MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Šaltinis |.

Komercinės paslaptys yra ne tik svarbus turtas ir galimybės įmonėms, bet ir svarbus vežėjas skatinti socialines mokslines ir technologines naujoves.Tačiau verslo paslaptys turi stiprų profesionalumą, paslėptą pažeidimo elgesį ir dideles teisių apsaugos išlaidas, todėl įmonėms kyla daug iššūkių.Kaip apsaugoti verslo paslaptis visada buvo labiausiai susirūpinusi ir skubiausi įmonių problema, be to, tai yra vienas iš labiausiai susirūpinusių prokuratorinių organų klausimų, kad būtų galima atlikti realistišką intelektinės nuosavybės prokuroro veiklą.

„Korporto teisinės rizikos prevencijos patarimai darbuotojų verslo paslapčių patarimai“ Konferencija “

Balandžio 16 d. „Pudong New rajono“ intelektinės nuosavybės prokuroro praktikos praktikos bazėje vyko „Darbuotojų verslo slaptosios teisinės rizikos“ spaudos konferencija. Patarimai „).

Trečiasis padalinys, Naujojo rajono prokuratūros, Pudongo Naujojo apygardos teismo, Naujojo rajono rinkos priežiūros ir administracijos biuro, Šanchajaus Jinqiao (Group) Co., Ltd. Renginyje dalyvavo technologijų kompanijų atstovai „Technology Co., Ltd.“.

„Užuomina”Jis yra suskirstytas į tris skyrius: „Užimtumas“, „–Job“ ir „atsistatydinimas“.TeisingaiVerslo paslapčių nuosavybė, atsirandanti dėl darbo vietų, kaip atskirti verslo verslo paslaptis ir bendrą informaciją bei kokią teisinę atsakomybę sukels verslo paslapčių pažeidimai ir kt.Bendra teisinė verslo paslapčių rizika darbo vietoje daro teisinę interpretaciją, o visiška teisinės rizikos prevencijos įmonių darbuotojų karjera yra visiškai aprėpta visiškai aprėptaEsmėTaip pat pridedamas prie 7 tipinių „verslo paslapčių pažeidimų“ atvejųAiškinant atvejį, jis raginamas pažeisti, nutekėti ir naudoti verslo paslaptis, kurios gali sukelti baudžiamosios atsakomybės teisinę riziką, kad apsaugotų įmonių naujovių „gelbėjimo liniją“, turinčią teisminę apsaugą.

Verslo paslapčių apsauga yra susijusi su įmonių darbuotojais, kurie yra būtini įmonių naujovėms ir plėtrai.Šie „patarimai“ yra veiksmingas prokuratorių organų tyrimas siekiant atlikti išsamius intelektinės nuosavybės prokuratorinių asmenų veiklą ir pagilinti verslo paslapčių teisminę apsaugą.

Po to, kai 2022 m. Intelektinės nuosavybės prokuroro atlikimo metu buvo realizuotas „keturias -vienas“, Trečioji šaka ir Zhangjiango rajono liaudies prokuratūra (toliau -Trečiosios šakos ir Pudongo Naujojo rajono „Zhangjiang institutas“), o „Pudong New rajonas“ yra įtrūkę įtrūkimus. Išsitraukimo atvejai, įgalina socialinį valdymą ir gerinant įstatymų kokybę.

Ningxinju padeda apsaugoti verslo paslaptis, kad apsaugotų problemą

Pastaraisiais metais trečiasis skyrius ir Zhang Jiangyuan byloje nustatė, kad nusikalstamų ir civilių paslapčių ribos, verslo paslapčių skirtumas, tankaus taško identifikavimas, nuostolių identifikavimas, nuostolių identifikavimas praradimo praradimo identifikavimas praradimo praradimo metu Verslo paslaptys ir kt. Dilema.Šiuo tikslu Trečioji filialas ir Zhangjiango akademija nuolat tobulino verslo paslapčių apsaugos darbo mechanizmą, dar labiau skatino prokuratoriaus integracijos veikimą ir kartu tyrinėjo bendrą ir bendrą bendrą bylų tvarkymo modelį.Balandžio 16 d. Rytą pirmojo nacionalinio Baudžiamojo persekiojimo už Zhangjiango teismo pirmąjį baudžiamojon atsakomybėn baudžiamojon atsakomybėn už pirmąjį šalį, įsiveržusį į verslo paslaptis, įsiveržus į komercines paslaptis Pudongo Naujajame apygardos teisme.Bylos nagrinėjimo metu Trečioji šaka ir Zhangjiango teismas integruotas kartu, kad atsakytų į dešiniojo turėtojo intelektinės nuosavybės apsaugos poreikį ir kartu skatino sklandų bylos nagrinėjimą.

Visiškai atlikite savo pareigas, kad įgyvendintumėte verslo paslaptis, kad apsaugotumėte aukštos kokybės efektyvumą

Komercinė slaptoji apsauga ne tik reikalauja visapusiškos administravimo ir teisingumo apsaugos, bet ir tvirta kliūtis įmonėms sudaryti savivaldą.Be šio įvykio išleistos „Darbuotojų verslo slaptosios teisinės rizikos prevencijos“ korporacijos, ankstesnės trys šakos taip pat kartu išleido „įmonės intelektinės nuosavybės teisių įstatymo apsaugos gaires“ ir „2023 Verslo slaptosios teisės kodeksas, skirtas apsaugoti Intelektinės nuosavybės teisės „.” Įmonių intelektinės nuosavybės atitikties standartų gairės „padeda įmonėms geriau apsaugoti intelektinės nuosavybės teises ir pasiekti ilgalaikę plėtrą.

MLS Football Jersey