MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
„Wang“ gerbėjas
Neseniai „Taikoo Plaza“, Chengdu, pastatytas madingas ir įdomus tarptautinio verslo rajono miesto tyrinėjimas.
Siekdami skatinti Chengdu -chongqing Shuangcheng ekonominio rato statybą, dainuokite „Shuangchengji“, kartu pastatykite „ekonominį ratą“, dėskite visas pastangas, kad sukurtumėte „Century -old Chunxi · International First -Class Business Circle“. , ir aktyviai sukuria naują kultūros ir sporto brigadų integracijos sceną Jinjiango rajone ir toliau pradeda kurti turtingą naują sporto vartojimo tiekimą, o kultūrinės turizmo liniją remia Jinjiang rajono Liaudies vyriausybė, Chengdu, The Liaudies vyriausybė, Chengdu, The Liaudies vyriausybė, Chengdu, The Liaudies vyriausybė Chengdu, Jinjiang rajono kultūros ir sporto bei turizmo biuras, Chengdu, Chunxi Road mados gyvybingumo rajono vadybos komitetas, Chengdu Jinjiang rajono komercijos biuras, Chengdu Centennial pavasario pavasaris, kurį vedė „Xixi Group Co.“, Ltd. „Centennial Chunxi Renstation“ Tarptautinis verslo rajono miesto tyrinėjimo lenktynių metu organizavo Jinjiang rajono gatvių biurai, kad baigtų varžybas „Taikoo Plaza“, Chunxi Road.
Sportas kaip žiniasklaida paspartina gilią kultūros ir verslo brigados integraciją
Renginio organizatorius novatoriškai kuria miesto tyrinėjimo konkurso formą, jungia „vieną koridorių, penkias eilutes, devynias scenas ir vieną vietą“, integruojami tendencijų, mados, humanitarinių mokslų, kultūros ir kitų elementų elementai ir sukuria Vientiane Jinjiang , „Health Jinjiang“, „Fejerverkai Jinjiang“ ir „Happy Jinjiang 4“ linijos. Tyrimo kelionėje.
Verta paminėti, kad pagrindinė šio renginio vieta ne tik išrinko „Chunxi Road“ verslo rajoną, bet ir pasinaudojo Nacionalinio judėjimo galimybe kaip galimybę pakviesti Pekino, Guangdžou, Chongqing ir kitų gerai žinomų verslo rajonų atstovus Sportas kaip žiniasklaida, mainai ir diskusijos, mes kartu galvosime apie kultūrinių ir verslo kelionių ir plėtros integraciją.
Pagal bazę sukurkite nacionalinį judėjimą, kurį myli visas amžius
Tą pačią dieną apie 16 val. Pagrindinės vietos minia augo.Visi patys suplanavo geriausią maršrutą ir ėjo į Jinjiang gatves ir alėjas vaikščiodami, dviračiais, autobusu, metro ir kt.
Siekdamas patenkinti daugiau piliečių poreikius, šis renginys novatoriškai nustatė įvairias perforatorių formas įvairių formų arbatos meno meistro formų, „Feeihua“ užsakymo, tapybos meno rinkimo, superžvaigždės šūvio.Skirtingi sunkumų patikrinimas -užduotys gaus atitinkamus taškus.”Mes esame„ Park City “linija. Sulekdamiesi paslaptingomis užduotimis, mes jaučiame Jinjiango miesto stilių. Tai jaučiasi kaip mikrožudymas. Tai ypač laiminga viso proceso metu.”Suprantama, kad buvo 13 žaidėjų grupių, atvykusių iš Dujiangyan dalyvauti su jais.”Aš paėmiau savo vaiką dalyvauti. Vaikas pasakė, kad kitą savaitę noriu paimti kitas 3 eilutes ir įsmeigti.”
Remdamiesi varžybomis kaip poelgis, uždegkite miesto aistrą Pasaulio miesto žaidynėms
Pagrindinė pasaulio žaidimų ir kūrybinių rinkų vieta taip pat yra gyvi.Ponas Wangas, kuris kartu su dukra patyrė šaudymą iš savo dukters, sakė: „Mes atvykome iš Guangdžou žaisti. Kai matai gyvai čia, mes norime tai patirti. Daugelis sporto šakų nėra matomi anksčiau. Eikite į turgų ten, kur ten, kad ten būtų turguje, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų, kad ten būtų į turgų, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų į rinką, kad ten būtų. Pasivaikščiokite.
2001 m. Kryptinis judėjimas tapo oficialiomis pasaulio žaidynių varžybomis.2025 m. Rugpjūčio mėn. Projektas bus atidengtas 12 -osiose pasaulio žaidynėse Čengdu.Stipri pasaulio žaidimų atmosfera plinta Chunxi Road, o naktis pamažu ateina, o renginyje dalyvauja vis daugiau praeivių.
Prieš kelias dienas Generalinė sporto administracijos tarnyba, Komercijos ministerijos Bendroji tarnyba ir Generalinė kultūros ir turizmo ministerijos biuras kartu paskelbė „pranešimą apie„ sporto varžybų, pradedančių vaizdinę teritoriją, vykdymą “ Įvažiavimas į rajoną ir komercinio rajono „veikla, skatinanti vietoves kurti didelio populiarumo ir didelio populiarumo grupę, įtakingą renginių prekės ženklą, suteikti žaidimą visapusiškam sporto renginių efektyvumui ir pertvarkyti renginio„ eismą “, kurį sukelia renginys veikla į ekonomikos „laipsnišką“.„Šimtmečio„ Chunxi “, pradedantis vėl“, tarptautinis verslo rajono miesto tyrinėjimo konkursas yra teigiamas atsakas į „trijų žaidimų“ sporto renginių politiką.Ateityje Jinjiangas ir toliau tyrinės naują varžybų valdymo modelį, praturtins sporto vartojimo pasiūlą ir skatins sporto pramonės plėtros ryšį. Taps kasdieniais Čengdu žmonių įpročiais ir išeis visi kurti Sičuano provinciją.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey