MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

57 ir 8 -ąjį vaizdo įrašą „Klausimynas, skirtas pašalinti studentų palyginimo psichologines pradines mokyklas, kurias reikia įsigyti vienodai, norint įsigyti 600 juanių porą sportinių batų“, sulaukė dėmesio internete.8 -osios rytą Anhui provincijos Huaibei švietimo biuro darbuotojai teigė, kad Švietimo departamentas paskelbė klausimyną atskirose mokyklose ir kai kuriose klasėse, kad surinktų duomenis, kad atsakytų į sąskaitą, neleisdama mokinių tėvams pirkti.

Tėvų ataskaita: Pradinių mokyklų išduoti klausimynai

Įsigykite 600 juanių, kad studentai galėtų nusipirkti 600 juanių sportinius batus

Gegužės 7 d. Popietę, Tėvas Huaibei mieste, Anhui provincijoje, internete paskelbė vaizdo įrašą: Tą pačią dieną „Huaibei Capital Experimental“ eksperimentinė pradinė mokykla išplatino tyrimo Raštą studentų tėvams.

Aukščiau paminėtame tėvų, paminėtame aukščiau paminėtame vaizdo įraše, „Kinijos verslo kasdienio“ žurnalistas, matydamas apklausos lentelę su oficialiu antspaudu, stulpelio „Tyrimo turinio“ turinys yra: Mieli studentų tėvai: universiteto miestelio sveikatos judėjimas (batai).Norint pašalinti studentų psichologinę psichologiją, siekiant užtikrinti studentų sveikatą, rekomenduojama pirminės ir vidurinės mokyklos, pavyzdžiui, mokyklinių uniformų, organizuoti tėvus mokėti už studentus, turinčius universiteto miestelio sporto batus. yra apie 600 juanių.Prašau pateikti savo nuomonę.

Pirmasis „Tėvų nuomonės“ stulpelis yra: A: A: Palaikymas () mokiniai, skirti mokykloms su mokyklų sveikatos sportiniais batais, kad būtų pašalinti mokinių palyginimai (psichologiniai), nustatyti teisingas vertybes, bet taip pat padėti mokinių pėdų sveikatai.

Antrasis „Tėvų nuomonės“ stulpelis (prašome nepalaikyti priežasties). Turinys yra toks: B: Nepalaikykite () 1. Šalis nepateikia vieningo studentų sveikatos sporto batų standarto (). 2. Nešiojate sveiką sportą. Batai negali pašalinti studentų palyginimo širdį (). 3. Studentų sveikata negali būti prižiūrimi dėvint vieningą įrangą ();

Klausimynas pagaliau rašė: Tėvai ir draugai: prašau skirti keletą minučių brangaus laiko, kad padėtumėte baigti mokyklos sporto batų apklausos formą.Dėkojame už palaikymą!

Interneto perdavimo klausimynas

Tėvų balsas: gerai, kad vienodai pirkti sportinius batus studentams

Bet 600 juanių pora yra per brangi

Kinijos verslo dienraštis „Dafeng“ žurnalistas pastebėjo, kad netizens (daugelis žmonių buvo studentų tėvai) sprogo dėl Huaibei miesto eksperimentinės pradinės mokyklos tyrimo formos ir jie išreiškė savo požiūrį ir nuomones komentarų srityje.

Netizenas „Egg Yan“: Argi ne palyginama su poros sportbačių pirkimu 600 juanių?Taip pat panaikinti vaikų palyginimo psichologiją?

Netizens yra „gurkšnoti“: Ši mokykla yra per paryškinta, pakanka 600 juanių, kad nusipirktų dvi poras „Nike“ ir „ADI“ nuolaidų.

Netizenas „Yuan Yuan“: Norint pašalinti vaikų palyginimą, gerai pirkti batus vienodai, tačiau kaina turi būti nuo 200 iki 300 juanių, kuriuos galima priimti.

Netizens „Meilė“: 100 juanių iki 200 juanių yra panašūs.

Netizenas „košė“: ji turėtų būti sujungta su senais Pekino audinio batais.

Netizenas „ZZ“: Būdamas mokytoju, jūs nebegalite jo pakęsti, toks brangus, o toks mokytojas tiesiog sukuria mikrofoną ir įkelia.

Netizenas „Shanas“: Ši mokykla nori šaudyti.Bendroji mokyklos šeima yra dauguma vaikų.

Netizens „Penki dvasios“: šią situaciją turėtų pašaukti švietimo biuras.

Netizenas „Coco“: Ar tai nėra klausimynas?

Netizenso „Akvariumas“: Pažvelkite, kaip pareigūnas paaiškina ir tvarko šį atšiaurią įvykį.

Atsakymas į mokyklą: Tiesiog ištirti klausimyną

Tėvai gali teisingai užpildyti nuomones

Ar tėvai atspindi, ar tai tiesa?Gegužės 8 d. „China Business Daily Dafeng“ žurnalistas ne kartą susisiekė su „Huaibei Capital Experimental“ pradine mokykla.

Tos pačios dienos rytą, atsakydamas į „Netizens“ klausimus, „Huaibei City“ eksperimentinės pradinės mokyklos darbuotojas teigė, kad tėvams, kurie išsiuntė tėvus internete, buvo susirūpinę, kad tėvų susirūpinimas yra nesusipratimai.Mokykla yra tik Liaudies Kongreso atstovų pasiūlymų apklausa, o ne paprašyti studento ar tėvų, kad jis jį nusipirtų.

„Mes tiesiog žiūrime į visų poreikius, o tada atsiliepimai apie Nacionalinio kongreso atstovus. Kiti neturi nieko bendra. Tėvai neteisingai suprato.” Billas, kompetentingas švietimo skyrius turi turėti atsakymą.”Todėl Švietimo departamentas pasirinko keletą mokyklų, o kelios klasės (ne visišką aprėptį) atliko apklausą ir panaudojo duomenis, kad papasakotų jam, kas (Nacionalinio liaudies kongreso atstovas), kokie tėvų tėvų poreikiai.”

„Tyrimo lentelė nereikalauja, kad tėvai ją nusipirks. Taip nėra. Nesupraskite manęs neteisingai.” Vėliau.

„Nereiškia, kad norint ją nusipirkti reikia, reikia apklausos formos. Taip nėra. Aš tiesiog noriu pamatyti, kokia psichologinė ir reikia tėvų.”

Aukščiau paminėti „Huaibei Capital Experimental“ pradinės mokyklos darbuotojai pareiškė, kad mokykla atliko tokią apklausą tik atsakymą Nacionalinio kongreso atstovams.

Švietimo biuras: Tik kai kuriose klasėse atskirose mokyklose išdavė klausimynus

Neleido studentams pirkti

Ar Huaibei miesto eksperimentinės pradinės mokyklos Huaibei mieste klausimynas – kompetentingas Huaibei miesto klausimynas?Gegužės 8 d. Ryte Xiangshano rajono švietimo biuro darbuotojas Huaibei City „Kinijos verslui“ dienraščiui sakė, kad apie juos pranešė tėvai, tačiau „Huaibei Capital Experimental“ pradinė mokykla jų negrįžo.

Tos pačios dienos rytą Huaibei švietimo biuro darbuotojas pristatė, kad jie gavo tėvų ataskaitą ir tikrino situaciją mokykloje.

Vėliau Huaibei švietimo biuro darbuotojas „Kinijos verslo dienos“ žurnalistui sakė, kad „Huaibei Capital Experimental“ pradinė mokykla kai kuriems tėvams paskelbė klausimyną, kuris buvo vietinio pasiūlymo, kuris palengvino švietimo skyriaus duomenų grįžtamąjį atsiliepimą, apklausa.”Tėvų paklausos nuomones galima įrašyti ant apklausos lentelės. Mokykla teisingai statistiniai atsiliepimai, kitos prasmės nėra.”

Aukščiau paminėti darbuotojai teigė, kad apklausos klausimynas surinko tik duomenis.

Kitas „Huaibei“ savivaldybės švietimo biuro darbuotojas pristatė, kad šios apklausos klausimynas buvo atsakyti į pasiūlymą ir pateikti duomenų palaikymą, todėl buvo renkamos kai kurios pavyzdžių mokyklos ir pavyzdžių klasės.”Tiesiog norėdami rinkti duomenis, nė vienas tėvas neprivalo nusipirkti šio batų.”

„Klausimynas yra labai aiškus. Tėvai palaiko arba nepalaiko tik dėl galimybių ar priežasčių. Nėra jokios jėgos tėvams pirkti.” Dvi mokyklos.

MLS Football Jersey