MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklas(Žurnalistė Anel) „Daugelis senjorų ir seserų dabar dirba ar stažuotės verslo pareigose profesionaliose kolegose. Aš taip pat norėčiau būti profesionalus darbo robotų inžinierius ateityje“. „Suzhou“ pramonės parkas sumaniai valdo pramoninių robotų modeliavimo medžiagų aptikimą ir tvarkymą.Pastaraisiais metais mokykla pristatė pramoninių robotikos įgūdžių vertinimo praktinius mokymus. Bendri gedimų sprendimai ir kasdienio inžinerijos robotų priežiūros priežiūra

Gegužės 16 d. 2024 m. Buvo surengta Jiangsu ir Suzhou profesinio mokymo savaitės pradžios ceremonija „Suzhou“ menų ir amatų ir technologijų profesiniame ir technikos koledže. paskelbė apie renginių savaitės atidarymą.

Po profesinio mokymo savaitės pradžios Suzhou profesinis ir techninis menų ir amatų koledžas vietoje surengė baigimo parodą.Tradiciniai metodai, tokie kaip „Lacquer“ gerbėjai, kaklaraištis ir keramika, rodo savo gyvybingumą jaunų mokinių rankose. „Su puikiais rezultatais.”Naujų kokybiškų produktyvių pajėgų ugdymas ir techninių įgūdžių talentai, išradingi amatininkai ir puikūs amatininkai yra neišvengiamas pasirinkimas profesinėms kolegijoms geriau tarnauti Nacionalinei strategijai.” Menas ir amatai, sakė.

Šiais metais Suzhou, Jiangsu pasiūlė paspartinti „1030“ pramonės sistemos, kurią sudaro 10 pagrindinių pramonės grupių ir 30 pagrindinių pramonės grandinių, statybą.„Mūsų mokykla sutelkia dėmesį į„ Suzhou “robotų pramonės transformaciją ir modernizavimą, gilina mokyklų miestų integraciją ir plėtrą, sukuria gamybos ir švietimo integracijos bendruomenę ir novatorišką talentų mokymo modelį. ir kiti pramoniniai ištekliai.

„Kaip pirmoji nacionalinės lygio produkcijos ir švietimo integracijos įmonių partija,„ Hengtong Group “atidžiai atliko bendradarbiavimo švietimo ir gilėjančios mokyklos -vidaus darbus, susijusius su penkiais„ bazinės statybos “,„ Project Co -Promotion “,„ Mokytojų dalijimosi “,„ Curriculum Co “aspektais Kūrimo ir rezultatų dalijimasis.Grupė ir Suzhou profesinis universitetas, „Wuxi Technology“ profesinis ir techninis koledžas ir kt. Kartu kartu kuria kolegiją ir „Hengtong“ klasę ir bendradarbiauja su atitinkamomis kolegijomis, kad būtų baigti 11 mokymo standartų, susijusių su elektros kabelių gamybos technologijomis Švietimo ministerijoje Vadovėliuose, daugiau nei 1500 minučių mikro -Video kursuose.

Neseniai Švietimo ministerija paskelbė Nacionalinio profesinio kolegijos įgūdžių konkurso ir Kinijos tarptautinio universiteto inovacijų konkurso apdovanojimų sąrašą. Konkurencija.Jiangsu provincijos švietimo departamento direktoriaus pavaduotojas Cao Yumei teigė, kad Jiangsu profesinis mokymas daugiausia dėmesio skiria „butikų ir kūrybinėms savybėms“, pagreitino šiuolaikinės profesinio mokymo sistemos statybos reformą ir toliau vadovavo šaliai šalyje.Būtina pasinaudoti šios renginio savaitės proga ir toliau skatinti aukštos kokybės profesinio mokymo plėtrą provincijoje. Aukštos kokybės paslaugų tobulinimas vaidmuo vaidinamas gerai, o daugiau jaunų žmonių skatinami įgyti savo įgūdžių, kad taptų talentingas ir pateiktų savo įgūdžius šaliai.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklas(Žurnalistė Cheng Mo korespondentas Tang Xin Party Bobo) Gegužės 19 d. Huazhong Normal University surengė daugybę veiklų, skirtų Kinijos tautos bendruomenės sąmonės švietimo įsteigimui.Atitinkami Švietimo ministerijos Švietimo ministerijos, Nacionalinės civilinių reikalų komisijos, Hubei provincijos švietimo departamento, Hubei provincijų provincijų civilinių reikalų komisijos ir kitų departamentų, taip pat kitų departamentų vadovai, taip pat kiti departamentai, taip pat pagrindinės linijos atstovų atstovai Renginyje dalyvavo akademiniai ir darbuotojai provincijoje.

Huazhongo normalaus universiteto partijos komiteto sekretorė Xia Lixin pristatė, kad Kinijos kultūros mainų festivalis yra svarbi prekės ženklo veikla mokyklos sąmoningame Kinijos tautos bendruomenės mokyme.Vykdydami šį kultūros festivalį, mokyklos mokytojai ir mokiniai turi paveldėti atsakomybę už puikią tradicinę Kinijos kultūrą, pasodinti tautos pasitikėjimo savimi šaknį, paveldėti Kinijos civilizacijos sielą ir papasakoti Kinijos tautos istoriją Bendruomenė turtingų ir įvairių formų.

Kinijos kultūros parodoje buvo pastatytos 17 kabinų.Be įvairių etninių grupių parodų, Jingchu kultūros parodų zonos ir nematerialios kultūros parodų zonos yra specialiai įsteigtos.

Dainuojančios specialios parodos ir tradicinė sportas dainuoja nacionalinę vienybę ir pagyrimus.Kinijos kovos menuose mokytojai ir studentai, nacionaliniai aikštės šokiai, nacionaliniai šokiai, Bai dainos ir kt., Mokytojai ir studentai yra gražūs ir apakinti.Tradiciniai sporto projektai kuria bambuko stulpų šokį ir batų lenktynes ​​ir kt. Žiūrovai labai patyrė Kinijos kultūros žavesį nuožmių konkurse.Galų gale „Grožis ir JAV“ parodė unikalius nacionalinius kostiumus su įvairiais nacionaliniais kostiumais.

Meno parodoje nacionalinio stiliaus šokis ir nacionalinis šokis yra kupinas gėlių, taip pat yra daugybė programų, tokių kaip nacionaliniai kūno rengybos pratimai, dainų ir šokių scenos dramos, originalūs mokytojų ir studentų eilėraščiai, ir opera, ir toliau. Uždegkite auditorijos atmosferą.Programoje „Šokių sruogos“ „Granatų gėlės“, visų etninių grupių vaikai, susirinkę kartu, 56 granatų sėklos laikė rankas, o sėklos buvo koncentrinės.

„Sugi Zi Ai“, „Uygur“ studentas iš Literatūros akademijos, sakė: „Kultūros festivalyje aš pamačiau pažįstamą maistą ir šokius, pažįstamus savo gimtajame mieste, ir mačiau daugybę klasės draugų eilės priešais savo gimtąjį miestą. Pride.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklas(Žurnalistė Zhou Hongsongo korespondentas Wang Lulu Jiang Hanyue) vedė vaiką per „saulės tunelį“, išmokė vaiką pasidaryti „vėjo malūną“, organizuoti tėvus atlikti „gurkšnio“ veiklą ir paimti „rankos atspaudą“ ant medžio „rankos atspaudas“ ant „rankos atspaudo“ medį „rankos atspaudas“ ant „rankos atspaudo“ ant „rankos spausdinimo“ ant „rankos atspaudo“ medžio „rankos atspaudas“ ant „rankos atspaudo“ medžio „rankos atspaudas“. draugystės „… Gegužės mėn. Gegužės mėn. 18 -osios rytą, neįgaliųjų dienos proga, Tangshano normalus Hebei provincijos universitetas pradėjo 23 specialiųjų vaikų organizacijų neįgaliųjų savanorišką veiklą.

