MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

      Yra daugybė maisto produktų, kurie gali suteikti gerų požymių, ant grotelių, keptų ant grotelių.

Maži patarimai kai kurioms daržovėms ir vaisiams:

        Aukšta kokybė apibūdina aš.Asmeninis aukštos kokybės apibrėžimas tikriausiai yra:Atsakykite į „Hunger 50+“, „Life 30+“(Galų gale, skrudintos bulvės ir didelė mėsa gali būti +20,Vėlgi yra 20) ,,Smart 15+,,Lengviau įsigyti ingredientų, Arba reikalauti tam tikrų sąlygų, tačiau tai galima pasiekti sukuriant atitinkamą „gamyklą“.Jei tai maža tikimybė, jis neįtrauktas (pvz., Sviestas ir elektrinis avių pienas).

        Nesvarbu, ar tai aukšta, geranoriška išminties mato ir gali būti tam tikrų skirtumų.Toliau pateikiami virimo ruošimo ekrano kopija:

Nėra jokių trijų užpildytų medžiagų reikalavimų.Tačiau atkreipkite dėmesį į prioritetinius ir kitus receptus nurodytus ingredientus, todėl lengva gaminti kitus patiekalus.

Kol „Drakono vaisiai“ bus pasodinti, drakono vaisių mokykla lengva gaminti. Nuleiskite drakono vaisius.

Recepto reikalavimai yra gana aiškūs.

Jei užpildytos daržovės yra svogūnai, tai taps kitu patiekalu.

Vegetariškas pilis yra patiekalas, turintis palyginti subalansuotą trijų dimensijų atributą.Su lapų mėsa susijusių patiekalų geriausia turėti maisto ir lapų mėsos gamyklą.

Kreminės bulvės taip pat yra subalansuoti indai.

Viskas gerai, bet kiaušinis nėra labai geras.

Galite pasigaminti aukštą paukščių fabriką, perindami mažus aukštus ir aukštus paukščius, ir nesunku pavogti kiaušinius, kai sausas rėmas.

Tinkamumo laikas yra trumpas.

Jei kraujas yra pilnas, ingredientai nėra blogi.

Gėlavandenės žuvys, jūros žuvys ir ungurys yra puikios;

Žvelgiant į šiuos tris kartu, žuvies atributai yra per daug panašūs.

Jei norite sąmoningai gaminti jūros gėrybių sriubą ir išvengti kitų dviejų, jums reikia išleisti smegenis (mano San nebėra) Šios dvi žuvys yra skirtos šiam patiekalui …

Ungse yra 1 žuvies laipsnis 0,5 mėsos, trys unguriai gali atitikti> 2 žuvų laipsnių reikalavimus, tačiau mėsos laipsnis neviršija 2, taigi trys unguriai+vienas ne -fice, ne -1 mėsos įdaras yra gerai. , ir gali būti gaminamos keptos žuvies juostelės.Tačiau ungurių gaminimo ruošos aš vis tiek jaučiuosi labai pasimetęs, tačiau tai yra 15 aukso blokų.

Ledo skulptūra turi 1 ledo laipsnį, 1 žuvų laipsnį ir 1 mėsos laipsnį. laipsnis, sriubą galite užpildyti šiais dviem įdaro rūšimis.

Šie trys „Rattan“ puodai turi savo nuosmukį. Virtuvė turėtų būti praktiškesnė.

Kol bananų krūmai bus persodinti, ingredientų įsigijimas bus labai paprastas.

Figos reikia gauti medienos plotą vandenyje.Vaisių vaisių jautienos nosisNors indai grąžins 30 daugiau kraujo nei praeitis, tai sunkiau gauti nosyje.

Ingredientai yra palyginti geri, o atributai taip pat yra labai geri. Tačiau pats virėjas nenori nuolat valgyti tų pačių patiekalų.

Receptas yra labai fiksuotas;

Ji gali būti pagaminta su didele ir maža mėsa, tačiau maža mėsa+3 ledai gali gaminti triušius; Pipirai.

Pildymo medžiagas galima gauti pigiai ir gerai.

Nors tai labai nuožmi, aš tai darau retai.Kai kurie draugai vis dar yra maži, ir jie nevalgo po to, kai yra alkanas, o tai yra per daug švaistoma.Aš nenoriu turėti tos didelės mėsos.

Restauras yra geras, tačiau paprastai tai nėra daroma.Pirma, kadangi ištekliai nėra labai ekonomiški, paprastai keičiami kiaušiniai.Antrasis yra todėl, kad prioritetas nėra didelis, 3 kiaušiniai+1 uogos/vaisiai, o vaisių padažo medus virtas penkiais ar penkiais, 3 kiaušiniais+1 indu, sulaužykite puodą.

Be to, nepamirškite aukštos kokybės virtuvės„Fire Dragon“ vaisių mokykla, Bacon kepti kiaušiniai, jautienos žalios lapinės daržovės, kalakutienos vakarienė, medaus kumpis ir kt.Abu turi aukštą pasveikimo laipsnį.

Ar koldūnai bus kiekvieno šiaurės rytų talentų įgūdžiai?

Atributai yra tokie patys kaip koldūnai. yra dvigubai daugiau koldūnų.

Kai virimo ruošimas yra trijų patiekalų saldainių pupelė, po to, kai paspausite „Bee“, galite pagaminti 18–21 želė pupeles, kurios yra visam laikui. Tai su laiku, nebūkite per daug kvapnūs

Tai lengva gauti ingredientus.Tai geras kraujo atsigavimas ankstyvoje stadijoje.„Shenghua“ kaštonų vaisius taip pat gali būti dedami į puodą, tačiau net jei aš naudoju RAW, jis parodytas virimo knygoje.PASTABA: Šviesos uogos nėra uogos

Lengva gauti ingredientus, galite turėti kiaušinių ir daržovių.

Sąrašo priežastis yra ta pati.

Atgal 60 kraujo yra puikus, žvejoti omarą nėra sunku, tačiau gamybai išplėsti nėra lengva.Omaras turėtų būti naudojamas gyvame puode.

Kaktusas gali būti renkamas tik vasarą, o laikas yra ribotas;

Be to, nepamirškite aukštos kokybės virtuvėsUgnies drakono vaisių mokykla, jautienos žalios lapinės daržovės, jūros gėrybių kepsniai, škotų aukštų paukščių kiaušiniailauktiTai taip pat labai aukšta.

Atributų reikalavimai yra palyginti fiksuoti.

Yra daug reikalavimų, o receptai yra gana fiksuoti.

Kaip rodo pavadinimas, jis atvės ir naudos žiemą.

Šie du virtuvės atributai yra vienodi.

Sugenėjimo cukrus yra „geras dalykas“, kuris nepadarys Wandos amžiaus, o dorybių dievai taip pat gali valgyti.

Kelių bananų patiekalai turi tik melžimo pieno kokteilio, kurį galima atskirti nuo kitų dviejų pavadinimų, poveikis.

Jei įdaras yra 2 ledas, bus pagamintas ledo bananas užšaldytas lūpų blizgis.

Be to, dėl to, kad didelė mėsa, kepti žalių grybų ir keptų keptų kaktusų gali atkurti 15SAN.

Nepamirškite aukštos kokybės virtuvėjeJūros gėrybių kepsnys, grietinėlės bulvių tyrė, vegetariškas pilis, bananas užšaldytasJie visi yra geri dvasiniai patiekalai.

Yra šiek tiek daugiau paveikslėlio, o tada atidarykite kitą epizodą:

Susijęs stulpelis:

Badas |

Badas |.

Badas |.

MLS Football Jersey