MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Kiek turite patekti į dešimtuką kelionių vietas Kinijoje?
Jei norite išeiti, gerų lankytinų vietų yra daugybė, ir tai apakina.Šiandien „Roseward“ kruopščiai atrinko dešimt vaizdingų vietų dešimčiai namų kelionių, kad pamatytų, ar norite eiti ~

1. Qingdao

Daugelio žmonių įspūdis apie Qingdao yra pajūrio miestas.

2. Jiuzhaigou

Jiuzhaigou garsėja savo originaliu ir paslaptingu primityviu ir paslaptingu.Natūralūs peizažai turi ežerų, krioklių, sniego kalnų ir miškų grožį ir turi „Pasakų pasaulio“ reputaciją.

Jiuzhaigou Xuefeng Yuli, žaliuojantys kalnai teka, sudėtingas užbaigimas.

Kriokliai ir upeliai yra dar žavesni, pavyzdžiui, skraidantys karoliukai ir nefritai, kurie yra nepaprastai didingi.Taip pat yra tūkstančiai metų senovės medienos, keistų gėlių ir keistų augalų, pokyčiai ketvirtą valandą, spalvingi, spalvingi ir kupini oro.

3. Hainan Sanya

Sanya yra gamtos sugadinta vieta.Gamta sukelia maloniausią klimatą, šviežiausią orą, švelniausią saulę ir mėlyniausią jūros vandenį Sanijoje.

„Roseward“ yra įmonė Hainan mieste ~ Jei galite paruošti nešiojamąją įrangą, jei išeisite keliauti, tai labai padidins kelionių patirtį ~

4. Xinjiang Tianshan Tianchi

Tianshan Tianshan Tianchi vaizdinė teritorija yra 110 kilometrų nuo Urumqi.

Ežeras yra skaidrus ir skaidrus, o aplinkiniai debesys yra tankūs.

5. Lushan

Kliūties judėjimas prieš dešimtis milijonų metų Lushan mieste sukūrė devynis Lushan ir Chongling Wanli aukštus ir lydėjo viršūnių viršūnes ir keistų uolų grožį.

Kadangi „Lushan“ kylant tarp upių ir ežerų, kritulių gausu, o metinis vandens sumažėjimas gali pasiekti 2000 mm.Keliaujant į Lushan, Lushan debesų ir rūko grožis turi būti geriausias.

6. Zhangjiajie

Zhangjiajie, penki žingsniai yra keistai, septyni žingsniai yra apstulbinti.Jo pavadinimas yra 3000 „Qi Peak“ ir 800 Showshui.

7. Guilinas

Guilino kraštovaizdis yra žinomas dėl savo Kinijos kraštovaizdžio atstovų.

8. Daocheng Yading

Daochengas yra vieta, esanti labai arti dangaus.

9. Vidinė Mongolija Hulunbuir Prairie

40 ° šiaurės platuma -vienas kilometras nuo dangaus -Hulunbuir Prairie, Hulunbuir Prairie yra viena iš trijų pasaulio garsių pievų.

10. Huangshanas

Huangshanas yra Anhui provincijoje, Kinijoje, ir yra vienas garsiausių kalnų Kinijoje.

Jis garsėja savo keistomis kalnų viršūnėmis, stačiomis uolomis ir nuostabiu saulėtekiu.Huangshanas taip pat turi daug istorinių ir kultūrinių relikvijų, tokių kaip „Yingke Song“, „Ciguangge“, „Guanyin Bridge“ ir pan.

Aukščiau yra dešimtys lankytinų vietų, kurios yra būtinos kelionėms Kinijoje.Taigi eikite dabar, nesvarbu, ar tai aukščiau paminėtos lankytinos vietos, ar priemiesčiai, leiskite „Roseward“ keliauti su jumis!

MLS Football Jersey