Bėgant metams Tangshano mokytojų koledžas visada buvo įsipareigojęs padėti neįgaliems savanoriams.Šį renginį rengia specialiojo ugdymo mokslų daktaras

„Ypatinga padėka Tangshano mokytojų kolegijos mokytojams ir savanoriams už tai, kad vadovaujame savo vaikų veiklai, kad galėtume laiko atsipalaiduoti ir išmokti mokslinių tėvų žinių“. Norėjau bendrauti su savo vaikais, jis visada susidūrė su kliūtimis.

„Mano vaikas yra 5 metų, toliau einantis į specialiojo ugdymo mokyklą ar integracijos mokymo klasę įprastoms mokykloms?” „Po” kvėpavimo „veiklos buvo surengtas tėvų simpoziumas. Susiduriant su nekantriais tėvų klausimais, Sui Chunling, Tangshano normalaus universiteto švietimo ir tyrimų biuro direktorė, atliko profesionalų atsakymą po vieną.

„Tai yra sprendimas dėl tėvų poreikių, iš tikrųjų sujungti profesinę konstrukciją su realiu bendruomenių ir ypatingų vaikų gyvenimu ir suvokti mokymo integraciją.”

„Kai vaikai mane tvirtai priėmė, aš giliai pajutau šių ypatingų vaikų pripažinimą ir poreikius. Tai privertė mane tvirčiau ryžtingai ir pasitikėti savimi.”

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklas(Žurnalistė Shi Jiansong) Prieš kelias dienas buvo sėkmingai surengtas tarptautinis „novatoriškų talentų mokymo ir auginimo pasaulinės įrangos“ seminaras Pekine.Tang Jiandong, Haidiano rajono švietimo komisijos direktoriaus pavaduotojas, teigė, kad tobulėjant globalizacijos procesui, Kinija aktyviai dalyvavo pasauliniame valdyme ir skubiai reikalinga norint dalyvauti geriausiose novatoriškuose talentuose, kurie galėtų dalyvauti pasauliniame valdyme.Haidian švietimas turėtų aktyviai veikti kaip pasaulis pasaulinės kompetencijos eros priešakyje. Haidiano rajonas.

Seminare Wu Yinghui, Pekino Haidiano rajono Švietimo ir mokslo instituto dekanas, davė „pasaulinio kompetentingo švietimo mąstymą ir praktikąPagrindinė ataskaita.Ji sakė, kad remdamasis pagrindiniu pasaulinės kompetencijos pagrindų modeliu namuose ir užsienyje, Haidian rajonas turi kurti lokalizuotus pasaulinės kompetencijos pagrindų modelius, nagrinėti praktines skatinimo strategijas, kurti mokymo programų išteklius, vykdyti praktinę veiklą, ypač atkreipti dėmesį į vietinius dėmesį į vietinius. Kultūrinis švietimas Kinijos švietimas, leidžiantis studentams vis dar stovėti Kinijos pozicijose, sustiprina pasaulinę kompetenciją.

Jorko universiteto Canacher Gay Rydin universiteto profesorius ir Suomijos Tampere universiteto profesorius, Lita Gusanonio, atitinkamai pasidalino internete apie novatorišką švietimą ir studentus Kanadoje ir Suomijoje.

„China Education Daily“ (žurnalistas Lin Huanxin) gegužės 17 d Vyko vienuolika vidurinės mokyklos, susijusios su Ding’anli pradinės mokyklos maisto ir švietimo parku.Šį renginį vedė Pekino Dongchengo rajono švietimo komisija, Dongchengo rajono sveikatos ir sveikatos komitetas, Dongchengo rajono rinkos priežiūros ir administracijos biuras, Dongchengo rajono jaunimo sveikatos centras, Dongchengo rajono ligų prevencijos ir kontrolės centras ir vienuolika vidurinės mokyklos ir vienuolikos vidurinės mokyklos. Ding’anli pradinė mokykla.

„Vykdydami įvairias maisto švietimo veiklos formas, mes galime naudoti maistą norėdami išvengti išminties, valgyti išsilavinusius žmones, nukreipti studentus, kad jie galėtų sukurti sveiką gyvenimo būdą, nuolat skatinti sveiką jaunų žmonių augimą ir padėti Kinijai.”

„Ding’anli“ pradinės mokyklos ir Pekino prezidento Nr. 11 vidurinės mokyklos prezidentas Zhao Xia pristatė, kad mokykla skatina mokymąsi per įvairias partijas, sukuria būdingą universiteto miestelio kultūrą ir teikia visą paramą švietimo mokymui Išsamus vystymasis ir sukurkite sveiką ir gražią ateitį.Tėvas tėvas teigė, kad vaikai dabar teikia maisto mokymo kursus ir sveikatos žinias, kurias jie išmoko mokykloje, ir tampa „mažu dietologu“ namuose. praktikuoti sveiką gyvenimo būdą

Pasak „Capital Health and Nutrition Food Society“ pirmininko pavaduotojo Li Runtingo, vadovaujant Dongchengo rajono jaunimo sveikatos centro, draugija aktyviai veikia profesines pajėgas ir padeda trijoms studentų maisto švietimo klasių mokykloms, patronuojančio maisto švietimo kursams, Fakulteto mokymai, maisto švietimo efektų įvertinimo įvertinimo laukimas, padėkite kiekvienam vaikui turėti galimybę išlaikyti visą gyvenimą trunkančią sveikatą.

Įvykio vietoje daug studentų dalyvavo maisto ir švietimo sodo veikloje.Žaidimų aikštelėje yra šešios pagrindinės kabinos, būtent „Valgyk guci kiekvieną dieną“, „Diet pagoda, aš ją paskelbsiu“, „Mano svoris, aš padarysiu meistrą“, „Trys patiekalai per dieną“, „Protingos dietos pagrindinės varžybos. „,” Pieno pupelių tim mityba · mažiau aliejaus „.Kiekvienoje kabinoje yra vitrinos, kad būtų galima pristatyti atitinkamas žinias apie sveikatą, perkelti maisto ir švietimo klases į lauką ir patirti bei įtvirtinti žinias apie maisto švietimą, kurį mokiniai mokėsi mokykloje per linksmus sodus.

Tianas Yi, Dongchengo rajono partijos komiteto švietimo darbo komiteto narys ir Dongchengo rajono švietimo komisijos direktoriaus pavaduotojas, teigė, kad kaip pagrindinis sveikatos švietimo turinys, maisto švietimas aktyviai vykdomas daugelyje Dongchengo rajono mokyklų.Studentų švietimo mokymas yra labai svarbus norint išsamiai pagerinti studentų sveikatos raštingumą ir pagrindinį raštingumą.Ilgą laiką Dongchengo rajono švietimo komisija suteikė didelę reikšmę studentų sveikatai aukštyn.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklas(Korespondentas Zhang Yan Reporter Lin Huanxin) Neseniai Bakalauro ugdymo mokymo apžvalgos ir bakalauro mokymo mokymo vietoje Mainų vietoje Jiangsu provincijoje buvo surengti Changshu.Mainų posėdį vedė Jiangsu provincijos švietimo departamentas, kurį vedė Changshu technologijos institutas.

Atidarymo ceremonijoje Wang Peijun, Changshu technologijos instituto partijos komiteto sekretorius, Cao Yumei, Jiangsu provincijos švietimo departamento direktoriaus pavaduotojas ir Zhou Aijun, Švietimo kokybės vertinimo centro Švietimo kokybės vertinimo centro direktoriaus pavaduotojas, Pristatytos kalbos.

Piloto kolegijos ekspertų ataskaitoje, Šanchajaus Jiaotongo universiteto Akademinių reikalų biuro direktorius Fu Yong, Fu Yong, Anhui universiteto dėstymo stebėjimo ir vertinimo skyriaus direktorius Zheng Youqi, Luzhou koledžo prezidentas ir Jiang Jianming, Changshu technologijos instituto direktorius, atitinkamai atspindi vieną kategoriją.

