MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024
Neseniai, kaip labai lauktas miesto atnaujinimo projektas, atidarė Šanchajaus Lobo komercinę „Jiufang“ fizinę jėgą.Tai sutampa su Minhango rajono „penktosios penktosios metų prekybos festivalio“ atidarymu. Projekto atidarymo dieną buvo pradėta prekybos festivalio atidarymo ceremonija, esanti aikštėje už „Lobo Jiufang“.
„Lobo Jiufang“ integruoja šiuolaikines dizaino koncepcijas ir novatoriškus verslo modelius ir stengiasi sukurti naują poziciją Šanchajaus gyvenimo vartojime ir smagiai žaisti.Šis 39 000 kvadratinių metrų komercinis kompleksas tapo nauju orientyru, kuris integruoja mados tendencijas, gyvos pramogas ir apsipirkimą su savo unikaliu kosmoso dizainu ir turtingais bei įvairiais komerciniais formatais.
Bendras „Lobo Jiufang“ statybinis plotas yra 39 000 kubinių metrų, įskaitant 25 000 kubinių mini prekybos centrų ir 14 000 kubinių blokų. , „Xiaomi“, „Shangyou Fresh Fresh Supermarket“, „Campan KTV Star Party“, „Person Fitness“, „Le Carimot Fitness“, „Echo Channel“, „Hua Yue Club“, Šanchajaus Bayuhui karštas puodas, Banketų pokylių laukimas, formatas apima auksinius papuošalus, prekybos centrus, fitneso pramogas, vaikų švietimą, vaikų švieti Maitinimas.
Komercinės grindys yra 1–2 aukštai virš žemės. Formatas, yra išradingų virėjų, ah, ah, būti jaučio · chaoshan jautienos karšto pupo, turtingos užjūrio kinų sveikatai, Klitina, PE salonas, Yaxuan, Si Ruo Ben, Le Youfang ir pan.Praturtinkite verslo derinį ir prekės ženklo sąrašą, užrakinkite naują gyvenimo patirtį, bendruomenės gyvenimo kokybę, pagerinkite regioninių verslo galimybes ir patenkinkite regioninio gyvenimo poreikius.
Suprantama, kad LiBo Jiufang atidarymas yra pagrįstas „labai triukų“ tema, kartu su „gėlių“ temos grožiu, su emocijomis kaip branduoliu, ir „gėlė“ kaip vežėją, atnešdamas naują vaizdinę šventę į regionas.Sukurtas JoJo, kylančios Tsinghua universiteto dailės akademijos menininkas, šis instaliacijos menas dalyvavo parodoje „Kariselio tarptautinės parodos“ parodoje Louvre, Prancūzijoje.
Balandžio 30 d. Iki gegužės 5 d. „Lobo Jiufang“ sukūrė daugybę veiklų, tokių kaip rinkos, muzika, mieli augintiniai, vaikų pasirodymai, atvirų filmų ir kt. Įvairių klientų bazės, kad kiekvienas esamas klientas galėtų būti. Suraskite savo linksmybes, atnaujinkite kasdienio gyvenimo kokybę ir supraskite geresnio gyvenimo pratęsimą.Be interaktyvios veiklos, „Libo Jiufang“ taip pat pradėjo įvairias narystės nuolaidų veiklas, įskaitant narystės loteriją, visą arbatos gėrimo kuponus, taškų mainų kuponus, nemokamas naujas dovanas, daugybę taškų ir kita reklaminė veikla.
„Lobo Jiufang“ pristato lauką, kuri integruoja linksmybes, meną ir begalinę vaizduotę Daugiau subrendusių baltųjų apvalkalų klientų bazės ir „Lobo“ biurų ir pramoninių parkų apartamentų.Šanchajus · LiBo yra įsipareigojęs sukurti 15 minučių „Yishang“, „Yiye“, „Livable“, „Yiyi“ ir „Yixue“. Miesto vertės, laisvalaikio vertės ir žmogaus orientuotos vertės matmenų vertės rekonstravimas ir dar labiau padidina Minhang ir net bendros miesto sąsajos atnaujinimą, tapdami nauju gyvybingumo augimo tašku Pietvakarių Šanchajuje.
Populiarėjanti naujienų reporteris Lu Yi
)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey