MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

 „Shanghai Hansi“ drabužiai yra išsami profesionali drabužių įmonė, integruojanti drabužių dizainą, tyrimus ir plėtrą, gamybą, pardavimus ir prekės ženklo operacijas.Bėgant metams, ji laikėsi naujovių ir plėtros ir sukėlė nedelsiant naują „kokybės poveikį“ derinant daugybę išminties, technologinių naujovių, dizaino ir plėtros.

 Išmaniosios gamyklos suteikia aukštos kokybės garantiją

 ”Hanas atstovauja Kinijos kultūrai, o Šilkas seka Šilko keliu.” Hanshi „reikšmė reiškia, kad jie priglunda prie diržo ir kelio iniciatyvos ir skleidžia kinų madą.”

 Šanchajaus „Hansi“ drabužiai buvo įkurti 2009 m. „The Hostarers“ yra Šanchajuje.

 Priežastis, kodėl gamybos centras buvo pastatytas į Bashu vietą, atsirado dėl to, kad jis Guanghui gimtojo miesto kompleksas.„Sichuan Hanks“ apima 70 arų plotą, kurio bendras statybos plotas yra apie 70 000 kvadratinių metrų. Tai gali gaminti 1,6 milijono visų kategorijų drabužių, tokių kaip žemyn striukės, parkeris, paltas, striukė, medvilnė, marškiniai, kelnės ir kt.

 Visi seminarai visoje gamykloje įgyvendino intelektualią ir skaitmeninę transformaciją: visuose siuvimo dirbtuvėse naudojami „Jack Intelligent“ pakabinimo srautai.Pažymėta pjovimo įranga ir intelektualioji pjovimo dirbtuvių valdymo sistema naudoja pažangiausią įrangą ir sistemas, o tai labai pagerina gamybos efektyvumą.

 Globalizacija laimėjo namuose ir užsienyje

 „Dabartinė Hansis įmonių veiklos struktūra vadinama„ 3+3 “modelis: Trys verslo pusės dalys yra„ Užsienio prekyba “, vidaus pardavimai yra plėtra, o prekės ženklas yra ateitis“. Produkcija yra kertinė akmuo “„ Jis Guanghui “. baigta.

 ”Hansas suteikia didelę reikšmę kiekvienos drabužių medžiagos, versijos, proceso ir pagalbinių medžiagų detalėms, kad užtikrintų produkto populiarumą, į priekį ir novatorišką. Vyšnia,„ Shanghai Hansi Clothing Co. “projektavimo direktorius. Ltd.

 Laimėdamas užjūrio rinką, Hanshe pastaraisiais metais pasikliauja greitu vystymosi ir lanksčiosios gamybos pajėgumais, kuriuos teikia Šanchajaus būstinė ir Šanchajaus gamybos centras, tapdami pagrindinėmis Hansono ikoninės butikų surinkimo linijos ir greitos vandens linijos gamyklomis.Hansas užmezgė glaudų bendradarbiavimą su daugeliu gerai žinomų mados prekės ženklų vidaus rinkoje.

 ”Kokybė, inovacijos, paslaugos ir individualizuotų sprendimų formulavimas atsižvelgiant į klientų poreikius, ypač greitojo skyriaus skyriuje, atspindi produktų paslaugų galimybes, kurių našumas yra aukštas, aukštas laiko ir aukštos kokybės.” „Hanki Clothing Co., Ltd.“.

 Ateityje „Hanks“ nepriklausomas mažmeninės prekybos prekės ženklas „NIAPARKA“, „AILOT“, AI-WART dabar pateko į kelis aukštos klasės mažmeninės prekybos kanalus ir pasiekė greitą augimą. Norėdami prekės ženklą prekiauti, sunkus mažmenininko darbas yra labai įdomus.

 Pagerinti tvarios plėtros ekosistemą

 Po 15 metų greito „Hansi“ drabužių vystymosi jis buvo įtrauktas į tris aspektus, „per pastaruosius trejus metus„ plėsti gamybą, stiprinti tyrimus ir plėtrą ir tobulinti drabužių ekosistemą “.

 Dabartinėje drabužių ekosistemoje žalioji ekonomika tapo strateginiu pasirinkimu vadovaujant koncepcijai ir strateginiam tikrovės pasirinkimui.

 „Hanscene“ anksti atitiko su ES susijusius tvaraus vystymosi standartus, o pažadėjo „dvigubą anglies“ Kinijoje, nemažai vidaus ir užsienio pažymėjimų praėjo ISO90001 tarptautinio kokybės sertifikatą, ISO14001 tarptautinį aplinkos sertifikatą per UL, SGS , Jos, BV, peržiūrėjus tarptautines institucijas, buvo baigta daugelis vidaus ir tarptautinių gerai žinomų prekės ženklo kokybės apžvalgos.

 Tvaraus vystymosi prasmė yra ne tik žalia ir žema anglies, bet ir verslo filosofija. Mums viršija klientų lūkesčius;

MLS Football Jersey