MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024
„Volkswagen“ reporteris Liu Yuandi Linyi ataskaita
Nuo 2003 m. Ji oficialiai identifikuojama kaip „Pasaulio triukšmo diena“ kiekvienų metų balandžio 16 d.Kas yra triukšmas?Koks pavojus žmogaus kūnui?Kaip išvengti triukšmo pavojaus?Pažvelkime šiandien!
Triukšmas reiškia garso tipą, sukeliantį dirglumą, arba stiprų tūrį ir žalą žmonių sveikatai.Aplinkos apsaugos požiūriu, tie, kurie neleidžia žmonėms studijuoti, dirbti ir ilsėtis paprastai, kai kuriais atvejais yra triukšmas.Pavyzdžiui, garsus pokalbis bibliotekoje, statybų statybos mašinų garsas.
Dažniausiai naudojami triukšmo vienetai yra decibelai, o 30–40 decibelai yra santykinai rami ir normali aplinka.Remiantis mano šalies nacionalinių standartų standartais, triukšmas gyvenamajame rajone neturi būti didesnis kaip 55 decibelai, o naktį naktį jis neturi būti didesnis kaip 45 decibelai.
Triukšmas yra labai kenksmingas žmonių sveikatai, konkrečiai: 1. Žalos klausos žala.Nuolat veikiamas didelio garso triukšmo, kuris gali lengvai sukelti pažeidimą, o triukšmas sumažėjo ir klausa, o aukštesnių decibelių triukšmas gali sukelti laikiną ar nuolatinį kurtumą.2. paveikti miegą.Triukšmą lengva priversti žmones sutrikdyti, todėl mažėja miego kokybė, o tai daro įtaką normaliam mokymuisi, darbui ir gyvenimui.3. paveikti širdies ir kraujagyslių sistemą.Triukšmas yra viena iš širdies ligų priežasčių.4. paveikti emocijas.Ilgai trunkanti triukšmo aplinka žmonėms sukels blogas emocijas, ir tai yra linkusi į įtampą, depresiją, nuovargį ir pyktį, turintį įtakos kasdieniam gyvenimui.5. daro įtaką apetitui.Triukšmas gali sukelti ligų virškinimo sistemoje, sukeldami virškinimo trakto disfunkciją, ir tokius simptomus kaip apetito praradimas, pykinimas, svorio metimas ir fizinis nuosmukis.
Kaip išvengti triukšmo pavojaus?Pvz., Gyvenime, kiek įmanoma, naudodamiesi triukšmo šaltiniu.Dirbdami su triukšmu, dėvėdami veiksmingus apsauginius reikmenis, tokius kaip anti -noisos ausinės ir ausų kištukai.Dėvėkite ausines, kad įsisavintumėte „60-60-60“ principą, tai yra, nenaudokite laisvų rankų įrangos daugiau nei 60 minučių, o laisvų rankų įrangos tūris neturėtų viršyti 60%maksimalaus tūrio. 60 decibelų, nebenaudokite laisvų rankų įrangos.Jei ilgą laiką esate triukšmo aplinkoje, turėtumėte kuo greičiau pailsėti, kad jūsų ausys galėtų būti visiškai atsipalaidavusios, kad sumažintų triukšmo padarytą žalą.Gyvendami šalia kelio, galite sumažinti triukšmą, įrengdami garso atspalvius langus ir storas užuolaidas kambaryje.Įdėkite daugiau žalių augalų ant palangės taip pat gali „sumažinti triukšmą“.Be to, sveika gyvensena, būtina mankšta, subalansuota ir sveika mityba ir veiksmingai užtikrina, kad klausos papildymui reikalingi vitaminai yra tinkami klausai.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey