MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Žurnalistė Li Xuemeng
Gegužės 17 d. Buvo surengta provincijos pirmaujanti „Cadre“ įspėjimo apie švietimo konferenciją, o provincijos ekologinė aplinkos apsauga, inžinerijos kūrimas, medicinos ir sveikatos ir kitos pagrindinės drausmės pažeidimų sritys sukėlė tvirtą atsaką.Visi sutinka, kad pirmaujančių provincijos kadrų sušaukimas perspėti švietimo konferenciją yra intuityviau vykdyti ryškią partijos disciplinos ir švietimo praktiką, atlikdamas ir įgyvendinant Kinijos Kinijos komunistų partijos drausminių veiksmų taisykles. „.Būtina visiškai įgyvendinti susitikimo dvasią, remiantis bylos disciplina, byla, byla, byla ir byla Iš baimės ir toliau laikykitės pagrindinės atsakomybės.
Tipiška atvirkštinė kaip „gyvas vadovėlis“
Dažnas ideologinis žadintuvas
Įspėjamasis švietimas yra svarbi partijos disciplinos mokymosi ir švietimo dalis, taip pat galingas partijos disciplinos ir švietimo suvokimas.Tipiška priešingai, atskleidžianti korupcijos problemą, atspindinčią partijos dvasią, kankinimas yra pirminė misija, patikrinama politinė lojalumas ir atspindi griežtą partijos valdymą.Įspėjimas, „policija“ yra reiškinys ir problema, partijos dvasia ir „parodytos“ elgesys, atgrasomi žmonės yra „nesiskiria“, „neuždaryti“ ir „nežinomi“ ir mokyti partijos narių, kurie moko partijos narius ir kadrai provincijoje.
„Aš iš to pasimokysiu giliai, nuolat stiprinsiu teorines ginkluotosias jėgas, stiprinsiu partijos dvasios auginimą ir sąžiningai įgyvendinsiu susitikimo dvasią.“ Reikalavimai, kartu su partijos disciplinos mokymuis , ir pasinaudokite proga ištaisyti bandomąjį franšizės darbą.
Yan Dawei, Partijos komiteto narys ir provincijos ekstremalių situacijų valdymo departamento direktoriaus pavaduotojas, teigė, kad Provincijos ekstremalių situacijų valdymo departamento partijos komitetas atidžiai studijuos ir įgyvendins susitikimo dvasią ir imsis neigiamų tipinių tipinių atvejų, susijusių su Priešingas pavyzdys, ypač Han Xianghui. , „Seni tikri asmenys“ ir „Švarūs žmonės“ nuosekliais žodžiais ir darbais “„ “.Būtina sustiprinti pagrindinės partijos atsakomybę ir „vieną poziciją ir dvi pareigas“. -Tikracija ir teisumas.
Paimkite „šešias disciplinas“ kaip aukštos įtampos liniją
Dažna disciplinos eilutė
Iš šešių pirmaujančių kadrų rimtai pažeidė aštuonių centrinių taisyklių dvasinius klausimus, buvo skatinamas ir reformuotas specialiojo ugdymo ištaisymas, o provincijos darbo stilius buvo gerai ištaisytas į ketvirtą ir penktąją provincijos 14 -osios sesijos sesijas. Partijos komitetas, o paskui nacionalinė „dviejų sesijų“ žiniasklaida šiais metais.Norėdami naudoti „šešias disciplinas“ kaip aukšto slėgio liniją, turime griežtai laikytis politinės disciplinos, organizacinės disciplinos, vientisumo disciplinos, masinės disciplinos, darbo disciplinos ir gyvenimo drausmės ir būti politiniu ir tvirtu „supratimo žmonėmis“ Žmonės “,„ intymūs žmonės “, pasitikėdami masėmis,„ taisyklėmis “, kurios atlieka savo pareigas ir atlieka savo pareigas, ir„ grynus žmones “, turinčius kilnią moralę.
„Sekretoriaus Gango pateikiami„ Šeši būtini “reikalavimai tvirtai nustatė ir nustatė, kad mums mokytis partijos disciplinos ir švietimo kryptis. , sakė: „Mes giliai suprasime dvasinę partijos disciplinos mokymosi ir švietimo esmę. Paimkite partijos disciplinos mokymą ir partijos centrinio komiteto diegimas. -Tipe ‘vienetai.
Partijos grupės sekretorius Jin Shenghoou ir Provincijos žemės ūkio ir kaimo reikalų departamento direktorius teigė, kad kaip pagrindinis partijos narių būrys, aukščiausio aukščiausio aukščiausio lygio vadovybės vadovybės, kaip Aukščiausiojo vadovybės vadovybė, dvasia, Aukščiausiojo vadovybės vadovybė, susijusi Aukščiausia vadovybė laikosi bylos, laikosi bylos, o pavojaus varpai bus ryžtingi atsakomybės. Griežtai valdančio partiją žemės ūkio ir kaimo vietovėse procesas.Atidžiai suvokti partijos discipliną ir švietimą, pavyko įgyvendinti „kadrų reikalavimus, turi dirbti, aiškios idėjos ir griežta disciplina“ ir stengtis suformuoti „trijų ištikimų“ lojalumo ir švarios atsakomybės komandą.Suskirstykite neteisingo vėjo ir korupcijos aplink mases problemą, įgyvendinkite partijos stiprių ūkininkų ir ūkininkų bei ūkininkų politiką ir skatinkite aukštos kokybės žemės ūkio ir kaimo vietovių vystymąsi su griežtais drausmės reikalavimais.
Paimkite partijos valdymą kaip vidaus reikalus
Dažna baimė
Partijos nariai ir pirmaujantys kadrai turi laikytis partijos valdymo, o pareigūnai – kaip savo vidaus ir atsakomybės ir iš tikrųjų paversti partiją, valdančias pareigūnus griežtą ir realybę.Būtina imtis iniciatyvos suvokiant disciplinos švietimą, imtis iniciatyvos, kad būtų atsakomybė, imtis iniciatyvos laikydamiesi aukščiau nurodytos normos, imtis iniciatyvos įgyvendindami sistemos įgyvendinimą, sustiprinti savarankiškumą, atlikti slėgio sluoksnį pagal sluoksnį, Suimkite komandą ir atneškite komandą, kad sukurtumėte geležinės reguliavimo galią, draudimą uždrausti prestižą, iš tikrųjų sukurti atsakingą ir vertikalią aplinką.
Fu Xueli, partijos grupės narys ir provincijos sveikatos ir sveikatos komisijos direktoriaus pavaduotojas, teigė, kad ji šokiruoja ir kankina dėl bylos, apie kurią pranešė provincijos vadovybės kadrai, kad įspėtų švietimo konferenciją.Jis sakė, kad būdamas partijos narys ir kadras, jis turi kalbėti apie politiką, discipliną ir sąžiningą asmenį, kuris laikosi taisyklių.Kitame etape turime laikytis susitikimo reikalavimų ir laikydamiesi provincijos partijos komiteto reikalavimų „kadrai turi dirbti, aiškios idėjos ir griežta disciplina“, valdyti save, būti vyru ir sunkiai dirbti.Atsakingos srities srityje turime ir toliau skatinti centralizuotą korupcijos ištaisymą farmacijos srityje ir centralizuotus neatlygintinų vėjų ir korupcijos klausimų taisymo veiksmus, susijusius su masėmis, ir sukurti stiprią darbo atmosferą pramonėje.
„Iš bylos sužinosime ir ryžtingai suvienysime savo mintis ir veiksmus iki provincijos partijos komiteto diegimo reikalavimų. Mes sąžiningai įgyvendinsime sekretoriaus Cheno Gango” Šešis būtini „reikalavimus, toliau stiprindami partijos dvasios pratybas, veiksmingai sukursime minties liniją , ir ryžtingai valdo partijos valdymą partijai valdyti partiją. Sąžiningai praktikuojate „kadrai“ turi veikti, aiškios idėjos ir savęs disciplina “.
Šiuo metu „Qinghai“ yra geriausias vystymosi laikotarpis istorijoje, teikdamas plačią etapą partijos nariams ir kadrai visais lygmenimis, kad parodytų savo talentus ir parodas.Visi teigė, kad turime pasinaudoti partijos disciplinos mokymosi ir švietimo galimybe, išsamiai įgyvendinti 14 -osios provincijos partijos komiteto penktosios plenarinės sesijos diegimo tvarka, naudokite geležies drausmę, kad suformuotumėte stiprias organizacijas, suburtumėte stiprias komandas ir stengiamės kurti naujus kinus -Šiuolaikiški Qinghai nauji skyriai, skirti naujiems kinų kalbos stiliaus skyriams.
„Qinghai Daily“ (2024 m. Gegužės 18 d., 2 -asis leidimas: naujienos provincijoje)
Atsakomybės atsisakymas: Išskyrus šaltinio rankraštį, aukščiau pateiktas turinys yra originalus „Qinghai“ rankraštis.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey