MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Atkreipkite dėmesį į svorio valdymą ir apsaugokite savo sveikatą

Pavasaris jau čia.Kai kurie draugai planuoja pradėti numesti svorio ir dėvėti lengvus pavasario drabužius, kad išeitų. Taigi, kaip valgyti svorio metimą? Kokie yra rekomenduojami receptai, skirti numesti svorio skirtinguose regionuose? Neseniai Nacionalinė sveikatos ir sveikatos komisija išleido „gaires suaugusiesiemsNutukimo maistas (2024 m. Leidimas) “, pagrįstas maisto priežiūra, pagrįsta šiuolaikine mitybos teorija ir susijusiais įrodymais, taip pat tradicinės kinų medicinos teoriniu ir rekuperacijos planu ir siūlo turėti daugybę disciplineshe pagrindinių suaugusiųjų principų ir receptų pavyzdžių suaugusiųjų pavyzdžiųNutukę pacientai, sergantys papildomais suaugusiais nutukusiais pacientais, ir moko visus moksliškai numesti svorio.

1. Kiek tu valgai?

Viso energijos suvartojimo kontrolė ir pagrįstos dietos palaikymas yra raktas į svorio valdymą. Bendras kontrolės energijos suvartojimas gali būti pagrįstas skirtingų žmonių energijos poreikiais (1 lentelė).Rekomenduojama sumažinti dienos energijos suvartojimą nuo 30%iki 50%arba 500kcal iki 1000 kcal., Moterų 1000 kcal iki 1200 kcal energijos ribotos energijos subalansuota dieta.

Protingi valgiai turėtų užtikrinti diversifikuotas ir subalansuotas dietas, kontroliuojant bendrą energijos suvartojimą, užtikrinant pakankamai maistinių medžiagų, ir prireikus papildant sudėtinius maistinių medžiagų papildus.Pagrindinės makro maistinės medžiagos yra: nuo 20%iki 30%riebalų, nuo 15%iki 20%baltymų, nuo 50%iki 60%angliavandenių;Rekomenduojamas ankstyvasis viduryje, vidurio, vidurio, trijų patiekalų energijos santykis vakare yra 3: 4: 3.

2. Ką valgyti?

Moksliškai ir pagrįstas maisto pasirinkimas yra būtinas norint sėkmingai numesti svorio. “Nutukimo maistas (2024 m. Leidimas)“.Riebalai (didelės energijos maistas paprastai reiškia 400 kcal/100 g energijos tiekimą virš energijos. Maisė);Lengvai dieta, dienos druskos vartojimas neviršija 5 g, o virimo aliejus neviršija nuo 20 g iki 25 g. Energijos vertė, kurią sukuria angliavandenių ir baltymų, tokios pačios kokybės.

Be to, mitybos mityba ir fizinis aktyvumas yra du svarbūs nutukimo prevencijos veiksniai. Pagrindinio trijų taškų svorio metimo judėjimas, valgant septynis taškus, kuriuos reikėtų valgyti daugiau? Ką turėčiau valgyti mažiau, ar ne? Tolesnis paveikslas mokotu, kaip pasirinkti maistą.

Kaip valgyti?

1. Reguliariai formuojame. Mes turime atkreipti dėmesį į pusryčius, nepraleisti valgių ir nevalgyti vakarienės per vėlai.Rekomenduojama valgyti vakarienę nuo 17:00 iki 19:00.Po vakarienės neturėtumėte valgyti jokio maisto, tačiau galite gerti vandens.

2. Valgykite mažiau užkandžių ir gerkite mažiau gėrimų. Nepaisydami namų ar vakarienės namuose ar lauke, jie turėtų būti stengiami būti suvaržyti, moksliškai suderinti su dieta, nevalgyti, kontroliuoti užkandžius, gerti gėrimus savo noru ir vengti vakarienės.

3. Kramtykite lėtai valgydami. Tuo pačiu maistu kramtykite „Slowalm“ palankiai sumažinant bendrą maisto kiekį ir sulėtėja valgymo greitį, kad padidintų sotumą ir sumažintų alkį.

4. Tinkamai pakeiskite valgomojo tvarką ir valgykite taip, kaip „viena mėsa, viena mėsa, viena mėsa“, kuri padės sumažinti didelio energijos maisto kiekį.

4. Kokiu nutukimu priklausote? Kinijos medicina moko atskirti.

Tradicinė kinų medicina mano, kad nutukimas priklauso nuo šio trūkumo trūkumo įrodymų, o sindromas apima patologinius veiksnius, tokius kaip skrepliai, drėgmė ir šiluma.Jis taip pat dažnai pasireiškia tokiais simptomais kaip skreplių drėgmė, kraujo sustingimas ir Qi depresija. Ir gali apimti penkis vidaus organus. Dalyvaujanti sindromo diferenciacija ir klinikinės apraiškos yra suskirstytos į 5 kategorijas.

1. skrandžio karščiavimo sąstingio pažymėjimas

Nutukimas ir valgymas, slėnio ir alkio pašalinimas, nepatogi išmatos ar net sausumas, geltonas šlapimas ar burnos džiūvimas, geresnis vanduo, raudonas liežuvis, geltonos samanos, impulsų skaičius. Maisė ir narkotikų medžiagos su skrandžio šiluma ir sąstingiu gali būti naudojami,tokių kaip Dendrobium Candidum, Salt ir kt.

2. FLEGM šlapias vidinis įrodymas

Kūno nutukimas, sunkus kūnas, mieguistos galūnės, pilna krūtinės ir krūtinės, gali lydėti galvos svaigimas, burnos džiūvimas be gėrimo, užsispyrusios išmatos, valgant riebalų ir alkoholio vyną, tingų liežuvį, blyškus ar didelis, baltas ir riebus liežuvis, balta ir riebikailis, baltas ir riebus liežuvio balta ir slidi. Maisto ir vaistų medžiagos, kurios gali būti naudojamos norint sumažinti sąstingio efektą, pavyzdžiui, „Coix“ sėklą, apelsino žievelę ir amomumą.

3. Qi depresija ir kraujo sustingimo sindromas

Nutukimas yra tingus, toks laimingas, pilnas krūtinės tvirtumo, nuobodžios lūpos, galūnės nėra šviežios ar net mėlynos, gali būti lydimas sausumo ir nemigos. Maisto medžiagos, kuriomis gali būti naudojamos qi ir sustojimai, pavyzdžiui, apelsinų žievelės, vanagos., Angelica, kt.

4. blužnies trūkumas, o ne pernešimas

Nutukimas ir išsipūtimas, nuovargis, sunkus kūnas, užrištas pilvas ar lengvas galūnių patinimas, švelnus rytas, ypač gimdymas ir mažiau dietos. Išmatos ar vidurių užkietėjimas, liežuvis yra blyškus, yra dantų atspaudai, samanos yra plonos arba baltos,ir pulsas yra puikus. Maisto medžiagos, kurios gali sustiprinti blužnį ir qi, tokias kaip Poria, Yam, lotoso sėklos ir kt.

5. blužnies ir inkstų yang trūkumo sindromas

Kūnas nutukęs, lengvai nuovargis, galūnės nėra šiltos, arba net galūnės yra šaltos, pavyzdžiui, karšti gėrimai, šlapiniesMaitinamasis trūkumas, pavyzdžiui, kmynai, tryniai, cinamonas ir kt.

Penkta, valstybė išmokys jus numesti svorio.Čia yra „trijų patiekalų ir keturių sezonų“ receptas!

MLS Football Jersey