MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Šiandien „Chongqing International Expo“ centre atidaryta 83 -oji Kinijos švietimo įrangos paroda.Dabartinę parodą rengia Kinijos švietimo įrangos pramonės asociacija, organizuojama Čongčingo švietimo komisijos, Chongqing Liangjiango Naujojo rajono valdymo komiteto ir Jubei rajono Liaudies vyriausybės Čongčingo vyriausybė.

Šios parodos tema truks 3 dienas, o tema „Skaitmeninė įgalina švietimo naujoves, vedančias ateitį“.Parodoje daugiausia dėmesio bus skiriama tokioms karštoms temoms kaip skaitmeninė švietimo transformacija ir joje bus daugiau nei 20 profesionalių forumų, akademinių konferencijų, pasiekimų, pasiekimų, pasiekimų, pasiekimų, pasiekimų ir pasiekimų komunikacijos bei kita veikla.

Šioje parodoje, kaip didžiausia ir išsamiausia profesionalios prekės ženklo paroda mano šalies švietimo įrangos lauke, yra daugiau nei 200 000 kvadratinių metrų paroda.Iš viso daugiau nei 1300 įmonių namuose ir užsienyje pristato daugiau nei 21 000 eksponatų.Siekdama geriau patenkinti parodos dalyvių ir auditorijos poreikius, paskutinė dekoravimo paroda pridėjo nepriklausomą parodų zoną į įprastų parodų pagrindą, kad būtų galima išsamiai atnaujinti parodos patirtį. Sanitarinė parodų zona, ikimokyklinio ugdymo/profesinio mokymo/aukštojo mokslo parodų zona.Dviejų nepriklausomų parodų sričių nustatymas atspindi naujovių ir naujos asamblėjos plėtros koncepcijos ir naujos švietimo plėtros koncepcijos modelį.

Verta paminėti, kad dabartinė paroda ir toliau imsis internetinio ir neprisijungusio integracijos biuro parodos modelio.

MLS Football Jersey