MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Pigūs Atletico Madrid futbolo marškinėliai Atrodo, kad gynėjas Mario Hermoso naudojasi didele pigių ir kokybiškų vidurio gynėjų paklausa, o „Los Rojiblancos” laukia kova, kad jį išlaikytų. Vienas iš galimų taikinių yra Katalonija.

„Hermoso” vėl derinamas su Pigūs „Barcelona” vaikų futbolo marškinėliai teigiama, kad kitą sezoną jis galėtų būti Alejandro Balle alternatyva kairiajam gynėjui, taip pat galėtų žaisti vidurio gynėju. Hermoso sutartis baigiasi sezono pabaigoje, tačiau panašu, kad su jo kontraktu Barselonoje niekas nesikeičia. Hermoso ne kartą buvo siejamas su perėjimu į varžovų klubus.

„Barcelona” susijungė su Madrido „Atletico” veteranu

Pasak pranešimų, artėjantis Marcoso Alonso išvykimas turės įtakos galimam Hermoso atėjimui, nors Alexas Valle, paskolintas „Levante” iš „Barcelona”, taip pat buvo spėjamas kaip Alonso įpėdinis.

Vos prieš dvi savaites, sužinojęs, kad Pigūs „Barcelona” moterų futbolo marškinėliai ir Hermoso buvo „šalti”, Matteo Moretto prasitarė, kad labiau tikėtina, jog „Premier” lygos klubas bus suinteresuotas. 28-erių metų futbolininkui gali grėsti paskutinis didelis kontraktas aukščiausioje lygoje, todėl nebūtų keista, jei jis norėtų gauti pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey