MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Kaip ir „QQ Show“ AI -spustelėkite padažą „Soft Gold“ Ramie Weave aplinkos striukė, džinsinio stiliaus „netikras džinsinis“ …
Gegužės 2 d., Antroji trečiojo kantono mugės etapo diena, mados skyrius buvo išskirtinis ir pabrėžtas.Parodos zona yra 236 000 kvadratinių metrų, joje yra 11 256 kabinų ir 5 137 parodos dalyviai, apimantys visas kategorijas, tokias kaip vyrų ir moterų drabužiai, vaikų drabužiai, sportinė apranga ir kasdieniai drabužiai.Šiais metais, atsižvelgiant į skaitmeninės žvalgybos, žaliosios aplinkos apsaugos ir Guo Chao Guofeng, mados skyrius aiškina drabužių žavesį namuose ir užsienyje ir suteikia šių metų keturių sezonų mados koordinačių sistemą.
Pranešama, kad nuo gegužės 2 d. Susitikime dalyvavo 23 4671 užsienio pirkėjai iš 215 šalių ir regionų, ty 25%per tą patį ankstesnio laikotarpio laikotarpį.
AI įterpia kelis intelektualius lango sparnus
Prieš kurį laiką danguje gimė „Anta membrana“, kuris gimė sėkmingai proveržis „įstrigęs kakle“.Šioje „Canton“ mugėje „Jiangsu Shuntian Co., Ltd.“ (toliau – pirmą kartą buvo pradėta naudoti „Jiangsu Shuntian“), kuris veikė istoriją daugiau nei 40 metų. Aukštos kokybės vandeniui atspari ir drėgmės medžiaga gali pasiekti 10K/10K.
Pasikliaudamas turtingais ištekliais, kuriuos teikia Tsinghua universitetas, Pekino drabužių mokykla, Zhejiango technologijos universitetas ir kiti universitetai, Jiangsu Shuntian gali nustatyti tvirtą audinių tyrimų ir plėtros pranašumą, o jo produktai yra eksportuoti į Šiaurės Ameriką ir Europą.Bendrovės projektavimo direktorius Sha Tingting žurnalistams sakė, kad įmonė šiais metais sekė tendencijas ir išplėstas kategorijas.
Verta paminėti, kad tą pačią dieną 3D virtualiojo modelio takelis, AI langas su 3D suknele, 1: 1 VR parodų salė su 1: 1 pakartotiniu kabina patraukė daugelio pirkėjų dėmesį.Pasikliaudamas skaitmeninėmis platformomis, tokiomis kaip „Huitun“ ir „Su Haolon“, naudojant AI technologiją, Jiangsu Shuntian integruoja skaitmenizavimą į įvairius aspektus, tokius kaip audinių kūrimas, dizaino įrodymas, proceso gamyba ir rinkodara.
Viso proceso skaitmeninimas ir realistiški skaitmeniniai drabužiai yra realūs, užtikrinant, kad Jiangsu Shun Tian turi siųsti mėginių drabužius tik užjūrio klientams, kai paskutinis patvirtinimo efektas, kuris žymiai sumažina gamybos ir parodų išlaidas.
„Naujas mūsų pramonės produktyvumas yra pakeisti visą drabužių projektavimo, tyrimų ir plėtros procesą ir gamybą skaitmeninant.”Nuo projektavimo tyrimų ir plėtros iki paaukštinimo ir pardavimų, vidaus užsienio prekybos drabužiai yra intelektualūs visoje linijoje.Pranešama, kad daugiau nei 50%dalyvaujančių įmonių ši „Canton Fair“ aktyviai taikė skaitmenines technologijas, tokias kaip dirbtinis intelektas ir „Big Data“ analizė.
Žalioji aplinkos apsauga tampa „einant į jūrą“ apgaudinėjimus
Be viso mokslo ir technologijos modelio, dar viena parodų kompanijos paslaptis yra žalia ir ekologiška.
Kinijos stilius audžia „Kinijos žolė“.
Asmuo, atsakingas už Zhu Xuru, žurnalistams sakė, kad Hunanas Laoma turi ilgą istoriją ir gerą reputaciją Kinijoje ir užsienyje. Jie yra iš savo rankų, o klientai apima JAV, Rusiją, Afriką ir Pietryčių Aziją.Šių metų kantono mugė Hunanas Huashengas pristatė naują megztą seriją, įskaitant natūraliai biologiškai skaidžią aplinkos apsaugos medžiagą, tokią kaip „Ramie“ ir „Paper Fiber“.
Šiais metais „Canton“ mugėje „American Denim“ taip pat ėmėsi „National Tide Express“.Žurnalistas pamatė Guangdžou tekstilės importo ir „Export Group Co., Ltd.“ kabinoje, kuri yra pagrindinė kaubojaus kategorija, pamatė, kad senovės stiliaus elementai, tokie kaip debesų modeliai Iš tikrųjų nebuvo džinsinis audinys, o specialūs audiniai, kuriuos pagamino specialūs audiniai.Bendrovės eksporto dalis sudarė 89 proc., Ir tai bus padidinta kinų džinsinio audinio šviežio stiliaus JAV, Europoje ir kitose šalyse.
Remiantis JT aplinkos planavimo departamento duomenimis, džinsų pora turi sunaudoti 7500 litrų vandens. Sakė „Chen Jicheng“, „The Head“, sakė.
Tarp visų kabinų fluorescencinė žalia ir aliuminio lauko išorės kabina yra labai akių, atsakingas už „Fujian Shangfei Clothing Co.“, Ltd., pristatė, kad tai yra vyresnioji aukšto lygio lauko drabužių įmonė ir degraduojami aplinkos apsaugos audiniai, naudokite 3D siuvimo technologiją.Žurnalistas taip pat pastebėjo, kad kiekvienas drabužių gaminys yra su aplinkos apsaugos etiketėmis, kurios yra parašytos su pagrindine informacija, pavyzdžiui, perdirbami ingredientai ir pagaminti iš kelių perdirbtų butelių.
Tekstas, paveikslas | reporteris Hu Yan
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey