MLS Football Jersey
Pn. Bir 21st, 2024

„Golden State Warriors” žvaigždės Draymondo Greeno sugrįžimas po 12 rungtynių diskvalifikacijos dar neištrynė įtrūkimų kadaise dominavusios „Warriors” komandos šarvuose. Emocionali D. Greeno kelionė nuo svarstymų apie pasitraukimą iki sugrįžimo rodo, su kokiu spaudimu ir kontrole susiduria šie NBA veteranai.

Besikeičiantys kariai: Draymondo sugrįžimas, mainų grėsmė ir dinastijos pabaiga.

DeMarcusas Cousinsas, pats buvęs „Warrior” žaidėjas, supranta J. Greeno situaciją, tačiau įžvelgia gilesnių komandą kamuojančių problemų. Jis atkreipia dėmesį į „vadovybės ir savininkų problemas” ir pateikia kryžkelę: arba išsiurbti iš trejeto Greenas-Tompsonas-Curry likusią energiją, arba paspausti „perkrovimo” mygtuką.

Skaičiai kalba patys už save. Su Greenu ar be jo „Warriors” rezultatai išlieka vidutiniški. Čempionų kilmė neginčijama, tačiau Greeno problemos ir Klay Thompsono nenuoseklumas kelia klausimų dėl jų ateities. Jų pasilikimas „Warriors” komandoje po šio sezono atrodo vis rizikingesnis.

Tačiau Cousinsas nesitiki, kad „Warriors” sezono viduryje imsis kokių nors didelių žingsnių. Jis mano, kad „Warriors” įveiks sunkumus ir tarpsezoniu priims svarbų sprendimą. J. Greeno sutartis baigia galioti 2026 m., o už jo gynybinį universalumą ir lyderystę vis dar būtų galima gauti padorią mainų kainą. 34 metų Thompsono laukia sunkesnis pasirinkimas laisvojoje agentūroje. Traumų kamuojamam žaidėjui didelis atlyginimas atrodo nelogiškas.

Šis sezonas gali būti paskutinis legendinio „Didžiojo trejeto” šaukimas. Jų vieta krepšinio istorijoje užtikrinta, tačiau „Golden State Warriors” ateitis kupina nežinomybės. Vadovybė tarpsezoniu turės priimti sudėtingus sprendimus, kad atstatytų dinastiją, kuri, atrodo, yra ant saulėlydžio slenksčio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey