MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Chen Gang pabrėžė tiriant Golmi City, Haixi prefektūrą
Aukšti standartai, skirti mokytis partijos disciplinos ir švietimoSuteikti stiprią aukšto lygio apsaugos ir aukštos kokybės plėtros garantiją
„Qinghai Daily Rong Media“ balandžio 20 d(Žurnalistė Mo Changwei) Balandžio 18–19 d. Chen Gang, provincijos partijos komiteto sekretorius ir provincijos liaudies kongreso nuolatinio komiteto direktorius, nuvyko į Haixi Mongolijos Tibeto autonominę prefektūrą, kad ištirtų, kad būtina nuodugniai Studijuokite ir įgyvendinkite pagrindinius aukščiausios vadovybės darbo reikalavimus. Šalys žolių lygyje iki žolių lygio, veiksmingai skatina karininkų verslumo gyvybingumą provincijoje ir apsaugo aukštą aukšto lygio Qinghai lygį.
„Ar buvo rengiama partijos disciplinos mokymasis?” atliktas giliai. ir įgyvendinkite disciplinos ir įgyvendinimo praktiką.Kuo daugiau partijos disciplinos išsilavinimas, tuo daugiau jūs einate į visuomenės lygį.Būtina sustiprinti priežiūrą ir patarimus, kad partijos nariai ir kadrai ir kadrai turėtų žinoti, kodėl jie mokosi, ko mokosi, ir kaip mokytis, ir užtikrinti, kad mokymasis neišeitų per lauką ir nesikreiptų į formą.
Trečiajame pirmosios centrinės ekologinės aplinkos apsaugos inspektorių partijos etape buvo pažymėta Chaidama baseino druskos ežero išteklių vystymosi plėtros problema.„Chen Gang“ atvyko į „Chalhan Iron East“ rajoną ir Qinghai Salt Lake Lanke Lithium Co., Ltd.Būtina paspartinti druskos ežerų pramonės plėtros plano ir standartinės sistemos tobulinimą, ištaisyti grįžtamojo ryšio problemas ir skatinti druskos ežero išteklių kūrimą ir panaudojimą teisingoje trasoje ir pateikti patenkinamą atsakymą partijos centrinei partijai Komitetas ir visų etninių grupių žmonės provincijoje.
„Chen Gang“ nuvyko į Nanshankou siurblinio vandens saugojimo elektrinės projekto svetainę, „China Greenfarta Group Luneng New Energy Co., Ltd.“. industrija.Jis pabrėžė, kad būtina pasikliauti didžiulės dykumos žemės Chaidamoje pranašumais, skatinti projektų statybą saugiai, aukštos kokybės ir efektyviai, visiškai žaisti pagrindiniam naujos energijos kaupimo reguliavimui ir paspartinti formavimo formavimą Švaros energijos pramonės klasteriai.Būtina pagreitinti koordinuotos „skaičiavimo ir transporto“ plėtros kūrimą, skatinti gilią dirbtinio intelekto integraciją su pramonės grandine, skatinti skaitmeninę transformaciją ir pramonės pramonės pramonės atnaujinimą bei skelbti novatorišką švarios energijos vystymąsi. ir žaliosios skaičiavimo galia.
32356 kariuomenėje Chen Gang suprato armijos istoriją, lankėsi ir užuojauta karininkų bei kareivių, ir pabrėžė, kad būtina skatinti šlovingą dvigubos paramos tradiciją, konsoliduoti karinės žemės bendros pastangas ir nuolat konsoliduoti gerą karinės kariuomenės situaciją. , politiniai, kariniai ir civiliai.Nanshankou viešojo saugumo tikrinimo stotyje Chen Gang pabrėžė, kad reikia dar labiau sustiprinti nerimo supratimą, medžio esmę ir įgyvendinti „Dešimt vieno“ reikalavimus, susijusius su Qinghai konstrukcija, ir išlaikyti Qinghai “į pietus“. Vartai „ir„ Didžioji artilerija “iš Qinghai -TIBET.
Dalyvavo Zhu Xiangfeng.
Redaguoti: Han Liping;
Rankraščio šaltinis: „Qinghai“ stebėjimas kliento pareiškimas: Išskyrus aukščiau pateiktą turinį, išskyrus šaltinio rankraštį, tai yra originalus „Qinghai“ rankraštis.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey