MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Neseniai Kinijos nardymo komanda gerai pasirodė Berlyno pasaulio taurėje, ji laimėjo keturis aukso medalius.Siekdami užtikrinti, kad sportininkai būtų geriausios fizinės būklės ir gerai žaidžia, kad Paryžiaus olimpinėse žaidynėse būtų pasiekti puikūs rezultatai, balandžio 14 d. Kinijos nardymo komanda oficialiai paskelbė, kad jie pasiekė oficialią mitybos partnerystę su „Amway Nutrilite“.„Amway Nutrilite“ turėdamas 90 metų turtingą mitybos patirtį, „Amway Nutrilite“ suteiks Kinijos nardymo komandoms mokslinę, saugią ir gryną mitybos palaikymą, padėdamas žaidėjams pasiruošti artėjančioms Paryžiaus olimpinėms žaidynėms.

„Nutrilite“ buvo oficialiai paskirtas oficialiu Kinijos nacionalinės nardymo komandos mitybos partneriu

Kaip ilgalaikis Kinijos sporto delegacijos ir nardymo projekto partneris, „Amway Nutrilite“ tapo maistingu ir sveikam maistu, kurį Kinijos sporto delegacija paskyrė jau 2000 m.Jie teikia Kinijos sportininkams sportinės mitybos pasiūlymus ir individualizuotus sprendimus.Kiekvieną „Amway Nutrilite“ partiją griežtai išbandė valstybinis anti -dimensijos ir sporto mitybos tyrimų centras, kad Kinijos sportininkams būtų suteikta saugi, patikima ir efektyvi mitybos garantija Kinijos sportininkams.Jų profesionalios paslaugos padėjo Kinijos legionui daug kartų pasiekti puikių rezultatų.

2024 m. „Amway Nutrilite“, kaip „išsamus sveikatos rengėjas“, vėl bendradarbiavo su Kinijos sporto legionu, ne tik įsipareigojusi remti nardymo komandą, kad pasiektų geresnius rezultatus Paryžiuje, bet ir tikėjosi, kad olimpinis čempionas taps gynybos lydere. Sveika gyvensena, kad sveikata galėtų būti sveika ir sveika, ši koncepcija giliai grindžiama žmonių širdimis, o sveikatos įpročiai yra integruoti į gyvenimo bitus ir kūrinius, kad visi turėtų „sveikatos čempiono“ sąmonę.

Išvykimo ceremonija -sveikatos svajonių komanda

Renginio metu pasirodė „sveikos svajonių komanda“, kurią sudarė pasaulio nardymo čempionas, ir pasidalino sveikos gyvenimo būdo triuku.„Quan Hongyu“, „Chen Taro“ ir „Wang Zongyuan“ pristatė „Balanso mitybos modelį kinų pusryčių pusryčių mityba“ per tiesioginę transliaciją; Išlaikyti žarnyno žarnyno dao ir metabolizmą palaikyti yra sveiki;

Hongyu, Chen Taro XI ir Wang Zongyuan vietoje gamina sveikus mitybos pusryčius.

MLS Football Jersey