MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklo naujienos(Žurnalistas Feng Li korespondentas Li Yan)Prieš kelias dienas Weinan mieste vyko Šaanxi provincijos „skatinančių ir praktikuojančių pedagogų skatinimo ir praktikuojančių pedagogų skatinimo ir praktikuojančių veiksmų skatinimas.

Pranešama, kad Shaanxi provincijos partijos komitetas ir provincijos vyriausybė teikia didelę reikšmę pedagogų dvasios skatinimui. skatinti dvasinio pedagogų dvasios dvasią “.

Susitikime pabrėžiama, kad pedagogų dvasios skatinimas, daugiausia dėmesio skiriant įgyvendinimui ir raktą, kurį reikia veikti.Pirmasis yra įdiegti pedagogų dvasią į konkrečius veiksmus, kurie laikosi pagrindinių Lide Shushu užduočių, padeda mokytojams sustiprinti jų idealus ir įsitikinimus ir užkrėsti studentus savo kilnia psichine dvasia.Antrasis yra įdiegti pedagogo dvasią į konkrečius mokytojų komandos konstravimo veiksmus, formuoti bendrą daugumos mokytojų vertės siekimą ir toliau sustiprinti „pirmiausia mokymo žmonių mokymo“ sąmonę ir veiksmus.Trečia yra įdiegti pedagogų dvasią į konkrečius veiksmus, susijusius su stipria švietimo provincija, įgyvendinti pagrindinį išsilavinimą, siekiant išplėsti ir pagerinti kokybę ir pagerinti kokybę, skatinti profesinio mokymo kokybę ir kokybę, sustiprinti aukštojo mokslo lyderių vaidmenį, aktyviai tarnauti Nacionalinės strategijos ir ekonominė bei socialinė plėtra provincijos esencijojeKetvirtasis yra pedagogų dvasios įgyvendinimas į konkrečius veiksmus kuriant gerus mokytojus ir mokymąsi, ir plačiai viešinti tipiškus naujos eros mokytojų gerbėjų darbus Laikydamiesi įstatymų, saugokite teisėtus mokytojų teises ir interesus, sustiprinkite mokytojų naštą mažinimo mažinimo priemonės įgyvendinamos.

Susitikimas pakvietė Yang Xiaobing, Švietimo ministerijos švietimo paskaitų narį, ir Wang Ning, Šiaurės vakarų žemės ūkio ir miškininkystės universiteto Botaninės apsaugos mokyklos profesorius, skelbė Nacionalinio žmonių kongreso atstovą. ir Chongqing Xiejiawan švietimo grupės prezidentas Liu Hiya pateikė specialų pranešimą.Puikūs provincijos direktoriai ir mokytojai vedė diskusijas ir mainus pedagogų dvasios ir profesinio augimo, profesinės laimės, mokyklų valdymo ir mokymo programos mokymo tema.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklasNaujienos (reporteris Shi Jiansong)Neseniai 62 -osios sostinės vidurinės mokyklos studentų takeliai ir lauko žaidimai atidaromi Pekino universiteto ketvirtajame ketvirtajame sporto centre.Ši sesija trunka 4 dienas.

Didelio lygio grupės gimnastikos pasirodymas sporto susitikimo atidarymo ceremonijoje daugiau nei 1000 Fakulteto narių Pekino universiteto nariai atliko „Yanyuan Kung Fu“ gerbėją; Chi.Kartu su dvi Beibei.Šiais metais minimos 75 -osios Naujosios Kinijos įkūrimo ir Pekino universiteto 126 -osios metinės.Kai atsiskleidžia didžiulė nacionalinė vėliava,Pekino universitetasGerai žinomas šūkis „atgaivina Kiniją“ vėl skambėjo.

Studentų lengvosios atletikos sporto susitikimas Sostinės koledže yra kasmetinis išsamus Pekino universiteto studentų renginys.Sportininkai subūrė vyrų ilgalaikį čempioną Shu Hengą ir moterų ilgalaikį čempioną Guo Sijia, įskaitant 2024 m.

