MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Klivlando „Cavaliers” turi jėgų laimėti 12 iš paskutinių 13 rungtynių ir pratęsti pergalių seriją iki penkių prieš sunkiai besiverčiančią San Antonijaus „Spurs” komandą. Klivlendo „Cavaliers” savo atsparumą pademonstravo neseniai išvykoje iškovotoje pergalėje prieš Memfio „Grizzlies”, kai Donovanas Mitchellas pelnė 25 taškus ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus. Cary LeVertas prisidėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o Jarrettas Allenas pelnė 14 taškų ir sugriebė devynis atšokusius kamuolius, taip pat prisidėdamas prie artimos „Cavaliers” pergalės.

„Cavaliers” įgauna pagreitį, o San Antonijaus „Spurs” laukia iššūkis, nes jie pralaimėjo devynerias iš paskutinių 12 rungtynių. Nepaisant herojiško pasirodymo prieš „New Orleans Pelicans”, „Spurs” nusileido 114:113 ir sunkiai randa pastovumą. Devinas Vassellas pelnė 28 taškus, Tre Jonesas – 20, tačiau tai nesustabdė „Spurs” nuo pralaimėjimo.

Ruošiantis „Spurs” ekipai „Cavaliers” gali tekti susidurti su iššūkiu, nes Jarrettas Allenas įtrauktas į abejotinų žaidėjų sąrašą. Tuo tarpu „Spurs” ir toliau verčiasi be Keldono Johnsono, todėl jų sudėtis patiria dar didesnį spaudimą.

Nepaisant to, kad „Cavaliers” turi aiškią persvarą rungtynėse, „Spurs” ir toliau yra pasiryžę pakeisti rungtynių eigą. Pastaruoju metu „Cavaliers” demonstruoja įspūdingą formą, o „Spurs” nesugeba atsigauti po skaudaus pralaimėjimo, todėl tikimasi dar vienos įtikinamos pergalės Klivlande. Nors šansai gali būti bauginantys, „Cavaliers” pagreitis leidžia manyti, kad jie pajėgūs įveikti sunkiai besiverčiančius „Spurs”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey