MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Kalbėdamas apie žodžio madą, aš tikiu, kad visi nebus nepažįstami, bet ar tikrai žinote jo kilmę ir jo vystymosi istoriją?Aš jus tikrai suprasiu, kad suprasčiau mados kilmę ir istorijos raidą.

Tiesą sakant, mados kilmė nėra tokia aukšta Visada galėsite dėvėti nuostabų, bet ne ar ne.

Viduramžių Europos ponia

Kai kurie žmonės sako, kad Kinijos „mada“ taip pat yra kinų mados kilmė. Mūsų šalyje jis buvo naudojamas daugiau nei tūkstantį metų.„Hou Han“ knygoje įrašė „Hou Han“: „Filialinis pamaldumas ir nustatymas, madinga kolekcija“.„Madingas“ čia yra glaudžiai susijęs su senovės šukuosenomis.„Mada“ yra trumpi plaukai, kabantys priešais kaktą.Prieš nepilnametę vaikai vaikystėje neturėjo plaukų ir plukdė plaukus, todėl jie visada buvo vadinami „nugrimzdusiais“.Jei priešais kaktą yra trumpi plaukai, šie trumpi plaukai yra madingi, dar vadinami „kirpčiukais“.Sakoma, kad Liu Hai yra pasakų berniukas Tango dinastijoje.Taigi senovėje mada nereiškia mados.

Kalbėkime apie istoriją istoriją.

Moterų apsirengimas ir apsirengimas

Europos ponios turi daug santykių ir turi daug bendravimo. Platus.

Europos panele

Stilingas prototipas

Kadangi Europos ponios tampa vis platesnės, be didikų apsirengimo ir aprangos, yra ir dar vienas svarbus tunti, kuris lėtai keičiasi, tai yra, rūmų didikai, jie yra geresni nei paprasti didikai nei paprasti didikai , kad jų reikalavimai apsirengimui būtų didesni ir aukštesni, o padažai ir padažai pamažu tampa jų statuso pasireiškimu, taip pat yra tvarsčio mentės.

Europos princo bajoras

Europos kapitalizmo augimas XIV amžiuje paskatino siuvimą suteikti svarbą pokyčių dėsniui.Paprastai tai laikoma mados „pradžia“.

Tačiau pastaraisiais metais mokslininkai taip pat pabrėžė, kad daugelyje ne Europos šalių yra panašių mados produktų.

Pavyzdžiui, Kinija jau buvo gaminusi sudėtingas šilko audinių gamyklas jau 7 amžiuje Tango dinastija.Šie audiniai yra paversti įvairiais išskirtinių drabužių stiliais, kurie laikui bėgant labai keičiasi ir labai skiriasi nuo ankstesnių ar vėlesnių kartų.

Vienas pagrindinių mados bruožų yra tai, kad laikui bėgant jis keičiasi.Tačiau nežinia, kaip greitai, reguliarūs ir platus drabužiai pakeitė drabužių populiarumą, kad šį reiškinį galėtume vadinti mados metu.

Mada gali egzistuoti tik XVIII amžiuje.

Tobulinant Europos kapitalizmą, imperializmą ir kolonializmą, Vakarų Europos mada pamažu buvo skatinama pasauliui.

Tuo pat metu „Mada“ taip pat turi keletą kitų plėtros krypčių, o šiandieninė mados sistema tapo pasauliniu reiškiniu.

Mada liečia visus gyvenimo aspektus, įskaitant meną, verslą, vartojimą, technologijas, žmogaus kūną, tapatumą, modernumą, globalizaciją, socialinius pokyčius, politinę ir aplinkosaugą.

Estetinis mados pobūdis yra nepaprastai svarbus, o šiuolaikinė mada sutelkta į mados dizainerius.Nepaisant to, ar mada gali būti laikoma menu, dizaineriai paprastai laikomi originalia mados kūrėju.Tačiau dizaineriai pateikė tik naują stilių ir galiausiai nusprendė, kad jis yra „pasenęs“ arba „pasenęs“.Kadangi drabužiai dėvimi ant mūsų kūno, o drabužiai gali parodyti mūsų asmeninį skonį konkrečiame kultūriniame fone, mados vaidina ypač svarbų vaidmenį asmens tapatybėje.Tai yra ankstesnės eros gimimas.

Pjovimo metodo mada

Ankstyvaisiais metais teniso drabužiai buvo ilgi drabužiai, ilgi sijonai ir skrybėlės. Viešosios nuomonės pasaulis.Anksčiausias išsivadavimas turėtų būti priskiriamas Rytų meno entuziastams, prancūzų mados meistrui PauliuiMelas (transliteracija).Remdamasis drabužių tradicijomis ir realybe, jis ėmėsi vadovauti moterims nuimti mano įtemptą korsetą.Persirengimas turėtų būti supakuotas ir papuoštas ant žmogaus kūno, tačiau galiausiai lėmė žmogaus kūno suvaržymą.Sunkių drabužių istorija atitrūko nuo žmogaus kūno nuo gerbėjų narvelio žmonių.Poly nuėmė pėdkelnes, tačiau negalėjo atsikratyti savo estetinio pirmenybės prabangai ir stipriai.Todėl, kai priešais pasaulį pasirodė šiuolaikinis atimties dizainas, Bo Li kartą išjuokė savo dizainą kaip „aukšto lygio skurdą“.So vadinama „prasta fazė“ reiškia Chanel dizainą, tačiau švino, kaip ir tuo metu architektūrinis dizainas, visiškai išmeta rokoko ir naujojo meno judėjimo dekoravimą, o visa kita -„funkcija“.