Pranešama, kad žaidimų metu organizacinis komitetas taip pat specialiai organizavo kai kurių universitetų, vidurinių mokyklų, pradinių mokyklų ir darželių jaunimo grupės stebėjimo renginius Pekine ir tyrinėjo naujus būdus, kaip ugdyti didelių, vidurinių, vidurinių ir jaunų ir mažų, IN Kelias.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklo naujienos(Žurnalistė Shi Jiansong)Gegužės 19 d. Pekino jaunimo rūmuose vyko Pekino -tianjino -hebei švietimo ir bendradarbiavimo mokyklos pasirašymo ceremonija.Qin Lei, Pekino jaunimo rūmų direktorius, Yan Zengzhi, „Tianjin“ vaikų veiklos centro direktorius ir Hebei jaunimo švietimo tyrimų asociacijos sekretorius Qian Qihua, pasirašė „Beijing -tianjin -hebei mokyklos švietimo bendradarbiavimo susitarimo“, pažymėdamas, kad pažymėjo, kad pažymėta, kad pažymėta, kad pažymėta, kad pažymėta, kad pažymėta, kad pažymėta Pekino -tianjin -hebei mokyklos švietimo bendradarbiavimo susitarimo Oficialus Pekino -tianjino -hebei švietimo aljanso esmė

2024 m. Yra 10 -osios pagrindinės koordinuotos Pekino plėtros strategijos metinės.Pekino-tianjin-hebei mokyklinio ugdymo aljanso įkūrimas yra svarbi priemonė toliau įgyvendinti „Pekino-tianjin-hebei švietimo koordinuoto plėtros veiksmų planą (2023–2025)“.Wei Xubin, Pekino savivaldybės partijos komiteto švietimo darbo komiteto narys ir savivaldybės švietimo komisijos direktoriaus pavaduotojas, teigė, kad trys Pekino -tianjin -hebei vietos imsis talentų mokymo kaip pagrindinės, imsis profesinio mokytojų, kaip Pradinis taškas ir palaiko institucinių mechanizmų naujoves.

Xi Yizheng, Komunistų jaunimo lygos Tianjino savivaldybės komiteto sekretoriaus pavaduotojas, teigė, kad Tianjinas susiburs į rankas su Pekine ir Hebei, kad ištirtų naujus kelius, praplečia naujas sritis, laikysis ideologinių ir politinių kursų statybos, augina naujus laikus. , ir bendrai skatina naują „Offcampus Education“ gyvybingumą.Hebei provincijos švietimo departamento Švietimo mokyklos mokyklos mokyklos direktorius Cai Hangzhou teigė, kad Hebei provincija visiškai žais Hebei geografiniams pranašumams ir švietimo ištekliams, kartu skatins švietimo naujovių plėtrą su Pekine ir Tianjin bei naujus naujus ugdymą ERA talentai, turintys pasaulinę viziją ir inovacijų galimybes.

Pasirašymo ceremonijoje trijų vietų studentai atnešė savo unikalią demonstravimo veiklą.Įvykio vietoje taip pat buvo išleistas Metinis Pekino statybos planas, skirtas Pekino -tianjin -hebei mokyklinio ugdymo aljansui. -„Hebei“ mokyklinio ugdymo plėtros forumas, Pekino statyba -tianjin -hebei mokykla -School Education komanda ir Pekino -Tianjin -Hebei mokyklos įsteigimas -School Ideologinis ir politinis švietimas. sustiprino bendradarbiavimą, skatino optimizavimą ir integraciją į mokyklų švietimo išteklius trijose vietose, atvėrė naujus takelius, skirtas aukštos kokybės „OFFHOOL Education“ tobulėjimui trijose vietose, sukūrė naujus pranašumus ir stimuliavo naują impulsą .

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklas (žurnalistas Yin Xiaojun korespondentas Lee Tengxing) Gegužės 18 d Gansu žemės ūkio universiteto žemės ūkio pranešimas apie strateginių išteklių ir ekologinės aplinkos disciplinos konsultacijų komitetą “.

