MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

00:39

CCTV naujienos:Balandžio 20 d. Atnaujinta Baiyangdian Scenic teritorija pradėjo bandymų operacijas.Viduramyje danguje bus 100 000 ha lotoso tvenkinių, o 120 000 ha nendrių yra tankūs.Vaizdinga sritis turi ir galingą didybę, ir dvasinį vandens ir žemės demonstravimą.Vaizdinga zona bus oficialiai atidaryta nuo gegužės 1 d., O dienos atidarymo laikas bus nuo 7 iki 16:30.Vaizdinga sritis primena, kad Bai Yangdianas pirmiausia turi susitarti ir pirkti bilietus.

01:19

Zhejiang: „Gegužės 1 -oji“ atostogos ketina užsisakyti populiarų rezervavimo viešbutį

Artėjant gegužės dienos atostogoms, sodybų ir viešbučių rezervacijos aplink turistinius lankytinus objektus aplink Zhejiang yra karštos.Kai kurie sodybai ir viešbučiai taip pat pradėjo diferencijuotas ir specializuotas paslaugas, kad praturtintų turistų kelionių patirtį.

Senovinį Nanxun miestą Huzhou, Zhejiangą, buvo mylimas turistų dėl savo unikalios Jiangnan vandens kaimo.Kai kuriuose sodybose senoviniame miesto vaizdingoje Nanxun rajone svečių kambarių užsakymų skaičius gegužės 1 -ojo laikotarpio metu pasiekė 90%.

Nuo praėjusių metų „Nanxun“ senovės miesto vaizdas visam laikui atleidžiamas nuo pasaulinių turistų. +Kruizas „, tai sustiprina turistus žaisti patirtį.

Yongjia grafystėje, Wenzhou, viešbučiuose ir sodybose aplink turistinius lankytinus objektus aplink Nanxi upę taip pat įvedė užsakymo bumas.„Lishui“ senovės gatvė Nanxi upės krantuose buvo pastatyta Ming Džiagingo laikotarpiu.

01:19

Artėja „Gegužės 1 d.“ Atostogos: optimizuokite užsienio turistų mokėjimo paslaugą, kad pagerintumėte kelionės patirtį

Šiuo metu vidaus atvykimo kelionių rinka buvo pagreitinta, o patogios priemonės taip pat pradėjo patogias priemones, skirtas pagerinti turizmo patirtį.

Xi’ane, Shaanxi, anksti ryte, audimas buvo imperatoriaus Qin Shi Mauzoleum muziejaus turistai, o užjūrio tyrimų turo komandų ir užsienio turistų ir užsienio turistų buvo begaliniai srautai.Norint, kad užjūrio turistai būtų patogesni dėl bilietų paskyrimo ir mokėjimo, prieš kelias dienas oficialiai veikė „Imperatoriaus Qin Shi Mauzoleum muziejaus“ integracijos platforma “. ir 29 valiutos, skirtos internetiniam užsakymui ir mokėjimui

Vaizdinės zonos mokėjimo būdas buvo įvairus, o atvykimo turistų kelionių aplinka taip pat yra patogesnė.Neseniai pirmieji 50 taksi Šanchajuje baigė mokėjimo patogumą.

MLS Football Jersey