MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Viršelio naujienų reporteris Liu Ye

Nuo chemijos mokytojų iki senovės knygų remonto skyrių Wang Xiaominas dvejus metus dirbo šiame įraše.Sičuano provincijos bibliotekos senovės knygų taisymo laboratorijoje, popieriaus pluošto kokybės analizatorius, pH, storio matuoklis, sulankstomas instrumentas … Wang Xiaomin nuskaito senovės knygos „minkštimo struktūrą“ su šiuolaikinėmis technologijomis Čia suteikti jiems geresnį „naują gyvenimą“.

Sičuano provincijos bibliotekos popieriaus saugojimas

Naudokite naujas technologijas, kad padėtumėte taisyti senovės knygas

Išeik iš naujo „mokslinės reabilitacijos“ kelio

„咚 咚“, Sičuano provincijos bibliotekos senovės knygų remonto kambaryje, restauravimo menininkams yra atliktas galutiniame senovės knygų atkūrimo skyriuje: įrišimas.Laboratorijoje, atskirtoje siena, Wang Xiaominas atlieka pirmąjį žingsnį atkuriant senovės knygas: senovės knygų aptikimas.

„Prieš atkuriant kiekvieną senovinę knygą, būtina įrašyti archyvus. Tarp jų – originalaus knygos lapo storio, baltumo, pH ir pluošto analizė.” Vienoje rankoje.Šie egzemplioriai yra fragmentai, kurie krinta, kai senovės knygos iš pradžių yra rūšiuojamos “.Senovės knygų remontas turi būti „minimali intervencija, sena taisymas.Suradus arčiausiai senovės knygų, yra pagrindinis remonto žingsnis.Pvz., Šis pavyzdys, pluoštas yra tiesus, spalva yra mėlyna, o kateterio forma yra gana aiški.”

Wang Xiaomin, kuriam atliekamas senovės knygų remonto darbai

Popieriaus storis ir sulankstymo atsparumas turi atitinkamus nacionalinius standartus. Kaip ir trys pagrindinės bambuko, kanapių ir odos kategorijos, ir yra keletas mažų kategorijų , ji buvo pagrįsta paveikslu, o informacija buvo patikrinta puslapio puslapiu, o tada paprašė mokytojo, kad būtų užtikrintas tikslumas, tačiau dabar ji gali būti vertinama pagal pagrindinę spalvą ir formą Senovės knygos patvirtinta, istorinis jausmas, kaip atkurti popieriaus papildą, taip pat yra techninis darbas. .

Nors senovės knygų remontas atitinka tradicinį šedevro modelį, ji nuolat integruota su įvairiais naujais procesais ir naujomis technologijomis.Naujų technologijų panaudojimas senovės knygų „mokslinei reabilitacijai“ yra dar vienas būdas atkurti senovės knygas šiuolaikinėje visuomenėje.

Meistras Yuanas Dongzhangas vadovauja Wang Xiaomin, kad pasirinktų sudaryti popierių

Senovės knygų remontas leidžia mums pamatyti kelią, kai mes aiškiai ateiname

Mokymasis yra vienintelis būdas tobulėti

Wang Xiaomin anksčiau buvo jaunesnioji vidurinės mokyklos chemijos mokytojas. Generacija ir mūsų ateitis. Sičuano provincijos biblioteka.

Nežinojanti Wang Xiaomin pateko į senovės knygų restauravimo pasaulį.”Naudojant instrumentą ar technines priemones, senovės knygų remonto raktas vis dar yra” taisymas „, ir šis žingsnis turi būti naudojamas rankomis, akimis ir širdimi.”Wang Xiaominas, kuris buvo mokytojas, žinojo praeivių svarbą. Bet man labai pasisekė, ir jei man kyla problemų, paklauskite meistro

„Tai yra visos kultūrinės relikvijos, kurios yra svarbios istorinės medžiagos. Ką turėčiau daryti, jei lūžiu rankose!” Tas knygų rinkinys sunku taisyti ne didelius, Master paprašė to padaryti užtikrintai, ji man padės. „Žingsnis.

„Wang Xiaomin“ analizuoja popieriaus pluoštą mikroskopu

Tačiau kalbant apie profesionalų bandymą, „Master“ gali pateikti tik pagrindines „Xiaomin“ gaires.

Šiuo metu „Wang Xiaomin“ dalyvauja trijose pagrindinėse senovės knygose, kuriose buvo atkurta Sičuano provincijos bibliotekos metai.Tuo pat metu ji taip pat buvo atsakinga už senovės knygų popieriaus remonto bandymą: beveik dviejų šimtų senovės senovės knygų remonto popieriaus bandymų ir skaidulų analizę kolekcijoms ir išvardijo ją į knygą.”Ateityje kiekvienas remonto popierius turi savo išsamią vizitinę kortelę, kuri sumažins mūsų laiką ieškant ir išbandžius popierių.”

Senovės knygų remontas yra senovės pramonė. , Aš pats turiu tai padaryti, kad padėčiau kitiems.

MLS Football Jersey