MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

 „China Youth Daily Client“, Pekinas, balandžio 23 d. („China Youth Daily · Kinijos jaunimo tinklo reporteris“ gerbėjas Weichenas) Šiandien Pekino savivaldybės švietimo komisija surengė spaudos konferenciją, kuri 2024 m. Paskelbė atvykimo politiką per privalomo švietimo etapą.Šių metų atvykimo politika išlaikė stabilumą, griežtai įgyvendino Švietimo ministerijos saulės priėmimo specialiuosius veiksmų reikalavimus, sustiprino priežiūros ir optimizavimo paslaugas, laikomasi „nemokamo testo“ principo ir stengėsi leisti kiekvienam vaikui mėgautis sąžiningu ir kokybišku švietimu .

 Remiantis savanorių platinimu

 Atitinkamas asmuo, atsakingas už Pekino savivaldybės švietimo komisiją, pareiškė, kad Pekino savivaldybės privalomojo švietimo stadijos priėmimas laikosi rajono lygmens, o rajonai organizuoja privalomo švietimo priėmimo į šį regioną įgyvendinimą šiame regione.Laikydamiesi nemokamo testo, pradinės mokyklos priėmimo priėmimo būdas registruoti ir registruoti, vienos mokyklos filmų ir daugialypės mokyklos filmų derinys „Xiaoshengchu“ naudoja išimties ir savanoriškos padėties nustatymo metodą.

 Kalbant apie priėmimo procesą, Pekinas šiais metais dar labiau optimizuos priėmimo paslaugų platformą, leis duomenims daugiau paleisti, tėvai bėga mažiau kojų ir stengsis pasiekti „„ One NetCom “biurą“ ir skatina patogesnį, efektyvesnį ir skaidriai skatinantį priėmimą.

 Šiais metais svarbus privalomo švietimo priėmimo į Pekine tvarka iš esmės atitinka ankstesnius metus: Privalomosios švietimo priėmimo paslaugų platforma bus atidaryta gegužės 1 d., O centralizuota pradinių mokyklų priėmimo informacijos rinkimas nuo gegužės 6 d. Iki gegužės 31 d.Nuo birželio 15 d. Iki birželio 16 d. Įvairios pradinės mokyklos apžvelgė susijusią medžiagą.Liepos 3 d. Buvo priimtas preliminarus miesto požiūris.Liepos pradžioje įvairios pradinės ir jaunesniojo aukštosios mokyklos paskelbė naujų studentų priėmimo pranešimus.

 Griežtai įgyvendinkite specialius privalomo ugdymo veiksmus „Keturiuose draudimuose“

 Anksčiau Švietimo ministerija paskelbė pranešimą apie specialius privalomo ugdymo veiksmus.Šiais metais Pekinas pasiūlė griežtai įgyvendinti Švietimo ministerijos reikalavimus, suformuluoti veiksmų planus ir juos gerai įgyvendinti, sutelkti dėmesį į politikos priemonių optimizavimą ir patobulinimą, griežtą priėmimo procesų priežiūrą, padidėjusį informacijos atskleidimą, tikrinimą ir vertinimą bei kita. Pagrindinės užduotys.Šie metai dar labiau sustiprins „keturis draudimus“: griežtai draudžiama naudoti egzaminų rezultatus ir įvairius konkurencijos pažymėjimus, mokymo konkurencijos rezultatus, testų pažymėjimus ir kt. vertinimai ir atnaujinimas; ir tarptautinės mokymo programos klasės.Pekinas rimtai palaikys disciplinos atskaitomybę ir sustiprins ikimokyklinio ugdymo, incidento ir po priėmimo į priėmimą priežiūrą.

 Pekino grupės mokyklos mokyklos aprėpties procentas siekė 75 proc.

 Suprantama, kad pastaraisiais metais, siekiant patenkinti masinių mokymosi lūkesčius, Pekinas toliau skatino reformą ir inovacijas, toliau daugiausia dėmesio skyrė optimizavimo ir tobulinimo išplėtimui ir tvirtai skatinant aukštą ir subalansuotą privalomo švietimo plėtrą .

 Remiantis pranešimais, 2024 m. Yra gilėjantys Pekino pagrindinio ugdymo reformos metai, mokymo programos kūrimo metai, mokytojų komandos statybos metai ir metai, kai atidžiai atkreipiami į įgyvendinimo metus.Pekinas pagreitina struktūrinę švietimo tiekimo reformą ir skatina švietimo paslaugų tiekimą iš Monomerų mokyklų į švietimo grupių ir mokyklų rajonų tiekimą.Šiuo metu Pekino mokyklinių mokyklų aprėpties procentas siekė 75%, o mokyklų rajono sistemos valdymas apima 90%pradinių ir vidurinių mokyklų, o 100%miestelio privalomų švietimo mokyklų palaikė „rankena“.Tuo pačiu metu, skatinant nedidelio masto, didelę dalį ir įvairaus tipo mokytojus, keičiasi rotacija. Rotacijos rotacija.

 Pekinas trejus metus iš eilės įgyvendino „naują 20 000 naujų pradinių ir vidurinių mokyklų laipsnių“.Tuo pat metu sustiprinkite ir pagilinkite „dvigubo redukcijos“ pasiekimą, toliau gerinkite švietimo ir mokymo kokybę ir efektyvumą bei dėskite visas pastangas, kad sukurtumėte gerą ekologiją.

 Remdamasis bendromis „didelio atimties, mažo plius įstatymo, daugialypės kanalo ir naujojo vežėjo“ idėjomis, Pekinas naudoja vidurinės mokyklos stojamojo egzamino reformos reformos tašką kaip atspirties tašką aukštos kokybės pagrindinės pagrindinės reformos taškui Švietimo švietimo įvertinimo reforma.Neseniai taip pat buvo sukurtas naujas „globalaus mokymo ir tyrimų“ modelis, siekiant geriau žaisti profesionaliai paremti mokymą ir pagrindinio ugdymo tyrimus ir palaipsniui sukurti naują mokymo ir tyrimų modelį su vertikaliais ryšiais, horizontaliu bendradarbiavimu, profesionalu, profesionalu efektyvumas ir stipri parama remti aukštos kokybės pagrindinio ugdymo raidą sostinėje.

 Pranešama, kad pagal rajono paremtą privalomo švietimo valdymo valdymo sistemą rajono švietimo komitetai suformuluos rajono lygio dokumentus pagal savivaldybių dokumentus pagal savivaldybių dokumentus. Išleistas iki balandžio 30 d.

MLS Football Jersey