MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Balandžio 18 d. „CBRE Shibang Wei Lishi“ išleido naujausius ketvirčio Zhengdžou komercinio nekilnojamojo turto duomenis per pirmąjį 2024 m. Ketvirtį, parodantį, kad per tą laiką padidėjo Zhengdžou biurų rinkos ir mažmeninės prekybos rinkos laisvų vietų lygis.

Duomenys rodo, kad per pirmąjį 2024 m. Ketvirtį Zhengzhou aukštos kokybės biurų pastatų rinka buvo rodoma 145 000 kvadratinių metrų atstumu, kuris daugiausia buvo sutelktas į rytinę aukšto greičio geležinkelio stotį Zhengdong Naujajame rajone ir Aukštos Scientific Avenue -Aukščiausiosios -Scientific Avenue -Aukštos -Aukščiausiojo prospekto. Technikos zona, skirta skatinti visų rinkos akcijų padidėjimą iki 5,184 mln. Kvadratinių metrųBendra ekonominė padėtis, grynoji rinkos absorbcija per pirmąjį ketvirtį nesikeitė. Bendras absorbcijos lygis nutrūks per epidemiją.Laisvų vietų lygį paskatino naujas projektas rinkai iki 26%, iki 2018 m. Lygio.

Mažmeninės prekybos nekilnojamojo turto rinkoje, pirmąjį 2024 m. Ketvirtį, „Zhengzhou“ aukštos kokybės mažmeninės prekybos turto rinka užfiksavo 110 000 kvadratinių metrų, kad būtų galima pridėti tiekimą.

Miesto laisvų darbo vietų lygis padidėjo iki 17,8%.Kalbant apie nuomą, nuolatinis verslo rajonų diferenciacija visais lygmenimis, vidutinė miesto prekybos centrų pirmojo aukšto nuoma nukrito nuo ankstesnio aukšto, esant 330 juanių/kvadratinių metrų per mėnesį.

Laukdamas 2024 m., Shibang Wei Shishi mano, kad biurų pastato pasiūlos ir paklausos santykiai ir toliau bus koreguojami, o rinka parodys švelnią atsigavimo tendenciją.Naujas pagrindinio teritorijos pasiūla pamažu susilpnino rinkos poveikį.Nuoma pamažu stabilizavosi, rinka pateko į nuomininkų rinką ir ji ilgą laiką išlaikoma.

Mažmeninės prekybos nekilnojamojo turto rinkoje 2024 m. Miesto atnaujinimas ir vertybinių popierių pertvarka taps raktiniais žodžiais verslo rinkoje.

Per pastaruosius trejus metus Zhengzhou komercinė rinka atsirado daugelyje projektų, tokių kaip Zhengzhou atmintis · Naftos ir „Huahua“ gamyklos kultūros ir kultūros parkas, Zhengzhou Sesame gatvėje, kurioje pilna fejerverkų ir miesto pramoninės kultūros atmosferos.Įėjus į 2.0 etapą, miesto atnaujinimas bus atliekamas aplink dvi didelės srities/miesto funkcinės zonos dimensijas ir mažą plotą/išsamų kaimynystės atnaujinimą.Pirmajai vadovauja vyriausybė ir siekiama pasiekti proveržį pramoninėje erdvėje, o antrasis pabrėžia vyriausybės nurodymus, įmonių operacijas ir skatina atnaujinti kelias funkcijas.

Be to, nauji energetinių transporto priemonių prekės ženklai pakoregavo ir išplėstas strategijas, kad pagreitintų strateginį automobilių miesto išdėstymą.Atsižvelgiant į vis įvairesnius pardavimų modelius, esamai prekybos centrų parodų salėje buvo sunku patenkinti parodų poreikius, o nauji „Energy“ prekės ženklai pamažu paverčia patirties centrą į „Flash“ parduotuves ir ribotą laiką.Tuo pačiu metu, kai naujų „Power“ prekės ženklų brandumas ir klientų grupės stabilumas, naujas „Energy Vehicle“ prekės ženklas pamažu pradėjo pasirinkti tradicinio „automobilių miesto“ arba „4s Shop“ vietą, kad būtų galima optimizuoti ekraną, Pagerinkite patirtį ir ieškokite sąnaudų optimalią naudos pusiausvyrą.

Laukdamas 2024 m., Shibang Wei Lishi tikisi, kad „Zhengzhou“ mažmeninės prekybos rinka pateks į maždaug 690 000 kvadratinių metrų aukštos kokybės pasiūlą.Projekto tipas apima didelių masto miesto kompleksų, ultrarų, būdingų rajonų ir pramoninių relikvijų rekonstrukciją.Pridedant pasiūlą turtingam verslo ir vartojimo scenarijams, naujas pasiūla dar labiau padidins rinkos ir investicijų pasitikėjimo atsigavimą.Remiantis nauja plėtros tendencija, rinka taip pat pateiks tris reikšmingus pokyčius.Visų pirma, verslo rajono efektas bus dar labiau patobulintas ir sutrumpintas.Antra, komercinis vežėjas įsibėgės ir išves.Galų gale miesto atnaujinimas pakeis drugelių pokyčius subrendusių vietovių vartotojų scenoje.

MLS Football Jersey