MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

„Shanghai Le Gao Park Resort“ projektas sulaukė daug dėmesio.Siekiant dar labiau praturtinti turistų patirtį, „Shanghai Le Gao“ paramos „Commercial Street“ projektas padidina statybą ir tvarkingą progresą.

Žurnalistas projekto vietoje pamatė, kad bokštas kabo, mašinos riaumojimas ir suvirinimo gėlių purslai statybvietėje, ir įvairių rūšių statybinės transporto priemonės buvo nukreiptos pirmyn ir atgal bei užimta ir tvarkinga scena.Žurnalistas sužinojo, kad projektas apima beveik 80 000 kvadratinių metrų plotą ir iš viso 250 000 kvadratinių metrų statybų plotą, kuris gali patenkinti turistų vartojimo poreikius po Šanchajaus le Gao parko atidarymo.

Li Chao, Šanchajaus Legao rojaus papildomo Komercinės gatvės projekto departamento, Kinijos energetikos Jian Gezhouba kompanijos, vykdomasis vadovas, Li Chao

Nuo projekto pradžios 2023 m. Rugpjūčio mėn. Projektas susidūrė su dvigubu slėgiu ir sunkiomis užduotimis. statyba.Šiuo metu projekto rūsio struktūra yra 60%, o įvairios užduotys stabiliai pažengė.

Atsakingas asmuo žurnalistams sakė, kad šiuo metu statybos operacijų svetainėje yra daugiau nei 800 darbuotojų.Toliau projektas bus perkeltas į žemės statybą, apimančioje surenkamą betoninę viešbučių palaikymo konstrukciją ir tarpusavio komercinių gatvių plieno konstrukcijų statybą.Tuo pat metu, norėdamas išspręsti turistinių automobilių stovėjimo aikštelių problemą, projektas taip pat vienu metu pastatė požemines automobilių stovėjimo aikšteles.

„China Energy Jian Gezhouba“ įmonė „Shanghai Le Gao Park“ palaikanti komercinės gatvės projekto departamento vyriausiasis inžinierius Li Weiqi

Yra du automobilių stovėjimo aikštelės aukštai po žeme, apie 4000 automobilių stovėjimo vietų.Šiuo metu buvo baigta neigiama dviejų sluoksnių struktūra, o neigiamas pirmasis sluoksnis baigė apie 30 %.

Be to, projekto skyrius reklamuoja „intelektualią“ konstrukciją pagal vietines sąlygas ir naudoja išmaniąją konstrukcijos sistemą, kad galėtų įkelti debesies platformą su vienu spustelėjimu. klausimai ir ankstyvas įspėjimas pagrindiniais klausimais.

„China Energy Jian Gezhouba“ įmonė „Shanghai Le Gao Park“ palaikanti komercinės gatvės projekto departamento vyriausiasis inžinierius Li Weiqi

Vaizdo stebėjimas yra įdiegtas projekto statybos svetainėje, kuri gali stebėti tikrąjį svarbių nuorodų ir pagrindinių projekto dalių stebėjimą.Tuo pat metu projekto vadovas taip pat gali patikrinti projekto svetainės situaciją realiu laiku per kompiuterį ir mobilųjį telefoną, kad būtų galima efektyviai valdyti projekto saugą, kokybę, pažangą, personalą ir kt.

Siekdamas dar labiau pagreitinti projekto pažangą, projektas priima kompiuterio kūrimo metodą.Šis procesas yra naujo tipo aptvaras, kuris naudojamas pamatų pamatų.

Li Zhongcheng, „Shanghai Survey and Design Co., Ltd.“ projektavimo direktorius.

PC konstrukcijos metodas yra perdirbama plieno ištisinė siena, kurios plieno ir vandens sustabdymo efektai yra gero.Šis procesas gali palengvinti mūsų požeminės erdvės kasimą ir tuo pačiu apsaugoti aplinkinę aplinką.

Žurnalistė |

Korespondentas |

Fotografija |

Redaguoti |

Atsakingas redaktorius |

MLS Football Jersey