Trumpų rankovių atsiradimas

1920 m. „Funkcionalizmo“ nuojauta buvo išspręsta drabužių pramonėje.Atrodė, kad viskas krinta, ir pasirodė, kad tai buvo nuimta;Drabužių forma tampa vis glaudesnė, o sijono apvadas tampa toliau ir toliau.Iki šeštojo dešimtmečio Ives﹒Garsusis Šv. Lorono vardo „Trapezoidinis“ darbas yra populiarus visame Paryžiuje.Tai labai paprastas kopėčių sijonas, mielas apvalus kaklas, dvi didelės kišenės;Tiesą sakant, būtina kruopščiai išlaisvinti ir paimti T -slenksčio.Pastaraisiais metais mados industrija „dėvi apatinius drabužius“, o „T -Sless“ yra būtent šios atmosferos pradininkas.Ypač Holivudo kino žvaigždė Malongas 特„Bai Landu“ įvaizdis „Desire Street Car“ swirte tapo populiarus visame pasaulyje.Dabar audimo t -jas gausu ir tampa labiausiai paplitusi apatinių drabužių forma.

Madingesnis „mini sijonas“

Septintasis dešimtmetis neabejotinai buvo svarbus drabužių mažinimo istorijos laikotarpis.Britų moteris iš Velso, Marija„Quinne“ (transliteracija), mini sijonas, nukirptas jos pjaustymo peiliu, sukurdamas trumpiausią sijoną drabužių istorijoje.Toks nefrito kojinis „mini“ vėjas greitai sužavėjo pasaulį.Viena vertus, mažiau šiuolaikiniai žmonės kerta.

Be to, prancūzų mokslininkas Flor Prery (transliteracija) pasiūlė nuostabesnį įžvalgą.Akivaizdu, kad vis dar sunku įrodyti savo prognozių mokslinį mokslą, tačiau praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje sukilime ir šurmulie, nemažai pionierių nusivilko drabužius ir praktikavo nuogas.Tai yra „nuoga kultūra“ ir „dangaus sporto judėjimas“, kuris tuo metu buvo virinamas.Akivaizdu, kad jie „per daug kruopščiai kyla.Daugelis žmonių, praėjusių danguje, teigė, kad nuogas žmogaus kūnas yra nuobodus nei apsirengimas.

Mados mini sijonas

Daugiau sprogstančios mados „bikini“

Labiausiai paveikti drabužių istorijoje turėtų būti bikini maudymosi kostiumėlio gimimas.1946 m. ​​Birželio 30 d. Jungtinės Valstijos buvo virš Koralų salos, pavadintos bikini, savo saugotoju pietinėje Ramiojo vandenyno saugykloje, kuri detonavo pirmąją atominę bombą taikos metu. kaip šokiruojantis „ir” sensacingas efektas „.Pirmosios bikinio sprogimo 18 -ą dieną prancūziškas vardas yra Luisas﹒„Ray“ maudymosi kostiumėlių dizaineris išleido maudymosi kostiumėlį, kurį sudarė trys audiniai ir keturios grupės 1946 m. ​​Liepos 18 d. Šio tipo maudymosi kostiumėliai su mažiausia kūno zona pasaulyje yra paprasta ir maža. Rungtynių dėžutė.Šis maudymosi kostiumėlis sukrėtė pasaulį nei sprogimas tos atominės bombos.Išradingas reldas tuo metu panaudojo bikinio sprogimo atominių kulkų poveikį ir ryžtingai pavadino šį du trijų taškų maudymosi kostiumėlį kaip „bikini“.Šio maudymosi kostiumėlio pradžioje buvo uždrausta Viduržemio jūros šalis;

Mados bikini

Žmonių sąmonė pamažu priėmė daugybę drąsių ir avangardų dizaino koncepcijų.Tai drąsus ir painus era.Garsioji amerikiečių dainininkės Madonos scenos instaliacija atliko visiškai apatinius pasirodymus savo turo metu.

Mados bikini

Iki 1990 m.Kai mados meistras Paryžiuje, Milane ar Niujorke vėl supjaustė marškinėlių apvadą, privertė ponią parodyti bambą, visuomenės nuomonė nebebuvo nustebinta.Panašiai, kai modeliai ant T tipo stalo dėvi atskleistą madą, atrodo, kad žmonių drabužiai yra nuimti nuo pusės sluoksnio, o tai vėl parodo žmonių nostalgiją ir painiavą dėl drabužių.Mergaitė iš vokiečių mėsainio su savo prekės ženklu „Jilsander“ turi aiškią dešimtojo dešimtmečio vėliavą.Šis stilius šimtmečio pabaigoje buvo labai lengvas ir elegantiškas.Žvelgiant į šimtmetį, nėra sunku pastebėti, kad nuo dėvėjimo iki išjungimo tai yra ne tik paprastų drabužių retrogradas, bet ir neišvengiamas šiuolaikinės žmonių visuomenės vystymasis.

Mada Lou
MLS Football Jersey