MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Žurnalistė Lu Yue □ Wang Ziqian

Gegužės mėn. Oras tapo karštesnis, o pėsčiuosius vilkinčius saulėtus drabužius galima pamatyti visur.Žurnalistė sužinojo, kad pastaraisiais metais, paplitusiomis sporto šakomis ir pagerinus vartotojų apsaugos nuo saulės apsaugą, apsaugos nuo saulės rinka yra suteikta precedento neturinčioms plėtros galimybėms.Nuo važiavimo, žygių iki kempingų iki miesto važiavimo į darbą ir pat tėvų keliones, saulės apsaugos priemonių drabužių paraiškos scenarijai vis labiau įvairesni, o rinkos paklausa ir toliau auga.

Nuo saulės apsaugos iki „kasdien“

Daugialypiai vaizdai padeda plėtoti rinkos plėtrą

„Xiaohongshu“ „2023 m. Lauko gyvenimo tendencijų ataskaita“ rodo, kad nuo 2023 m. Sausio mėn. Su jodinėjimu susijusių užrašų skaičius yra beveik 400%, o su pėsčiųjų su pėsčiomis susijusių užrašų skaičius yra beveik 300%. paskelbti 100–150%augimo tempą.

„Lauko sporto, tokio kaip važiavimas dviračiu, žygiais, stovyklavietė ir nuolatinis vartotojų odos priežiūros ir supratimo apie kovą, paplitimas yra tinkamas daugeliui saulės prekės ženklų ir produktų, tinkamų įvairesniam scenarijams ir pagrindiniams funkciniams skirtumams.” Interviu su žurnalistais Zhang Yuang sakė: „Tai ne tik praturtina vartotojų pasirinkimą, bet ir sukuria naują tradicinių vartojimo prekių kategorijos padidėjimą“. Striukė per metus -daugiau nei 160%padidėjimas.

Žurnalistė sužinojo, kad be kelių lauko scenų, saulės apsaugos priemonės taip pat naudojami tokiuose poskyriuose kaip miesto kelionės į darbą ir „Tėvų vaikas“ ir palaipsniui juda kasdienio gyvenimo link.Ponia Li, Pekino vartotojai, žurnalistams sakė: „Aš ką tik nusipirkau apsaugos nuo saulės drabužius, kurie buvo„ universalūs “. „Netizens iš Hongshu taip pat pasidalino:” Lauke atvėrė „Sullen Sun” režimą. Neleiskite odai nudeginti saulę, o plonas audinys taip pat gali turėti „anti -dosquito” efektą „.

Nuo vieno iki kelių

Kalbant daugiau apie poveikį apie technologijas

Pramonės ekspertai atkreipė dėmesį į tai, kad kelių scenarijų poreikiai kelia daugiau poreikių „Saulės apsaugos pramonei“, kad prekės ženklas taip pat būtų aiškesnis.Be pagrindinių apsaugos nuo saulės reikalavimų, apsaugos nuo saulės apsaugos priemonių su priekinio stiklo prevencija, lietaus atsparus, uodai ir prakaito funkcija yra ieškoma vartotojų.

Tuo pačiu metu jis gali efektyviai apsaugoti ultravioletinius spindulius ir pasiekti pilną daugybinį saulės apsaugos priemonę, integruoti daugiau aukštų saulės apsaugos nuo saulės produktų ir tapti nauju rinkos augimo tašku.

Pranešama, kad 2024 m. „Banana“ išleido daugybę produktų, tokių kaip dvigubos odos ekspozicija, debesų aušinimas, šviesos laikymas ir pratimų terminė mankšta, kad patenkintų vartotojų segmentus skirtingais scenarijais.Pvz., „Jech Ultra-S“ sportinis apsaugos nuo saulės priemonės, skirtos vasaros sportinėms scenoms, priima unikalius Raštus, pridėkite aukštus elastingus pluoštus, kad suteiktumėte daugiau trijų matmenų vėsos, didesnio tempimo ir elastingumo, ir gali pasiekti karštas prakaitas ir prakaitas. ilgalaikis lauko saulės nudegimas, geriau patenkinti vartotojų mankštos poreikius vartotojams, esant vasaros aukštos temperatūros sąlygoms.

Be to, šiais metais „Bosideng“ taip pat išleido trečiąją „Generation All -Around“ apsaugos nuo saulės striukę, kuri taip pat išleido trečiąją 3.0 kartą, kurioje visiškai derinama saulės apsaugos priemonės ir mados estetika.Suprantama, kad atsižvelgiant į saulės apsaugos priemones, produktas yra originalus marlės apsaugos nuo saulės, verpalai yra su saulės apsaugos faktoriais, prideda nano lygio TiO2 daleles ir atsispirkite kiekvienos juostos ultravioletiniams spinduliams per specialią audimo struktūrą, kad būtų galima efektyviai užkirsti kelią ultravioletiniams spinduliams per specialią audimo struktūrą Saulėtekis.Kalbant apie mokslines ir technologines inovacijas, trečiosios kartos apsaugos nuo saulės priemonės striukė turi nepriklausomą „Bo-Tech“ aušinimo technologiją, suteikiančią vartotojams gaivinančią patirtį.Kalbant apie mados dizainą, „Bosideng“ sujungė rankas su prancūzų „Andam“ mados apdovanojimų laureatu, kad sujungtų lauko kamufliažo dizainą su naujuoju technologijos apsaugos nuo saulės priemonėmis audiniu, kad būtų sukurtas madingesnis apsaugos nuo saulės priemonė.

Nuo išnirimų iki specifikacijų

Suprasti pramonės standartizaciją ir skaidrumo plėtrą

Pastaraisiais metais, kaip lauko sporto prekės ženklai, greitųjų mados prekės ženklai ir net baltųjų prekių ženklų prekybininkai, išpilo į apsaugos nuo saulės rinką, pramonė taip pat „sukūrė“ naują ūgį.Vartotojai susidūrė su įvairiomis propagandomis, tačiau jų nebuvo galima patikrinti dėl produkto kokybės ir specifinio apsaugos nuo saulės.

Duodamas interviu žurnalistams, atitinkamas asmuo, atsakingas už bananą Chirurgija retai teikia mokslinius pagrindus, tokius kaip konkrečios vertės ir bandymo ataskaitos.

Žurnalistė pamatė, kad dėl pramonės standartų trūkumo daugelio prekybininkų antplūdis taip pat sukėlė nevienareikšmį žuvų ir drakonų reiškinį saulės apsaugos rinkoje, ir net buvo blogų „baltų kortelių“ ir kotedžų prekybininkų, kurių buvo galima siekti. Privatus interesai ir kiti aspektai negali patenkinti lūkesčių.Be to, žurnalistas pastebėjo, kad nors šalis ir pramonė turi tam tikrus standartus ir reglamentus, aptikimo ir sertifikavimo sistema aplink „Sunlight“ striukės produktus dar nėra išsami.”Pavyzdžiui, kai kurie prekės ženklai negali pateikti išsamų produktų testavimo ataskaitų, arba abejotina, ar testo ataskaitos autentiškumas ir tikslumas yra abejotinas. Ši padėtis ne tik kenkia vartotojų teisėms ir interesams, bet ir daro įtaką bendram įvaizdžiui ir sveikai pramonės plėtrai. „Pramonės viešai neatskleista informacija pripažino.

MLS Football Jersey