MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Be atostogų „Gegužės diena“, be artimųjų ir artimųjų bei kelionių, daugelis žmonių pasirenka atostogas per kūno rengybą.Per pastarąsias dvi dienas žurnalistas aplankė „JiDing“ sporto vietas ir sužinojo, kad piliečiai, atvykę mankštintis atostogų metu, padidėjo žymiai daugiau nei darbo dienomis, ir dauguma jų buvo jauni žmonės.
Ankstyvą gegužės 2 d. Rytą žurnalistė pamatė Jadingo sporto centro lengvojoje, kad piliečiai, kurie bėga ir lėtai atėjo ir nuėjo, o piliečiai darė kūno rengybos pratimus ir purto bambuką.Ponas Li, pilietis, sąmoningai paėmė savo vaiką mankštintis ir prakaituoti dviem ratu.”Paprastai mankšta yra palyginti mažiau. Pasinaudokite atostogų laiku, pasiimkite vaikus mankštintis ir gyventi sveiką gyvenimą.”
„JiDing Badminton“ salėje, nors ji ką tik pasiekė 8:30, 15 renginio vietų buvo „apiplėšti“, o piliečiai – ir užklupo.”Aš maniau, kad atostogų metu bus mažiau žmonių. Aš nesitikėjau, kad nėra vietų.””Visi yra golfo draugas. Aš tiesiog pasinaudoju proga pažinti keletą draugų.”
Žurnalistas pastebėjo, kad beveik 90 % sporto piliečių buvo jauni žmonės.Pilietis Wangas Zihanas žurnalistams sakė, kad kitą dieną su draugais planavo vykti į Suzhou.„Žaisti ne atostogų metu yra„ Žiūrėti į žmones “, geriau žaisti draugais namuose.“ Wang Zihanas sakė: „Nesvarbu, kur jie yra, kol jie susirinko su draugais, jie linksminasi iš festivalių! “
Naujosios gimnazijos Diadingo rajone darbuotojas Renas Chunshengas pristatė, kad per atostogas „Gegužės 1 d.“ Badmintono vieta ir toliau tekėjo nuo ryto, o piko valandomis muziejuje beveik 100 žmonių.”Atidarydami duris 6:00, daugelis piliečių jau yra išrikiuoti prie durų 6 ryto, o dauguma jų yra studentai ir jaunimas.”
Suprantama, kad per atostogas „Gegužės 1 d.“ Beveik 60 viešųjų sporto įstaigų Jadingo rajone normaliai buvo atviros visuomenei.Reikėtų priminti, kad piliečiai turėtų būti vidutinio sunkumo, kai mankštinasi.
Rašymas: Qin Jian
Kamera: Zhao Chen
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey