MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Siekdama sukurti tvarkingesnę ir gražesnę gyvenamąją aplinką bendruomenės gyventojams, Lingyun Street, Xuhui rajonas neseniai pradėjo „valymo namų“ operacijų ciklą.

„Heping“ bendruomenėje savanoriai aiškiai padalija darbo pasidalijimą ir tvarkingai atlieka įvairias užduotis.Be to, kad kasdien veda tikrinimus ir šiukšlių valymą viešose vietose, jie taip pat giliai pateko į koridorių, kad išvalytų reklaminę koloną, išvalytų krūvas ir apžiūrėjo priešgaisrinės apsaugos priemones.Šis kruopštus darbas užtikrina sklandų „Escape Channel“ srautą ir sukuria tvirtą bendruomenės saugumo gynybos liniją.

Hepingo bendruomenė turi didelį gyventojų tankį ir stiprų likvidumą.Šiame kontekste koridoriaus valymas yra labai svarbus.Valymo proceso metu savanoriai taip pat kantriai paaiškino koridoriaus estetikos ir saugumo svarbą gyventojams ir paragino visus prisiimti atsakomybę išlaikyti koridoriaus aplinkos sanitariją ir saugumą.

Taikos komisijos savanorių komanda taip pat organizuoja mažų sodų ir žaliųjų diržų valymą gyvenamajame rajone.Po jų pastangų buvo atnaujintos pirminės nepatogios sritys, kurios pagerino bendrą bendruomenės aplinkos kokybę.Sunkus savanorių darbas ne tik papuošė bendruomenės aplinką, bet ir pažadino gyventojų entuziazmą dėl aplinkos apsaugos ir dalyvavimo aplinkos apsaugoje ir išreiškė savo valią aktyviai investuoti į bendruomenės aplinkos apsaugą.

Taikos komisijos savanorių komandos atsakingas asmuo teigė, kad ateityje jie dar labiau išplės „švarių namų“ operacijos aprėptį, sukurs labiau gyvybingą bendruomenės gyvenamąją aplinką ir tikisi, kad daugiau gyventojų prisijungs prie gretų. savanorių, kurie kartu apsaugo bendruomenę, kad apsaugotų bendruomenę, prisideda gražia aplinka.

Žurnalistė: Wang Wei

Redaguoti: qiu caihong

Mokyklos pora: Geng Jieyu

Auditas: Veli

Perspausdinta, nurodykite oficialią sąskaitą iš Šanchajaus Xuhui

MLS Football Jersey