Akademikas Nanzhi Biao iš Lanzhou universiteto, Akademikas Zhang Fu Suo, Kinijos žemės ūkio universitetas, Kinijos miškininkystės mokslų akademijos akademikas Liu Shirong ir gyvulininkystė bei Šiaurės vakarų profesorius Wei Gehong, Žemės ūkio ir miškininkystės universiteto viceprezidentas, Nandžingo žemės ūkio universiteto profesorius Li Fengmin ir profesorius He Jinsheng, Cao Di ir žolės žemės ūkio ekosistemos nacionalinės raktų laboratorijos direktorius, dalyvavo įkūrėjas Jinshengas, dalyvavo Cao Di ir žolės žemės ūkio ekosistemos direktorius. konferencija.

Gansu žemės ūkio universiteto partijos komiteto sekretorius Zhao Kai paskelbė paskyrimo laišką konsultacijų komiteto ekspertams.Jis sakė, kad mokykla surinks naudingų išteklių ir stiprybės integraciją, visiškai palaikys komiteto kūrimą ir plėtrą, išsamiai išanalizuos ir apibendrins akademikų argumentacijos ir konsultavimo nuomones bei sukurs svarbią jėgą mokyklos žemės ūkio ištekliams ir ekologinės aplinkos disciplinoms Nurodyti, vadovauti, važiuoti, kitų disciplinų spinduliuotės pranašumai yra papildomi ir konkurencingi, o disciplinos plėtros išdėstymas su moksliniais ir pagrįstais bei puikiais pranašumais.Jis tikisi, kad narių nariai visiškai vaidins svarbų „pono Big“ ir „pritraukimo žmonių“ vaidmenį ir sukurs gerus žodžius, sudarys geras strategijas ir imsis didelių žingsnių kuriant susijusias disciplinas mokykloje.

Po konferencijos įsteigimo pirmininkas Strateginio patariamojo komiteto pirmininkas ir akademikas Nan Zhibiao pirmininkavo pirmajam susitikimui. Susitikimas vyko diskusijos ir gairės bei sudarė konsultavimo nuomones.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklo naujienos(Žurnalistė Yin Xiaojun korespondentas Lee Tengxing)Gegužės 18 d. 2024 m. Gansu provincijos pirminės ir vidurinės mokyklos moksleivių mokslo ir technologijos praktika, atidaryta Gansu žemės ūkio universitete, atidaryta „Telecom Cup“.Iš viso buvo įsteigtos penkios internetinės ir neprisijungusios kategorijos ir 29 renginiai, kurie pritraukė 16 komandų iš 14 miestų, valstijų, Lanzhou naujų rajonų ir provincijų visoje provincijoje konkuruoja internete.

Atidarymo ceremonijoje dalyvavo partijos grupės narys ir Gansu provincijos švietimo departamento direktoriaus pavaduotojas Bai Jiangpingas.Jis sakė, kad pirminės ir vidurinės mokyklos etape yra tas laikotarpis, kai mokiniai yra smalsūs ir smalsūs, ir tai taip pat yra kritinis laikotarpis ugdyti mokslo ir technologines inovacijų galimybes. Mokslo ir technologijų praktikos veikla ir leiskite jiems praktiškai tyrinėti.Kiekvienos pirminės ir vidurinės mokyklos turi nuolat tobulinti mokslo ir technologinių inovacijų švietimo sistemą, kad studentai būtų įvairesni ir aukštesnės kokybės švietimo šaltiniai; Kokybės ir inovacijų gebėjimai yra tvirtas pagrindas būsimam karjeros plėtrai ir socialiniam pritaikomumui.

Remiantis pranešimais, pastaraisiais metais visi Gansu universitetai augino novatoriškus talentus, atlieka gerą mokslinio ugdymo darbą ir įstatymą „Dvigubas mažinimas“ ir aktyviai padeda studentams dalyvauti mokslo ir technologijos praktikos veikloje.Antrasis „Gansu Smart Education“ platformos etapas yra baigtas ir sujungtas su Nacionaline pradinės ir vidurinės mokyklos išmaniosios švietimo platforma, kad studentai dalijasi aukštos kokybės populiariojo mokslo švietimo ištekliais.Per viso mokslo švietimo direktorių pavaduotoją visos vietos mokė tarpdisciplininės integracijos ir dirbtinio intelekto stuburo mokytojų, kad galėtų atlikti naudingą tyrinėjimą ir praktiką mokant mokymo programas, mokytojų rengimą ir praktinę veiklą, sudarydami daugybę veiksmingų atvejų ir patirties.

IMG_2684.JPG

Dalyvius renka Yin Xiaojun

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklo naujienos(Specialus korespondentas Su Qin korespondentas Urias)Neseniai Vidaus Mongolijos autonominio regiono partijos komiteto pirmaujanti švietimo srities grupės sekretorių grupė paskelbė darbo planą, skirtą susitarti dėl centralizuoto valymo ir autonominio regiono, Aljanso ir Qixian apygardos lygio patikrinimų, patikrinimų ir vertinimų bei vertinimų bei vertinimų bei vertinimų bei vertinimų ir vertinimų bei vertinimų ir vertinimų bei vertinimų bei vertinimų ir vertinimų bei vertinimų ir vertinimų bei vertinimų Socialiniai reikalai.

Planas yra akivaizdus, ​​kad Mongolija sistemingai surengs pirminių ir vidurinių mokyklų bei visų lygių departamentų priežiūrą, tikrinimą, vertinimą ir vertinimą.Sukurkite ir tobulinkite ilgalaikius mechanizmus, standartizuokite proceso valdymą, griežtai įgyvendinkite planavimo sistemą metų pradžioje, patvirtinimo ataskaitas ir sąrašų valdymo sistemas, pagerinkite normalizuotą priežiūros ir valdymo mechanizmą, dar labiau pagerinkite stebėjimo, ataskaitų, tikrinimo, patikrinimo mechanizmus. , atskaitomybė, pranešimas ir kt. Peržiūrima ir ištaisytos taisymo ir ištaisymo peržiūra, diegimas netinkamas įgyvendinimas ir didelė mokytojų našta bei padidėjusi priežiūra ir priežiūra.

Kalbant apie griežtą socialinių reikalų valdymą lageryje, Vidinei Mongolijai reikalaujama, kad mokyklos įvairiose vietose galėtų dar labiau išsiaiškinti socialinių reikalų politinį pagrindą į universiteto miestelį, išanalizuoti švietimo, mokymo ir mokytojų atsakomybės santykį, paaiškinti, kad paaiškina sienos ribą Atsakomybė už mokyklos reikalus, suformuluoja socialinius reikalus, įeinančius į universiteto patekimo į universitetą standartus.Tuo pačiu metu mes vykdysime „Clean -Up“ specifikacijas, griežtai kontroliuojame lygių, masto, bendros sumos ir dažnio įgyvendinimą ir paaiškiname įvairių tipų patikrinimus, patikrinimus, vertinimo ir vertinimo klausimus bei įeiti į socialinius reikalus universiteto miestelio veiklos sąrašas ir atnaujinkite ataskaitą pagal procedūras.

Be to, Vidinė Mongolija pagerins grįžtamojo ryšio kanalus ir atblokuos problemą, įsteigs skundo ataskaitų teikimo priežiūrą „Trumposios linijos“ ar „Platformos“ hierarchinėje įstaigoje ir įsteigs ir praneša visuomenei, kad paskelbtų įvairių tipų patikrinimus, patikrinimus, vertinimą ir socialinį. reikalai.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklo naujienos(Žurnalistė Pang KE)Siekdamas dar labiau sustiprinti mokyklos estetinio švietimo darbus, sustiprinti žmonių švietimo funkciją, sutelkti dėmesį į pagrindines „Lide Tree People“ užduotis ir įgyvendinti mokyklos estetinių įsiskverbimo veiksmus visoje mokykloje, Henano provincijos švietimo departamentas neseniai paskelbė pranešimą ir nusprendė visiškai įgyvendinti mokyklos estetinio įsiskverbimo operaciją.

