MLS Football Jersey
Pn. Bir 21st, 2024

LeBrono sūnus, USC pirmakursis įžaidėjas Bronny Jamesas, toliau skinasi kelią į aršią NBA vilčių konkurenciją. Artėjant naujokų biržai Gilbertas Arenasas, buvusi NBA žvaigždė, iš arti matęs Bronny talentą, suteikia vilties ir ragina imtis veiksmų.

Bronny James: Jamesas Jamesas: nuo „stebuklingo” potencialo iki jo potencialo.

Arenas pasakoja apie savo patirtį treniruojant trylikametį Bronny kartu su vyresniu perspektyviuoju Skyy Clarku. Iš pradžių Bronny turėjo pranašumą, bet Arenas įžvelgė kibirkštį, kai Bronny susitvarkė su iššūkiu, atliko sklandų eurostepą ir dominavo treniruotėje.” Kaip jis žiūrėjo į mane, – prisimena Arenas, – pasakiau Bronny: „Taip, tau nereikia jaudintis.

Nepaisant ankstyvų Brono spindesio blyksnių, Arenas naujausiame podkaste palygino Brono lubas su geriausiu NBA dviejų gynėjų gynėju Jrue Holiday. Tačiau jis mano, kad Brownie turi išlaisvinti savo vidinį tigrą, kad atskleistų visą savo potencialą.” Arenas sakė: „Jis turi „Bugatti” variklį, bet nori išnaudoti visą jo potencialą.

Dabartiniai Brownie skaičiai USC atspindi tokį požiūrį. Jo 5,9 taško, 2,6 atkovoto kamuolio ir 2,2 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes vidurkiai liudija apie jo talentą, tačiau taip pat atspindi, kad jis dar nėra pakankamai atsargus, kad taptų „Visų žvaigždžių” žvaigžde.

Taigi, kur lieka Brownie? Arenaso pokštai rodo jo talentą ir varžybinį ryžtą, o jo žaidimas ant parketo – jauną žaidėją, vis dar ieškantį savo ritmo. Lūkesčių spaudimas neabejotinas, tačiau Brownie kelionė dar tik prasideda. Lieka klausimas: ar jis išlaisvins Bugatti variklį ir pakils virš didingų palyginimų, o gal jis kurs savo kelią, sulaužys išankstines nuostatas ir sužydės?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey