MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Vaizdo šaltinis: „Tuwa Creative“

Mėlynojo banginių finansų reporteris Zhang Jinglun

Neseniai „melionų sėklų karalius“ (002557.sz) institucijos apklausoje teigė, kad įmonė neseniai planavo trečiojo kurso strategiją ir taip pat ieško trečiosios augimo kreivės.Jis gali būti paleistas laiku 2025 m., Tačiau tai turi būti rinkos dydis, bent jau nuo 2 milijardų iki 5 milijardų kategorijos vidutinio ir ilgo laiko.

„Blue Whale Finance“ reporteris suabejojo ​​trečiosios augimo kreivės apimtimi.

Nuo pagrindinio melionų sėklų verslo iki dvigubo -važiavimo „melionų sėklų+riešutų“ iki naujų kategorijų, kad būtų galima sukurti trečiąją augimo kreivę, susietas maistas rodo „daugialypės kategorijos norą rasti augimą“.

Kinijos maisto pramonės analitikas Zhu Danpengas mano, kad ateityje tvaraus pramonės plėtros strategija ateityje didėja.Po to, kai pagrindinis verslas yra stipresnis ir didesnis, antrosios ir trečiosios augimo kreivių kasinėjimai tapo problema, kurią reikia išspręsti daugeliui biržos sąrašų įmonių.

Melonų sėklų verslo augimo tempas sulėtėja

Nuoseklūs maisto produktai daugiausia gamina atsitiktinius maisto produktus, tokius kaip riešutai, kepimas ir bulvių traškučiai, ir įtrauktas į Šenzeno vertybinių popierių biržą 2011 m. Kovo 2 d.

Remiantis 2023 m. Vykdymo ataskaitos ataskaita, jos pajamos pasiekė 6,806 milijardo juanių, tai yra 1,13%metų sumažėjimas -803 mln. .

Tai taip pat yra pirmas kartas per pastaruosius 13 metų, o pirmosios pajamos sumažėjo.Kalbant apie veiklos sumažėjimo priežastis, metinė metinė ataskaita paaiškino, kad dėl pavasario festivalio įtakos kryžminių datų veiksnių pirmojo ir ketvirtojo 2023 m. Ketvirtyje ir tuo pačiu metu „Sunflower Seed Raw“ pirkimo išlaidos Medžiagos padidėjo.

Remiantis produktų kategorijomis, „Sunflower“ sėklų produktai vis dar yra didžiausia įmonės pajamų veiksnys 2023 m., O pajamos siekia 4,27 milijardo, o tai sudaro 62,75%.

Tačiau, atsižvelgiant į augimo tempą, saulėgrąžų sėklų verslas iš tikrųjų sulėtėjo.2023 m. Saulėgrąžų sėklų produktų pajamos sumažėjo daugiau nei 200 milijonų juanių, palyginti su 2022 m., O pajamų augimo tempas buvo –5,37%.Bendros pajamų augimo tempas yra –1,13%.

Reikėtų pažymėti, kad per pastaruosius dvejus metus derybos buvo pakeltos dviem saulėgrąžų sėklų serijos produktų kainomis.2021 m. Spalio mėn. Jis pakoregavo „Sunflowers“ serijos gamyklos kainą ir moliūgų sėklas, mažus ir mažus ir kvapnius arbūzų sėklų produktus. Buvo išduoti saulėgrąžų sėklų serijos produktai.Atsižvelgiant į šį veiksnį, faktiniai saulėgrąžų sėklų pardavimai sumažėjo 2023 m.

Kaip lyderis pakuotės melionų sėklų srityje, maisto saulėgrąžų sėklų augimas yra arti lubų. Visa laisvalaikio maisto pramonė vis dar yra išsibarstę ir nuožmi.

„Guanyan“ ataskaitos ataskaitoje teigiama, kad Kinijos melionų sėklų paklausa parodė, kad visuma sumažėjo. Sunku pasiekti 2015 m., Esant 13 200 tonų.

Šiais laikais vis daugiau ir daugiau melionų sėklų gamintojų bando pritraukti vartotojus naujais skoniais, tačiau net jei tam tikra šeima greitai pristatys naujus produktus, jį greitai seka kiti konkurentai, todėl rinkoje esančių melionų sėklų produktų homogeniškumas yra homogeniškumas. .Todėl melionų sėklos iš tikrųjų yra panašios, todėl vartotojai pasirenka labai mažą vietą.

Esant tokioms aplinkybėms, kai melionų sėklų kategorija yra pagrindinė veikla, jis neišvengiamai pateks į augimo kliūtį, o rinkos konkurencija tampa vis nuožmesnė, o tai nėra palanki įmonės vėlesniam vystymuisi. Rinkos iššūkis.

Kita vertus, klestant laisvalaikio maisto pramonei, maisto ir konkurencingi produktai ir toliau atsirado.

Kelių kategorijų plėtra

Tiesą sakant, „Qiaqiang“ taip pat suprato, kad įmonei neįmanoma paremti vien greitos įmonės plėtros trajektorijos.

2017 m. „Qiaqia Foods“ paeiliui išleido daugybę produktų, tokių kaip dienos riešutai, originalūs riešutai, skonio riešutai ir riešutų avižiniai dribsniai su riešutais kaip šerdis.Per internetinio ir neprisijungusio kanalo išdėstymą, bandant įtraukti riešutų verslą į bendrovės „antrąją augimo kreivę“.

Riešutų produktai pastaraisiais metais iš tikrųjų tapo svarbiu našumo augimo ramsčiu.Pasirinkimo duomenys rodo, kad „Qiaqian“ riešutų produktai 2017 m. Padėjo 247 milijonus juanių, o pajamos sudarė 6,86%, 2023 m. Išaugo iki 1,753 milijardo juanių, o pajamos sudarė 25,75%.

Tačiau, žvelgdamas į pramonę, „Nuts“ laukas ilgą laiką pritraukė naujų užkandžių prekės ženklų, tokių kaip trys voverės, geri produktai, ir „Baicao“ skonis, patekimo į patekimą į priekį ir užima svarbią rinkos dalį.Akivaizdu, kad tai išleido daugiau investicijų į rinką „Post -Įdomumas“.

Be to, atsižvelgiant į tendencijas, augimo tendencijos augimo tempas mažėja nuo 2021 iki 2023 m Svarbi priežastis rasti trečiąją augimo kreivę.

MLS Football Jersey