MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Dabartinis švietimas yra bauginantis.

Matydami tokią pastraipą, tėvai sako, kad mūsų dabartiniai vaikai yra per daug pavargę.Niekas niekada nebuvo tikros vasaros atostogos!

Aš vis dar prisimenu daug viešumo per pastaruosius kelerius metus: nerašykite su Mingzhun, neleiskite savo vaikui prarasti pradinę liniją!Vėliau jis pamažu virto jumis ir neatsisako pamokų, tačiau jūsų konkurentai yra čia!Šiais metais visi labiausiai suabejojo ​​vasaros atostogomis, kokio laipsnio!

Palaukite, kol bus vieši daugybė šūkių, kad mūsų tėvai jaudintų!Pats konkurencija tapo karinių rezervų varžybomis.

Taigi, kur yra vaiko pradinė linija?Kalbant apie teoriją, tai iš tikrųjų yra pradinė linija

Dabartinė „RE -FLASS“ iš tikrųjų tampa vis rimtesnė. Iš esmės yra vidurinės mokyklos aukštoji mokykla.

Tai reiškia, kad vaikai neturi per daug poilsio nuo vidurinės mokyklos iki vidurinės mokyklos, ir jie tik mokosi, o vidurinė mokykla yra vienoda, nes daugelio regionų stojamųjų aukštųjų mokyklų egzaminai yra dar svarbesni nei stojamasis į kolegiją egzaminas, nes Vidurinės mokyklos stojamojo egzamino egzistavimas yra tas, kad daugelis tėvų yra labai geri.Už vaikų beprotiškų papildomų užsiėmimų jie yra tėvų nerimas, tačiau jie taip pat yra priemonė surinkti pinigus organizacijai.

Žinoma, Rytų Azijos kultūros rate daugelio šalių klasifikacijos yra labai rimtos, pavyzdžiui, Japonija, Pietų Korėja, ypač Seule, Pietų Korėjoje, o konsultantai taip pat yra labai garsūs. -Klasai mūsų šalyje?

Tiesą sakant, matome, kad jei nerandate tikslinių papildomų pamokų, galutinis poveikis iš tikrųjų yra labai bendras, taigi dabartiniai -vieneriems ir geriems mokytojams Mažiau abejingumo ir mišrių žuvų bei drakonų sistemos, todėl šalis taip pat bando ištaisyti šį aspektą, tačiau dabar atrodo, kad poveikis nėra labai akivaizdus.

Įgyvendinus dvigubos redukcijos politiką, vaikų mokymo spaudimas buvo sumažintas, tačiau ši spaudimo dalis buvo perduota mokyklai. Dalis paklausos, grįžtančios prie poreikių, yra tik mokykla, tačiau ši paklausa vis dar yra!

Todėl ši situacija iš tikrųjų gali neturėti gero kelio, nes visi nori vis dar labai stiprus.

Kita vertus, vidurinės ir vidurinės mokyklos egzaminų dokumentai taip pat turi sunkiai dirbti, kad pasiektų mokymą, įvertintų nuoseklumą ir ryšį tarp mokymo egzaminų, kad vaikų mokymasis mokykloje galėtų pagrįstai atspindėti jo pastangas ir mokymosi padarinius!

Apskritai, vaikai dabar labai pavargę, tėvai yra labai sunkūs, pinigai išleidžiami daug, o vaiko jaunimas taip pat daug vartoja, tačiau galų gale yra tiek daug, kuriuos galima paguldyti į kolegiją.

Sumažėjus gimimo populiacijai, universitetas toliau plečiasi!Ateityje mūsų konkurencinis spaudimas gali palaipsniui mažėti, taip pat tikimės, kad mūsų vaikai tikrai įvertins švietimo svarbą!

MLS Football Jersey