MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
„China News Service“, „Xinjiang News“, balandžio 25 d. („Yang Ji“), kad sukurtų švarią ir tvarkingą aplinką, kad būtų galima visiškai pagerinti gyvenamosios aplinkos kokybę.Neseniai Liangdžou miestas pasinaudojo proga atlikti „aplinkos higienos ištaisymo“ veiklą kaip galimybę susieti kaimo kadrus, partijos narius, kaimiečius ir kitus savanorius, kurie vadovautų žmonių kongresų atstovams visais lygmenimis, kad būtų galima efektyviai išleisti pajėgas, priimti šį metodą. „Išsamiai aprėptis, nulinė tolerancija, be aklavietės“, o bendros pastangos skambėjo visų tautų dalyvavimui ir laimi „griežtą mūšį“ apie kaimo žmonių gyvenvietės aplinką.
Aplinkos sanitarijos taisymo veikloje visi ėmėsi valymo įrankių, tokių kaip šlavimas, spaustukai, šiukšliadėžės, gyvatės odos maišai ir kt. , Tikrai ištaisykite vieną, švarų vietą ir būkite graži.
„Žolės šiukšlės turėtų būti išvalytos laiku, o kampai po kūno rengybos įranga negali būti nutekinta. Higiena yra švari ir švari, ir atrodo patogiai …” Ning Jianying, Fengyi Gongcong Village liaudies kongreso Huozhou, Huozhou, atstovas Huozhou. Miestas, laikydamas šluotą, kad išvalytų pagrindinius pagrindinio kelio kelius, paskatintų kaimiečių entuziazmą savo veiksmais, nukreipia juos sąmoningai dalyvauti aplinkos statybose ir sukurti gerą visų žmonių dalyvavimo ir bendrų atmosferą. .
Suprantama, kad nuo aplinkos sanitarijos kūrimo liaudies kongresų atstovai visais lygiais Liangdžou mieste aktyviai reagavo į dalyvavimą pagrindinėse aplinkos sanitarijos sritys Padėkite žmonių gyvenamojoje aplinkoje atnaujinti jų veidusŠiuo metu renginyje dalyvavo daugiau nei 30 atstovų iš daugiau nei 30 žmonių, o renginys tęsėsi.Ateityje Liangdžou miesto liaudies kongreso prezidiumas ir toliau vaidins reprezentacinio tilto vaidmenį, vadovauja Liaudies kongresų atstovams visais miestelio lygmenimis, kad atliktų savo pareigas, ir toliau atliks gerą darbą valydami ir valant valymą ir Aplinkos sanitarijos valymas ir nuolat atnaujina gyvenamąją aplinką jurisdikcijoje.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey