MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Balandžio 19 d. Rytą, 2024 m. Trijų metų dieną vienuoliktoji „Huaibei“ maisto pramonės paroda, atidaryta Maisto parodos parke, Huaibei Mountain Economic Development Zone, Anhui.Šių metų „Food Expo“ pritraukė daugiau nei 500 vidaus ir užsienio kompanijų, kad galėtų dalyvauti parodoje.
Suprantama, kad „World Expo“ tęsė „Fokusavimo, rinkimo, kaupimo, inovacijų, vadovaujančių ir šuolių sutelkimo tema“.
Kaip svarbi nacionalinė maisto bazė, pastaraisiais metais „Huaibei City“ pasikliauja turtingomis maisto perspektyvomis, norėdamas pasikliauti turtingais žemės ūkio produktų ištekliais, kad užtikrintų maisto saugą.Atlikite gerą „grūdų galvos maisto“, „žvėriškos galvos mėsos uodegos“ ir „žemės ūkio galvos uodegos“ vertės -pridėtų straipsnių, pastatykite tris pagrindinius maisto pramonės perdirbimo parkus: Xiangshan ekonominės plėtros zona, Bai Shan maisto pramonės parkas ir Kouzi pramoninis parkas. Sukurti dešimt provincijų šiuolaikinio žemės ūkio pramonės parko, 14 provincijos lygio ilgio žaliųjų žemės ūkio produktų apdorojimo bazių.
Praėjusiais metais „Huaibei“ du dešimtmečius pasiekė buferio derlių. Pramonė padidėjo 3,4%.
Įvažiavę į renginių svetainę, yra vietinių prekės ženklų, tokių kaip „Huaibei“, pavyzdžiui, „Houzi Cellar“, „Xiqiang“ pienas, Huixiang Yuyuan, Su Tai ir kt.Įvykio vietoje esantys žmonės buvo perpildyti ir gyvi, o piliečiai ir turistai sustojo paragauti ir gyrė visokių maisto produktų.
Pranešama, kad parodos metu 2024 m. Žaliojo ir sveiko maisto plėtros forumas taip pat bus rengiamas vienu metu, investuojant į „Huaibei Bank“, Anhui „dvigubos naujovės“, maisto pramonės produktų tiekimo ir paklausos dokas, tiesioginės transliacijos ir kitos veiklos serijos.
„Kitame etape mes pasinaudosime pagrindinėmis provincijų partijos komiteto ir provincijos vyriausybės galimybėmis paremti Šiaurės Anhui, kad būtų galima pastatyti ekologiško maisto pramonės klasterį, vykdyti nepriklausomas naujoves, skatinti stiprią grandinės papildymą aukštu lygiu ir skatinti pramoninę pramonę Aukštos kokybės ekologija. “Atidarymo ceremonijoje Savivaldybės partijos komiteto sekretorius teigė, kad jis sunkiai dirbo, kad ekologiško maisto pramonę sudarytų į naują pramonę, palaikančią aukštos kokybės transformaciją ir plėtrą, ir pagreitino ekologiško maisto pramonės statybą Susirinkimas šiauriniame Anhui ir spinduliuoja Jangdzės upės deltą.
Upstream News Conan Intern Wang Huimin korespondentas Fengas Shufengas/paveikslėlis
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey