MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Vakar vykusiame Fujian kultūros ir turizmo ekonominės plėtros forume Dai Bin, Kinijos turizmo tyrimų instituto dekanas, pateikė pagrindinę ataskaitą „Aukštos kokybės turizmo plėtros teorijos teorija ir praktika“, kurioje pagrindinis dėmesys buvo skiriamas turistų pasitenkinimui, teorija ir praktika. Pramoninis konkurencingumas, naujos kinetinės energijos plėtra ir sukūrė naują kinetinę energiją.

□ „Rong Media“ reporteris Huang Weiyi Ye Hongyu Wu La Yun

Turistinė meilė yra didžiausias įvertinimas

„Dai Bin“ nuomone, turistų pasitenkinimas yra ne tik turizmo pramonės kokybės raidos, bet ir kinetinė turizmo pramonės kinetinė energija. Vystymosi koncepcija turizmo darbe.”Šiuo metu turizmas tapo svarbia žmonių gero gyvenimo dalimi. Dvi svarbios naujojo turizmo ekonomikos etapo užduotys yra glaudžiai susijusios su turistų teisėmis ir interesais: viena yra tai, kaip maksimaliai padidinti turizmo teises ir interesus 1,4. Milijardė žmonių, o kitas – leisti išvykti iš namo.

Kaip įvaldyti tikrąjį turistų balsą?Dai Bin mano, kad turime gerai gauti ir analizuoti iš kelių kanalų.”Turistų pasitenkinimo indeksas yra veiksmingas tarptautiniu mastu turistų poreikių matavimas. Tai taip pat yra reikšmingas turizmo ekonomikos veikimo kokybės matavimo ir įvertinimo rodiklis. Turime klausytis turistų garsų per tradicinę ir interneto žiniasklaidą. Gavę pirmuosius duomenis, tokius kaip klausimynas ir kiti tyrimai, padarykite viską, kas įmanoma, kad išgelbėtų „tylųjį balsą“.

Dai Bin mano, kad turistai mėgsta didžiausią vertinimą, o laimingas vietinių žmonių gyvenimas yra geriausias paaukštinimas.„Kvanžou laikantis pavyzdžiu, 围„ “„ “„ “„ “„ “„ “„ “„ “„ “„ “„ “, bet turistams tiesiog patinka ateiti. Geresnio gyvenimo emocinė vertė. Kelios senų scenų scenos Aš vis dar esu nepamirštamas Quanzhou miestas, įskaitant vietos žmonių pasirodymo sceną ir Nanyino įvertinimą “.

Daugialypė strategija ir pasakoja naujas kultūrinio turizmo istorijas

Norint skatinti aukštos kokybės turizmo pramonės plėtrą, taip pat reikia pradėti nuo pramoninio konkurencingumo, naujos kinetinės energijos plėtros ir ekonominės bei socialinės įtakos, norint sukurti išsamią miesto minkštą kultūros turizmo galią ir papasakoti naujas istorijas kultūrinio turizmo plėtros.Dai Bin atkreipė dėmesį į tai, kad turizmo pramonė yra sisteminė pramonė, kuriai reikia dar labiau išplėsti pramonės grandinę, padėti didesnėms ir pasroviui augančioms įmonėms augti ir sudaryti modernią pramonės sistemą, skirtą pasienio atvirumui ir dinamiškiems kūrėjams.„Rengdami aukštos kokybės turizmo pramonės plėtrą ir kurti pasaulyje žinomą turistų lankomą vietą, turime padaryti viską, kas įmanoma Didelis novatoriškas dalykas gali pritraukti didelę kapitalo intervenciją;

Šiuo metu nauja kokybės produktyvumas tapo naujojo pagreičio vystymuisi visose gyvenimo srityse, o kultūros turizmo pramonė nėra išimtis.Šiuo atžvilgiu Dai Bin sakė: „Naujas produktyvus kultūros turizmo pramonės produktyvumas turi sunkiai dirbti per šiuolaikinius praktikus, naujus gamybos veiksnius ir turizmo išteklius. Kitaip tariant, praktikai, kuriems reikalingas šiuolaikinis mąstymas šiuolaikinio kultūros turizmo ir turizmo.

MLS Football Jersey