MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
#躺 天 天#

Garsusis mados dizaineris Yamamoto Yaosi kartą sakė: „Trentelės paltai atspindi namus ir saugumą. Kai pritaikau šiuos tranšėjos paltus, dažnai įsivaizduoju orą, kurį galima laisvai cirkuliuoti tarp moterų kūno ir audinių”.

Pavasarį nėra pavasario, kuris yra netobulas. .

Ir dažniausiai pavasarį daiktai turi būti megztinis, bet jei šiais metais jūsJei dėvite tik megztinį, išeisite.Nors megztinis yra universalus, jis jau seniai buvo blogaiDar populiaresnė dėvėti močiutės tranšėjos paltus, kurie taip pat gali sustiprinti temperamentą ir plonas.

Negirdėkite močiutės tranšėjos palto vardo ir jauti, kad dėvėti jį labai senas.

>> Kodėl skalpelį dengė močiutės tranšėjos paltas?Pažvelkite į šiuos du taškus

1 DALIS.Išanalizuokite močiutės tranšėjos paltą, pažiūrėkite, kuo jis skiriasi nuo tradicinio vėjo vėjo

Tradicinis vėjo lūžis pabrėžia stiprų aštrumo jausmą, todėl jo apykaklė yra neutralesnė ir seksuali apykaklė.Tačiau močiutės tranšėjos kailis yra kitoks.

Tiesą sakant, daugelis žmonių atsargiai neištyrė tradicinio vėjo vėjelio. Akis -židinio ir sunkus darbas.Tačiau močiutės tranšėjos kailis nėra.

2 dalis.Jūs suprantate perskaičius

Privalumai 1. Versija yra laisva ir nuosmukis, ir ji nebus per daug išpūsta

Priežastis, kodėl močiutės tranšėjos kailis atmeta tokią didelę šilumą pavasarį ir vasarą Ekranas.

Privalumai 2. stiprus praktiškumas, tinkamas įvairioms progoms

„Močiutės vėjo palto“ pritaikymas atrodo paprastas, bet labai išradingas, jisLygios linijos ir elegantiška versijaTai gali gerai modifikuoti figūrą ir pasiekti plonos paslėptos mėsos poveikį.ArDraugai su plonu ar šiek tiek riebiu kūnuGalite rasti patogią būseną, kuri jums tinka po tokiais drabužiais.

Be to, audinių pasirinkimas taip pat laikosi „komforto pirmojo“ principo ir paprastai naudojaOda -draugiška ir minkšta medvilnė arba šviesa ir vėjo atspalvis techninis audinys, Užtikrinkite kasdienio drabužių linksmybes ir patogumą.Kai oras yra šiek tiek šiltesnis, jis gali parodyti švelnų kvėpavimą.

>> „Močiutės vėjo paltas“ yra madingas ir universalus, ir jūs turite įsisavinti šią suderinamą idėją

Idėja ① Naudokite nedidelį kiekio pojūtį+viršutinio sluoksnio sluoksnį.

Mados tinklaraštininko drabužiai yra atsekami.KrūvaEsmėGalima sakyti, kad pavasario ir vasaros mada yra palaikoma „sukrauti“.

Kai naudojate išgalvotus elementus, ant pečių galite tinkamai naudoti „tuščią“ apdorojimą.

Idėja ② Mažos ploto ryškių spalvų pagražinimas+išilginė ilga spalvų blokas

Priešingai nei neutrali spalva, jei prisotinimas yra per didelis spalvų serijoje, jis negali būti per daug naudojamas, o jis gali būti tik puoštas mažose vietose.Pavyzdžiui, fluorescencinė žalia, teigiama raudona, nuogų miltelių ir kt. Rekomenduojama kuo labiau padidinti mėlyną dalį, kai „Tibeto mėlyna“.

Kelnės ir ilgi sijonai rodo siaurą ir ilgą stačiakampį stilių, kuris vizualiai atrodys lieknesnis ir aukštas.Be pasirinkimo, „Shanghai Girls“ atitikimas yra unikalus.

Idėja ③ išskirtiniai priedai pagražinimas+bendras stiliaus aidėjimas

Jei norite pridėti moteriškumo, galite pasirinkti naudoti vidinę lygiagrečią ir močiutės tranšėjos sluoksnį v -pobūdžio dizainą, kad padidintumėte odos odos plotą, kad patenkintumėte kvėpavimo poreikį.

Ir subtilesni ir elegantiškesni dėvėti būdai, tai yra tiesioginėĮdėkite močiutės tranšėjos kailį kaip sijoną ir pridėkite priedus su „stipria egzistencija“, kad pagražintumėte, pavyzdžiui, „Perlų karoliai“ arba „Final Chain“ arba „smulkiajai grandinei“Karoliai ir kt. Gali pagerinti atitikimo vientisumą, pridėti paryškinimus.

>> Kaip dėvėti „močiutės vėjo paltą“ yra madinga?Raktas priklauso nuo šių suderinančių demonstracijų grupių

Look1.

Jei močiutės tranšėjos kailio spalva daugiausia yra šviesi, tada turime pasirinkti matavimo pojūtį viduje ir pabandyti pasirinkti spalvų atitikimąPaprasta ir gaivi suknelė;Tamsią močiutės antspaudą galima suderintiŠviesus ir elegantiškas šviesiai golesnis gėlių sijonas,Sukurti„Vidinis seklus ir gilus”Efektas.

Look2.

Ilgai yra paprasti ir sklandūs, o stiliai yra klasikiniai.Tačiau netinkamai suderintas spalvingas tranšėjos kailis žmonėms gali suteikti nelankstumo jausmą, mažindamas paties vidutinio dydžio žmogaus temperamentą.

Panaudokime tokią klasikinę ir dosnią ilgą vėjo vėjelio įgaubtą formą, kad suteiktume pirmenybę ilgų tranšėjos paltų+džinsų atitikimo režimui.

Look3.

Tiesių kelnių suderinimasPalyginkiteUniversalusGeriauĮvairių stilių drimaĮprastame kalbant, jų kelnės yra vamzdisPločio valdymasegzistuotiNuo 1 iki 1,5 kartų kojos aplinkTai viskas, šis dizainas gali ne tik sugebėtiUžblokuokite kojų trūkumusTuo pačiu metu,LiesaPalengvintasPakeiskite apatinės kūno dalies glotnumąseksas.

KelnėsDu preferencinės parinktys su ilgiu,,Devyni taškai, kad parodytų kulkšnįPateikiamas ilgio ilgis, ir tai gali būtiModifikuokite kojų tipo proporcijasSegmentacija turi ilgą poveikį, o antrasis –Išplėstinė kelnių vamzdžio versijaDizainas, daugiauNatūralus ir intuityvusapieIštraukite visos kojos formos vertikalęProporcija,Paryškinti ilgus kojasRegėjimo jausmas.

Dalijimasis ne tik dėvėjimas, bet ir tikisi padėti jums sukurti savo vidinę estetinę sistemą ir dvasinę maitinimo sistemą.Jei esate sumišęs, galite pranešti apie privačią žinią.

MLS Football Jersey