Suprantama, kad šis veiksmas apima aštuonis pagrindinius pagrindinius pagrindinius pagrindinius dalykus, gerinant estetinio švietimo mokymo kokybę, gerinant mokytojų estetinį švietimą, populiarinant meninės praktikos veiklą, optimizuodami universiteto miestelio estetinio švietimo aplinkos, estetinio švietimo vertinimo mechanizmo, skatinančio veiklos, optimizavimą Kaimo estetinio švietimo plėtra, įgalina grožio švietimo išmintį, socialinių estetinių išteklių integraciją ir kt.

„Henan“ reikalauja, kad švietimo administraciniai skyriai visuose lygmenyse organizuotų studentų meno parodą kas 3 metus, o kas 2 metus rengia 1 studentų chorų festivalį, šokių festivalį, instrumentinės muzikos festivalį ir dramos festivalį; Sąlyginės mokyklos turėtų statyti ar dalintis su vietiniais meno muziejais, muziejais, parodų salėmis, koncertų salėmis, teatru ir kt.; Porcelianas, orakulas ir kt. Raudonųjų kultūrinių išteklių, tokių kaip Jiao Yulu dvasia, radiacija, Hongqique dvasia ir Dabie kalno dvasia sukūrė daugybę aukštos kokybės meno bendruomenių, turinčių demonstraciją ir vadovaujančią; yra linkę padidinti kaimo estetinio švietimo mokytojų mokymą „provincijos taikos plane“ pradinėse ir vidurinėse mokyklose.

Remiantis planu, iki 2027 m. Estetinio ugdymo kursų mokymo kokybė bus visapusiškai pagerinta, o iš pradžių bus baigta aukštos kokybės estetinių švietimo išteklių sistema. Estetinių švietimo sistemos, turinčios pranašumų ir vietinių Henano savybių.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklasNaujienos (reporteris Pang KE)„Meno klasė gali suprojektuoti tikslinį apšvietimo pagalbinę medžiagą, kad padarytų eskizų efektus. Lauko žaidimų aikštelės įgalina profesionalius renginius per apsauginius stadiono lemputes …” Šiuo metu ieškoma 6 -osios Henano švietimo įrangos parodoje. Dalyviai pristatė universiteto miestelio apšvietimo sistemą.

Gegužės 17 d. Zhengdžou vyko 6 -oji Henano provincijos švietimo įrangos paroda ir kolegijų ir universitetų paroda.Šios parodos laikymo laikas yra gegužės 17–19 dienomis. Specialusis ugdymas ir aukštasis mokslas apima visą pramonės švietimo grandinę.

Šios parodos atidarymo ceremonijoje Zhu Zifengas, partijos grupės narys ir Henano provincijos švietimo departamento direktoriaus pavaduotojas, teigė, kad šią parodą organizavo Henano švietimo įrangos pramonės asociacija ir Henano aukštojo mokslo draugija, skirta Henano aukštojo mokslo draugijai, skirtoje Henano aukštojo mokslo draugijai už Pirmą kartą dalyvaujant įmonei, išsamiai parodomi švietimo įrangos produktai ir paslaugos, reikalingos nuo ikimokyklinio ugdymo iki aukštojo mokslo, ir sukurti pasiekimų rodymą švietimo valdymo skyriams, įvairioms mokykloms ir parodos dalyviams visuose lygmenyse, įvairiose mokyklose ir parodų dalyviams. bendradarbiavimas ir mainai, susiję su dalijimosi patirtimi, bendradarbiavimu ir mainais, tiltas.