Ekspertų mokymo sesija, Xu Lei, buvęs Fudano universiteto viceprezidentas ir buvęs Jiangsu technologijos instituto buvęs partijos sekretorius Zhu Lintongas, davė „ką vertinti ir įvertinti bakalauro mokymo ir vertinimo įvertinimą ir vertinimą.„Naujas peržiūros ir vertinimo plano turas prasmė ir pagrindiniai peržiūros punktaiPranešti.

Apskritojo stalo forumo aplinkoje nemažai ekspertų sutelkia dėmesį į temą „tvirtai tobulinti peržiūros ir vertinimo ir taisymo darbus, išsamiai gilindami išsamią švietimo ir mokymo reformą bei skatinant aukštos kokybės universitetų, turinčių aukštą kokybę Peržiūrėkite ir vertinant. „, Kokybė, kultūra ir kitos temos diskusijoms ir dalijimosi temoms.

Pranešama, kad 2021 m. Švietimo ministerija išleido „Paprastųjų kolegijų ir universitetų bakalauro mokymo mokymo (2021–2025) peržiūros ir įvertinimo planą ir atrinko 7 universitetus, įskaitant Tsinghua universitetą, Šanchajaus Jiaotongo universitetą, ir Changshu technologijos institutas, skirtas naujam švietimo ir mokymo apžvalgos bei vertinimo pilotui.Remdamasis nacionaliniu vertinimo planu, Jiangsu provincija suformulavo vertinimo planą su „Jiangsu charakteristikomis“, kuris šiuo metu vykdė impulsus ir receptus.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklas(Žurnalistė Liu Yu korespondentas Li Yan) Neseniai, Liaoningo inžinerijos ir technologijos universitetas, susijęs su keliais skyriais Fuxin City, Liaoning Province, kad galėtų visiškai vaidinti savivaldybės mokyklos raudonosios kultūros ir vietų išteklių vaidmenį, ir pradėjo įgyvendinti “. Kultūrinių išteklių eros naujokas “.Mokykla deda pastangas gilinti išsamią „trijų mokymo“ reformą ir dar labiau skatina „naujokų sielos liejimo projekto“ įgyvendinimą.

Pasak Partijos komiteto sekretoriaus pavaduotojo Ma Xiuquan ir Liaoningo inžinerijos ir technologijos universiteto direktoriaus, „veiksmų planas“ sutelks dėmesį į pagrindines Lideshu žmonių užduotis, su tema „ugdant naujokus kultūrinių išteklių eroje. „Ir naudokite mokyklas, provincijas, miestus. Vadovėliuose. Vadovėliuose visiškai vaidina teigiamą Kinijos puikios tradicinės kultūros vaidmenį kultūriniame ugdyme, mokyk ir nukreipia studentus, kad sustiprintų kultūrinį pasitikėjimą savimi, paveldėtų Kinijos puikios tradicinės kultūros plėtrą, ir stengtis būti naujais žmonėmis nacionalinio atjauninimo laikais.Jis sakė, kad kitame etape mokykla visiškai įgyvendins partijos švietimo politiką, įgyvendins pagrindines Liteshu žmonių užduotis, laikysis ideologinių ir politinių kursų kūrimo ir partijos novatoriškų teorijos jėgų vienu metu ir toliau skatina pažengusius pažangus Kinijos tradicinė kultūra, revoliucinė kultūra ir socialistinė pažangi kultūra. laikai.

Remiantis bendra „veiksmų plano“ tvarka, Fuxin ir Liaoning Inžinerijos ir technologijos universitetas kartu pradės dešimt klasikinių „kultūrinių+“ tyrimų linijų, kad sukurtų šimtą „kultūros+“ kursų, vyks tūkstančius puikių tradicinių kultūrinių pamokslavimo veiklų ir Ugdykite seriją „Pasivaikščioti“ ideologinių ir politinių kursų aukštos kokybės projektas padeda integracijos bendruomenės formavimo ideologiniams ir politiniams kursams pradinių ir vidurinių mokyklų statybai.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklas(Laikraščių reporteris Lin Ying Reporter Long Chaofan) Gegužės 18–19 dienomis, trečiasis septintojo provincijos filosofijos akademinis forumas ir „Kinijos stiliaus modernizavimas ir Kinijos diskurso konstravimas“ akademinis seminaras vyko Jiangxia koledže, Fujian.The meeting was hosted by the Fujian Provincial Philosophy Society, Fujian Jiangxia College, the Marxist Academy of Fujian Jiangxia College, the Fujian Jiangxia College of Fujian and Taiwan Traditional Culture Research Center, the Fujian Provincial Harmonious Social Research Association, Heilongjiang Philosophy Society, Shanxi Provincial Filosofijos draugija, Guizhou provincija, Guizhou provincija, Filosofijos draugija, Sičuano filosofijos draugija, Henano provincijos filosofijos draugija, Vidinės Mongolijos filosofijos draugija.

Chen Minhui, Fujian Jiangxia koledžo partijos sekretoriaus pavaduotojas, pristatė mokyklos tyrimų rezultatus Kinijos stiliaus modernizavime ir Kinijos diskurse.

Akademiniai seminarai yra suskirstyti į du etapus.Pirmajame pagrindinės kalbos etape 28 dalyvaujantys ekspertai ir mokslininkai sukasi apie forumo temą iš kinų stiliaus šiuolaikinio originalaus indėlio, kinų stiliaus šiuolaikinės kultūros ir ideologinių sąlygų, kinų stiliaus šiuolaikinės galios balanso ir valdymo mechanizmų, Kinų stiliaus modernizavimas, kinų stiliaus modernizavimas, kinų stiliaus modernizavimas.Antrajame forumo diskusijos etape ekspertai ir mokslininkai, vykdomi iš eilės mainuose apie teorinį pagrindą, pagrindinius klausimus, reikšmę, svarbą, svarbą, kinų stiliaus modernizavimą ir gilią kinų tradicinę kultūrą.

Pranešama, kad šiame seminare daugiausia dėmesio skiriama svarbiems „kinų stiliaus modernizavimo ir kinų diskurso konstrukcijos“ klausimams, daugiausia dėmesio skirdama kinų stiliaus modernizacijos filosofiniam paveldui ir pasauliui svarbą, daugiausia dėmesio skiriant Kinijos stiliaus modernaus diskurso kūrimui ir plėtrai. Sistema ir išplėsta Kinijos šiuolaikinė tarptautinė komunikacija.

Kinijos švietimo naujienų ir Kinijos švietimo naujienų tinklas(Žurnalistė Lin Huanxin) „Kaip tėvai gali padėti savo vaikams reguliuoti emocinį prisitaikymą prieš egzaminą? rūpi tėvai.

Taip yra dėl mokyklos „tėvų mokyklos“ atnaujinimo ir peržiūros.Šiaurės rytų normaliojo universiteto Studentų skyriaus direktoriaus pavaduotojas Zhou Chunmei pristatė, kad mokykla kiekvieną semestrą surengė daugybę tėvų mokyklos veiklos etapo, kad tėvai galėtų išmokti daugiau mokslinio švietimo koncepcijų ir švietimo metodų, kad būtų sudarytos bendros šeimos jėgos šeimai ir mokyklinis išsilavinimas.Šį semestrą „Tėvų mokykla“ buvo peržiūrėta į „Šeimos švietimo saloną“.Prieš prasidedant salonui, mokykla surinko labiausiai varginančius klausimus studentų tėvams per klausimynus, aptarė saloną ir pateikė tikslinius pasiūlymus bei pagalbą.Kitame numeryje šeimos švietimo salonai sutelks dėmesį į „karjeros planavimą“ ir vykdyti naujų kolegijų stojamųjų egzaminų, skirtų pirmosios klasės tėvams, patarimus.

MLS Football Jersey