MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Daugybę kartų dėvėjimas gali ne tik parodyti jūsų unikalų stilių, bet ir perduoti, ar turite nepaprastą skonį.Galų gale, pirmasis įspūdis dažnai tiesiogiai perteikiamas per drabužius, todėl, kai pasirenkame drabužius, mes negalime atsainiai būti atsitiktiniais, tačiau atidžiai pasirinkti stilių, kuris labiausiai atitinka tapatybę pagal skirtingas progas.

Tos moterys, kurios matė dideles scenas, žino, kaip sumaniai išvengti bendrų T -jas ir megztinių, ir pasirinko gražesnį viršų, kad pagražintų save.Pvz., Galite išmokti atnaujinti šiuos klasikinius elementus į madingą ir patobulintą miksą skaitydami šiandienos mados vadovą, kad kasdieniame gyvenime jūsų aura natūraliai būtų lengvai patobulinta.

Visų pirma, moterims, kurios matė pasaulį, jos žino, kad nors T -jas ir megztiniai yra atsitiktiniai, jos atrodo per daug atsitiktinės oficialiomis progomis ir jiems trūksta asmenybės ir diferenciacijos.Kadangi tai yra versija, spalva ar dizainas, sunku parodyti unikalų žavesį, todėl išmintingas pasirinkimas yra išvengti per daug pasikliauti tokiais produktais.

Antra, kai pasirenkate kasdienę suknelę, galbūt norėsite nepamiršti kelių pagrindinių elementų, kad jūsų drabužių spinta būtų atnaujinta į aukštesnį lygį.Pirmas dalykas yra sutelkti dėmesį į versiją ir siekti paprasto bei aukšto lygio dizaino.Tokiu būdu jūs galite ne tik išsiskirti minioje, bet ir atspindėti ramią eleganciją.

Tuo pačiu metu spalvų pasirinkimas taip pat yra labai svarbus.Galiausiai nepamirškite apsvarstyti detalių.

Trumpai tariant, pasirinkdami ir suderindami drabužius, galite iš tikrųjų parodyti jūsų vidinį žavesį ir skonį, kad bet kokia proga galėtumėte skleisti pasitikėjimą savimi ir dujų lauką.

Niekas negali turėti grakščios figūros kaip žvaigždė, todėl renkantis drabužius turime būti racionalesni. petys.

Nors laisvumas nėra blogas dalykas, jis negali būti per daug.Paprastai tariant, tarpas tarp drabužių ir odos yra nuo 3 iki 5 cm.

Kalbant apie audinius, turime pasirinkti tuos, kurie turi svorio jausmą, todėl dėvėti jį yra labiau tekstūruota, nėra lengva raukšlėti, ir tai neatrodys pigiai.Tokie drabužiai yra tarsi žemo rakto ponia, net jei išvaizda yra įprasta, tai gali pagerinti bendrą temperamentą per tekstūrą.

Kalbant apie tekstūrą, pagrindinės detalės yra kietos spalvos, o kai kurios mažos detalės yra pagražintos.Na, jūs turite koreguoti pagal savo kūno savybes.

Moterims, kurios matė pasaulį, apsivilkę šias tris striukių rūšis, gali iš karto sustiprinti mados ir aukšto lygio pojūtį: rinkitės v -kulio dizainą, kad parodytumėte kaklo linijas; Paprasti vientisos spalvos drabužiai yra papuošti mažu ploto spausdinimu, kuris iškart praskaidrina bendrą formą.

Šie maži pakeitimai yra skirtingi, todėl jūsų žavesio indeksas pakyla tiesiai.

Toliau pakalbėkime apie tris „Super“ ir „Aukštos pavasario viršūnes“.

Visų pirma, tai yra „megztas mažas mylimasis“, kuris parodytų elegantišką ir intelektualų gerbėją!Šie drabužiai yra minkšti ir patogūs jaustis, kaip švelniai, kaip „Spring Breeze“ valo odą.Jo subtili megzti tekstūra yra aukšto lygio jausmas, švelnus tonas, tai būtina.Net paprasčiausia pagrindinė versija gali lengvai parodyti jūsų mados skonį.

Norite patobulinti savo formą?Pabandykite papuošti išskirtiniais mažais aksesuarais, tokiais kaip mažas karoliai ar auskarai, iš karto pagerinkite bendrą stilių.Pvz., Sutapkite: šviesiai mėlynai megzti marškiniai su plonais baltais marškinėliais ir suporuoti su baltomis tiesiomis kelnėmis, švieži ir mergaitiška, štai ką mes pasakėme „maža šviežia ir šviesiai -sušvelninta era“.

Kalbant apie kasdienį laisvalaikio stilių, tai yra „polo marškinėliai“.Jo atsitiktinumas ir universalumas daro jus padoriais, nesvarbu, kur einate, o jūsų pasirinktos elementai yra tokie apakinti.Rinkdamiesi „Polo“ marškinėlius, nepamirškite rasti dizainų, kurie turi ir retro žavesį, ir atspindi jūsų asmenybę, kad jūsų kasdienis drabužiai taip pat galėtų būti kupinas mados akcentų.

Apskritai, nesvarbu, ar tai megzti marškiniai, ar polo marškinėliai, jie visi yra jūsų pavasario drabužių spintos lobiai.

a.Tai sumaniai subalansuoja ploną efektą.

b.Toks dizainas yra ne tik praktiškas, bet ir pagerina bendrą mados indeksą.

Persirengimo demonstravimas: ryškiai kontrastingos spalvų juostelės polo marškinėliai su šortais

Jei norite parodyti šviežią ir madą, išbandykite polo marškinėlius su kontrastingomis spalvų juostelėmis, pasirinkite vidutinio sunkumo ilgį ir šiek tiek laisvą stilių, dėvėkite atsitiktinį ir nepatrauklų kolegijos stilių.Su pora žaismingų šortų, žaidžiant „Dings Dings“, lengvai parodo ilgas kojas.

„Classic“ ir „Modern“ susiliejimas: pažengusi pritaikyta kostiumo striukė

Kaip artefaktas darbo vietoje, kostiumo striukė, jos tono versija ir aukšta tekstūra yra jos ikoniškos savybės.Nesijaudinkite, kad tai yra per daug oficialu.

Pasiūlymai:

Pabandykite derinti kostiumo striukę su spausdinimo vidumi, tada suporuokite ją su džinsų pora, kad sulaužytumėte tradicinį suvaržymą, leisk pereiti nuo elegancijos ir asmenybės, parodydami skirtingą savęs karmą.

Pabandykite pamatyti šį išskirtinįkostiumasViduje su ryškiais raštais tai yra tarsi tyliai numeskite storą įprastą vadovą oficialia proga, kad akimirksniu apšviestumėte bendrą formą, kad sukurtumėte stiprų vaizdinį poveikį ir sluoksniavimą.

Kalbant apie apatinės kūno dalies dekoravimą, pasirinkdami klasikinių džinsų porą kaip kertinį akmenį, jis gali sumaniai uždengti mažus trūkumus, tačiau taip pat apibūdina ilgas taisymo eilutes, leisdamas jūsų suknelės stiliui iškart atnaujinti iš pamatų į stilingą modelį mišraus stiliaus.

MLS Football Jersey