Kinijos švietimo įrangos pramonės asociacijos vykdomasis viceprezidentas Xia Guomingas savo kalboje teigė, kad švietimo įranga yra svarbi parama ir garantija siekiant pagerinti švietimo kokybę ir skatinti švietimo modernizavimą. Henano charakteristikos.

Suprantama, kad kolegijų ir universitetų parodų zona rezultatų yra svarbiausia parodų zona, kurią sukuria ši paroda.Per pastaruosius trejus metus kolegijų ir universitetų pasiekimai parodė mokslines ir technologines inovacijas, švietimą ir mokymo reformą, gamybos ir švietimo integraciją, inovacijas ir verslumą kolegijose ir universitetuose.Tuo pačiu metu pirmoji Henano provincijos tyrimų ir kelionių švietimo asociacija surengė pirmąją Henano provincijos kelionių kelionių ir darbo mokymo kokybės šaltinių parodą, kurioje būtų parodytos tyrimų bazės, miestai, institucijos, tiekimo grandinės ir darbo mokymo įranga.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklo naujienos(Žurnalistė Pang KE)Siekdamas nuolat ugdyti aukštos kokybės techninius ir techninius talentus, išsamiai plėtojant moralinį, intelektualinį, fizinį ir darbo jėgą, Henano provincijos partijos komiteto švietimo komitetas ir Henano provincijos partijos komiteto švietimo departamentas ir Švietimo departamentas bei Švietimo departamentas -Švietimo departamentas -švietimo departamentas Henano provincijos partijos komitetas pateikė nuomones apie vidurinių profesinių mokyklų ideologinį ir politinį švietimą bei moralinį išsilavinimą.

Nuomonės pabrėžia, kad ilgalaikėmis nuolatinėmis pastangomis, ideologinio ir politinio ugdymo ir vidurinių profesinių mokyklų moralinio ugdymo darbo laikais, tinkamumu ir efektyvumu yra nuolat tobulinama. yra turtingos ir veiksmingos, o profesinio mokymo ypatybės tampa vis ryškesnės.

Nuomonės pabrėžia, kad sutelkiant dėmesį į mokymo mokytojus, moralinio švietimo vadybininkus ir stuburo personalą, klasės mokytojų mokytojus, ugdant ideologinių ir politinių mokymo inovacijų komandų, garsių klasių mokytojų studijų kūrimą ir sutelkti dėmesį į ideologinių ir politinių klasių mokytojų ir moralinio ugdymo gerinimą bei moralinį ugdymą Komandos.

Buvo pateikta nuomonė, kad aktyviai kuriant ideologinius ir politinius kursus, mokymo programos ideologines ir politines demonstracines klases, ugdant bandomųjų mokyklų atranką, kad būtų galima išsamiai reformuoti „trys visi išsilavinimą“ ir tie veiklą, tokią kaip „civilizuotas stilius“. Veikla, bendruomenės veikla, mokslinių tyrimų veikla, darbo praktika ir savanorių paslaugos, išsamiai sustiprina universiteto miestelio kultūros kūrimą, veiksmingai žaidžia mokyklos ir visuomenės vaidmeniui bendradarbiauti su ryšiais, pasirinkti ir skatinti tipinius moralinio švietimo atvejus, Toliau tobulina studentų ideologinį ir politinį moralinį raštingumą, skatina sveiką studentų vystymąsi visais aspektais ir energingai augina moralę, intelektualinę, fizinę ir darbą, darbą, darbą, darbą ir darbą. .

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklo naujienos(Žurnalistė Zhang Yan)Gegužės 19 d. Pekino Jiaotongo universitetas surengė universiteto miestelio atvirą dieną ir 2024 m. Įstojimo į koledžą egzaminą.Mokyklos priėmimo biuras ir atitinkami asmenys, atsakingi už įvairias kolegijas, atsakė į daugiau nei 3000 kandidatų ir tėvų iš Pekino ir aplinkinių teritorijų klausimus.

Ma Tai, Pekino Jiaotongo universiteto priėmimo biuro direktorius, pristatė pagrindinę mokyklos situaciją, drausmės pranašumą, priėmimo didžiųjų bendrovių ir priėmimo politiką ir sutelkė dėmesį į penkis naujus pokyčius, susijusius su 2024 m. Mokyklos priėmimo politikoje: Pirmiausia, Zhan Tianyou bandomoji klasė atliks klasę, kurią atliks „Zhan Tianyou“ bandomoji klasė, padarys bandomąją klasę. Išsamus bandomosios klasės atnaujinimas, kad būtų galima išsamiai atnaujinti bandomąją klasę, priėmimą pagal informaciją ir intelektualias kategorijas.Antra, mokykla pridės ir optimizuos įvairių tipų bandomuosius užsiėmimus, kad pagerintų novatoriškų talentų auginimo kokybę.Trečia, „Dvigubos pirmosios klasės“ disciplinos „Sistemos mokslo ir inžinerija“ yra pirmoji kolegijos stojimo egzaminas pirmą kartą šiais metais.Ketvirta, automatizavimas taip pat bus tiesiogiai įdarbintas pirmojo kolegijos stojimo egzaminui.Penkta, provincijose, įgyvendinančiose studentų kolegijos egzaminų reformą, paprastų profesionalių didžiųjų bendrovių priėmimas įgyvendins nulinės pakoregavimo politiką.

„Zhan Tianyou bandomoji klasė yra įgyvendinta pagal aštuonių metų„ 1+2+1+4 “plėtros modelį. Kol mokiniai atitiks pagrindines mokyklos draudimo ir tyrimų sąlygas, mes neturėsime jokių balų reitingo reikalavimų. Studentai. Studentai. Studentai. Studentai. Studentai. Studentai gali tiesiogiai gauti tiesioginius tinklaraščius. Pagrindinės informacijos ir intelektualios kategorijos.

„Sistemos mokslas“ yra mūsų mokyklos „Double First -Class“ statybos disciplina, o disciplina yra stipri. Pirmasis kolegijos stojamasis egzaminas šiais metais.

Dirbtinio intelekto didžiosioms įmonėms, sulaukusioms daug kandidatų ir šeimų daug dėmesio Sistema ir taikymas) 4 Didžiosios įmonės.Naujojo majoru automatizavimas ir intelektualioji kolegija turi du pirmosios klasės nacionalines bakalauro studijų taškus, įskaitant geležinkelio tranzito signalus ir kontrolę, ir automatizavimą.Palyginti su dirbtinio intelekto majoru, vadovaujant Kompiuterių mokslo ir technologijų mokyklai, naujai įkurtas dirbtinio intelekto (intelektualioji sistema ir taikymas) pagrindinis yra tas, kad didžiausia bruožas daugiausia susiduria su vertikaliu geležinkelio tranzito lauku ir turi stipresnį užimtumą.

Remiantis pranešimais, daugiau nei 50 Pekino ir užsienio universitetų taip pat dalyvavo „Gaozhao“ konsultacijų veikloje.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklo naujienos(Žurnalistas mielas)Gegužės 19 d. Nanchange buvo surengta 65 -osiomis Jiangxi tradicinės kinų medicinos universiteto įkūrimo metinėmis.Visų lygių lyderiai, svečiai, absolventai namuose ir užsienyje, o visų lygių mokytojai ir studentai susirinko liudyti 65 -ąsias jubiliejų, kai buvo įsteigta Jiangxi tradicinės kinų medicinos universitetas.

65 -erių metų mokykloje Jiangxi tradicinės kinų medicinos universitetas įsišaknijo Gano ir Gano bei Žemės žemėje, visada dirbo su tauta ir kovoja su laikais. Buvo sukurti technologiniai ir kultūriniai Kinijos medicinos pasiekimai, o „pagrindine tradicinių Kinijos medicinos talentų auginimo“ auginimu Jiangxi sukūrė „auksines vizitines korteles“ apie pramonės ir universiteto tyrimų charakteristikas ir tapo „The“ ir tapo “. „Vanguard“ Jiangxi aukštojo mokslo Jiangxi mieste. Tai labai prisidėjo skatinant aukštos kokybės aukštojo mokslo ir tradicinės kinų medicinos plėtrą Jiangxi provincijoje.

Xu Lanbin, Jiangxi tradicinės kinų medicinos universiteto partijos komiteto sekretorius, teigė, kad remiantis nauja istorine vystymosi kryptis, mokykla įsišaknys Jiangxi, paremta Kinija, susiduria su pasauliu ir stengsis judėti į priekį Išmintis ir stiprybė siekia sunkiai dirbti, kad būtų skatinamas švietimo kūrimas ir tradicinės kinų medicinos atgaivinimas.

Pastaraisiais metais iš Jiangxi tradicinės kinų medicinos universiteto medicinos magistro, dviejų akademikų ir nacionalinių mokymo ir švietimo modelių atsirado daugybė „pono Big“.Konferencija taip pat surengė gėlių atstovų paaukojimo ceremoniją iškiliems mokytojams ir išliejo Jiang medicinos „laimingą laimės gėlę“.

Zhongchun pavasario vakare, Anhui normaliojo universiteto šiaurinio stadiono Huayano pradžioje, 19 kolegijų lyderiai ir mokytojai ir beveik 2000 mokinių mokykloje susirinko dalyvauti „Yueyou Chu Summer“ „Starlight“ „Starlight“ „Starlight“ „Starlight“ „Starlight“ „Starlight“ „Starlight“ „Starlight“ „Yueyou Chu Summer“ „Starlight“. Naktinis bėgimo renginys.Mokyklos vadovai vedė mokinius, o mokytojai ir mokiniai bėgo į pabaigą, garsiai linksminosi ir dainavo.

Šis „Starlight Night Run“ „Starlight Night Run“ yra šių metų mokyklos sporto kultūros atidarymo renginys.Dengas Linlinas, dviejų Pekino, Londono olimpinių žaidynių ir jaunasis Anhui kūno kultūros mokyklos mokytojas, inicijavo sporto iniciatyvą mokytojams ir mokiniams iš mokyklos. Sporte sportuokite stiprią kūno rengybą, patikslinkite stiprią valią ir apimkite sveiką gyvenimą.

Kitais metais 40 provincijų lygio sporto renginių, kuriems vadovavo Dengas Linlinas, laimėti čempionato mokytojus provincijos lygiu ar aukštesnejai. Pratimą, ugdykite gerus įpročius ir skatinkite fizinę bei psichinę sveikatą.

Pranešama, kad nuo 2023 m. Pabaigos „Universiteto studentų lyrologijos veiksmų plano“ įgyvendinimas Anhui normalus universitetas ištyrė daugybę veiksmingų pagrindinių priemonių, susijusių su ideologine palyda, studijų palyda, gyvybės palyda, emocinė palyda ir fizinė bei psichinė Escort.

Siekdama veiksmingai išspręsti labiau paplitusių gyvenimo įpročių, tarpasmeninio bendravimo ir psichinės sveikatos problemas tarp kolegijos studentų, mokykla visada laikosi sveikatos sveikatos koncepcijos pirmiausia ir organizuoja visokią kultūrinę ir sportinę veiklą, kad praturtintų mokinius “. Sportas, skaitymas ir pasimatymai “. Atsarginis mokyklinis gyvenimas skatina studentų meilę, stiprų kūną ir liejimo dvasią.

„Yra užsiėmimų Zhou Zhou, visur yra netikėtumų.”„Youth First Singing · Yingchun“ muzikos festivalio „Youth“ naktį, mokytojai ir studentai dainavo „Nepilnamečiai“ ir „Mano tėvynės“. Prisijungti; -kryptis.„Jaunimo“ kultūrinės ir sportinės veiklos serija tapo pirmuoju pasirinkimu studentams išlaisvinti dvasinį spaudimą, įgyti emocinę vertę, laikytis grynos meilės ir priimti sveiką saulės spindulius.

MLS Football Jersey