MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Kinijos naujienų tarnyba, „Xinjiang News“, gegužės 8 d. (Qian Zijun), siekdama veiksmingai apsaugoti kaimo moterų sveikatos teises ir interesus, jos gali pasiekti ankstyvą atradimą, ankstyvą diagnozę ir ankstyvą kaimo moterų elgesį. Partijos organizacijos ir organizuoja „dviejų vėžio“ egzaminų projektus ir „Township Health Center“ „dviejų vėžio“ egzaminų gimdos kaklelio vėžio egzaminus.
Shangzhi BARC kaimo moterų federacijos pirmininkas sakė: „„ Dviejų vėžio atvejų nemokama atranka yra svarbi priemonė rūpintis moterų sveikata, išlaikyti šeimos laimę ir skatinti socialinę civilizaciją. Pagrindinės žinios apie „dviejų vėžio“ atranką, Supraskime, kad svarbu saugoti savo sveikatą ir sustiprinti mūsų supratimą apie vėžį.
„Kaimo vietovėse mes paprastai mokomės mažiau dėmesio į savo fizinę sveikatą. Daugybė mažų problemų gali lengvai tapti didelėmis problemomis. Kiekvienais metais organizuojama nemokama„ dviejų vėžio “atrankos veikla sudaro šias trūkumus. Buvo tikrai intymiai mėgautis nemokamu atranka .
Kitame etape „Asle Township“ partijos komitetas ir toliau laikysis partijos statybos vadovybės, kad pagerintų moterų savarankiškumo supratimą ir sumažintų „dviejų vėžio“ grėsmę moterų sveikatai, kad būtų naudinga viešumas Žmonių politika ir moterų sveikatos žinios bei sukuria susirūpinimą moterims, kurios rūpinasi moterų sveikata.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey