išsamios emisijos standartuose“.
Tyrimas situacijos
Gamyklos elgesys pažeidžia Kinijos Liaudies Respublikos jūrų aplinkos apsaugos įstatymo 29 straipsnį: „Žemės šaltinio teršalų išmetimas į jūrą turi griežtai vykdyti valstybės ar vietinių reglamentų standartus ir vietinius reglamentus“.
Remiantis „Kinijos Liaudies Respublikos jūrų aplinkos apsaugos įstatymo“ 73 straipsniu ir „Ekologinės aplinkos administracinių bausmių siuvimo standartai Dalian mieste“, Municipalinės ekologinės aplinkos biuras nedelsdamas sustabdo ją, kad sustabdytų išleistus teršalus į vandenyną ir baudą. 20 000 juanių bauda.
Pandos rojus
„Kinijos Liaudies Respublikos vandens taršos prevencijos ir kontrolės įstatymai“
10 straipsnisIšleidimo vandens teršalai neturi viršyti vandens teršalų išmetamųjų teršalų standartų standartų ir vietinių vandens teršalų išmetamųjų teršalų kontrolės rodiklių.
83 straipsnisPažeidus šio įstatymo nuostatas, vienas iš šių veiksmų nurodo aplinkos apsaugos institucijas apskrities lygmenyje ar viršuje, kad būtų galima pataisyti ar įsakyti apriboti gamybą, sustabdyti gamybą ir ištaisyti ir nustatyti daugiau nei 100 000 juanių ar juanių ar juanių baudą Mažiau.
(1) tie, kurie negavo leidimų nuo kanalizacijos licencijos pagal įstatymus;
(2) puikūs vandens teršalų išmetamųjų teršalų standartai arba viršija bendrą vandens teršalų išleidimo indekso kontrolės indekso, skleidžiančio vandens teršalus, kiekį;
(3) Naudojant nuotėkį, nuotėkio duobes, įtrūkimus, urvus, privačią valdymą, klastojimą ir klastojimą stebėjimo duomenis arba išmetimo vandens teršalus, kad būtų išvengta priežiūros metodų, tokių kaip vandens taršos prevencijos priemonių priežiūra.
„Kinijos Respublikos Respublikos jūrų aplinkos apsaugos įstatymas“
29 straipsnisIšmetorių žemės šaltinio teršalai į jūrą turi griežtai įgyvendinti valstybinių ar vietos reglamentų nustatytus standartus ir atitinkamus reglamentus.
Septyniasdešimt trysJei yra vienas iš šių veiksmų, pažeidžiančių atitinkamas šio įstatymo nuostatas, departamentai, kurie vykdys jūrų aplinkos priežiūrą ir valdymo teises pagal šio įstatymo nuostatas
2) išjungti vandenyno teršalus pagal šio įstatymo nuostatas arba išstumti teršalus nuo standartų ir bendrų kontrolės rodiklių;
(4) Dėl nelaimingų atsitikimų ar kitų staigių įvykių jūrų aplinkos tarša nėra iš karto.
Už vieną iš veiksmų (2) ir (4) ankstesnėje pastraipoje daugiau nei 20 000 juanių ir mažiau nei 100 000 juanių bauda.
Šaltinis: Daliano ekologinio ir aplinkos biuras
Kolekcija: Jiang Ying, „Dalian News Media Group“ reporteris
Redaguoti: Xiaoyu
Grožio redaktorius: Zhang Qiang
Mokyklos pora: Wang Tao
Redaktorius: Qiu Ju
Redaktorius: Li Yuanchen
Produkuota: Mu Jun, daina wei
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey