MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Los Andželo „Clippers” (LA „Clippers”) vis labiau stiprėja, nes juos skatina unikalus Kalifornijos žavesys, superžvaigždžių bičiulystė ir bendra šlovės vizija. Atrodo, kad komanda, kurią sudaro keturios vietos žvaigždės – Paulas George’as, Kawhi Leonardas, Jamesas Hardenas ir Russellas Westbrookas – pagaliau susibūrė. Kaip sako George’as, pastaruoju metu jiems sekasi ne tik laimėti rungtynes, bet ir siekti „didesnio tikslo”.

„Clippers” harmonija, pasididžiavimas gimtuoju miestu ir čempionato siekiai

Šis tikslo jausmas kyla iš jų bendrų Kalifornijos šaknų. Žaidimas už gimtąją valstiją suteikė jų pergalėms dar daugiau prasmės. Džordžas buvo akivaizdžiai sujaudintas, apibūdindamas šią patirtį kaip „vieną saldžiausių sandorių”. Westbrookas pritarė šiai minčiai, pripažindamas, kad žaidimas Los Andžele turi ne tik krepšinio reikšmę.

Žinoma, „Clippers” žvaigždžių galia kelia šurmulį, tačiau įdomus ir jų susižaidimas aikštelėje. George’o ir Westbrooko „rock baby” akimirka sušildė širdį – tai šventė, iliustruojanti jų susižaidimą aikštelėje ir bičiulystę už jos ribų.

Po banguotos sezono pradžios treneris Ty Lue rado tinkamą požiūrį, pirmiausia pasodindamas Westbrooką ant suolo. Užuot sukėlęs trintį, šis žingsnis išlaisvino Westbrooko energiją ir leido jam suklestėti naujame vaidmenyje. Kalbant apie pradinius abejojančius, Jamesas Hardenas nutildė juos šalta šypsena ir prasitarė, kad dabar jie „neturi kur slėptis”.

Nėra jokių abejonių dėl dabartinės „Clippers” formos. Iškovoję 19 pergalių per pastarąsias 24 rungtynes, jie užima ketvirtąją vietą Vakarų konferencijoje, vos viena pergale atsilieka nuo antrosios vietos ir agresyviai veržiasi į čempionatą. Dėl savo talento, atsidavimo ir vietinės bravūros „Clippers” yra jėga, su kuria reikia skaitytis šių metų atkrintamosiose varžybose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey