MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Informacinių naujienų tinklas pranešė balandžio 26 dRemiantis britų „Daily Mail“ svetaine, apie kurią pranešta balandžio 18 d., Mokslininkai nustatė, kad tarp nepageidaujamo maisto ir vėžio yra ryšys arba jaunų žmonių naviko padidėjimo priežastis.
Pranešama, kad mokslininkai mano, kad atrado ryšį tarp padidėjusio vartojimo rizikos ir vėžio rizikos.Singapūro tyrimas tiria acetorių poveikį vėžiu atspariems genų -acetoriams yra junginys, išsiskiriantis, kai jie suskaido saldumynus ir daug riebalų maistą.Tyrėjai pirmą kartą atrado: Pattiodeksaldehidas gali laikinai uždaryti krūties vėžio 2 geno (BRCA2) gebėjimą užkirsti kelią vėžio formavimui ir augimui.
Dešimtmečius gydytojai žinojo, kad šlamšto ir maisto vartojimas yra susijęs su vėžio rizikos padidėjimu.Bent jau tai gali paaiškinti, kodėl paviršiuje yra tiek daug vėžio tarp jaunų amerikiečių jaunų žmonių, ypač storosios žarnos navikų.
Singapūro nacionalinio universiteto tyrėjai nustatė, kad daugiau propiledeliacijų gamins daugiau propileneksijų valgydami šiukšles ir maistą, o piruizidinas gali slopinti priešvėžinių genų, tokių kaip BRCA2, funkciją.
Tyrimų reporteris, Singapūro Nacionalinio universiteto vėžio tyrimų centro direktorius Awkas Vencaramanas pasakojo „Šiandienos medicinos naujienų“ svetainei: “BRCA2 baltymai buvo sunaikinti ir sumažino jo turinį ląstelės BRCA2 anti -šansų funkcija
Ar dėl šios priežasties paslaptingas jaunų žmonių storosios žarnos vėžio atvejų padidėjimas?Tyrimo ataskaitoje konkrečiai paminėtos žarnyno bakterijos, susijusios su maisto apdorojimu ir dietinių skaidulų trūkumu.Mokslininkai sako, kad galbūt jie turi žingsnį arčiau supratimo apie paslaptingą jaunų žmonių storosios žarnos vėžio padidėjimą.Jis atkreipė dėmesį, kad pakartotinis rizikos poveikis, ypač valgant maistą ir raudoną mėsą, padidins tokių genų, kaip BRCA2, žalos kiekį.
Tyrimo komanda tiria acetorių įtaką paveldėtam BRCA2 genui, kuris labiau kenčia nuo vėžio.
Dr. Wenteramanas sakė: „Yra pakankamai įrodymų, kad kai kuriems žmonėms kyla didesnė krūties, kiaušidžių, kasos ar kitų vėžio rizika, nes jie paveldėjo iš tėvų su trūkumais atspariu vėžiu gene BRCA2. Neseniai mes neseniai esame. Mes. Neseniai buvo nustatyta, kad šių žmonių kūno ląstelių įtaka yra ypač jautri propyonedehidui. ankstyvas perspėjimas apie vėžį.
Be to, Vencaramanas taip pat atkreipė dėmesį, kad acetetaldehido kiekis pacientams, sergantiems cukriniu diabetu, paprastai yra didelis.
Tačiau tyrimo komanda priminė, kad todėl, kad atitinkami tyrimai atliekami ląstelėse, o ne žmogaus kūne, vis dar reikia atlikti papildomus tyrimus.(Kompiliacija/Zheng Guoyi)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey