MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

 Gegužės 9 d.,Švietimo skyrius ir „Qianlong“ viešosios nuomonės rizikos vertinimo ir valdymo centras kartu išleido „2023 įtakos įtakos prekės ženklo įtakos analizės ataskaitą“, kurioje yra šeši reitingai. Rodomi vartotojų skundų skundai.

 Suaugusiųjų internetinis švietimo vartotojų skundas Top10.Piešimas/ni ping

 „Zhonggong Education“ yra audra, o vartotojų skundų indeksas yra pirmasis reitingas

 Vartotojų skundų indeksas yra svarbus įmonės prekės ženklo klausimų įvertinimo rodiklis, atsižvelgiant į vartotojo skundus.Šis sąrašas skleidžia prekės ženklo veiklą, „Baidu“ rodyklės situaciją, atvirą platformą (Ketuojančios kokybės ataskaita, Kinijos skundų tinklas, Nacionalinė 12315 vartojimo skundų informacijos publikavimo platforma, vartotojų draudimas, elektriniai CAT skundai, Liaudies kasdienių vadovų pranešimų lenta, kad būtų galima paaiškinti šią prekę , kuo aukštesnis indeksas, tuo daugiau problemų.

 Remiantis sąrašu, nuo 2023 m., () () () () () Buvo viešosios nuomonės priešakyje dėl pažado grąžinimo, o Zhonggong švietimo skyrius daugelyje regionų įstrigo studentų grąžinimo audrai.

 „Qianlong“ minčių grupės stebėjimo duomenys rodo, kad 2023 m. Viešojoje platformoje yra daugiau nei 40 000 vartotojų skundų dėl įvairių platformų vartotojų skundų.„Baijia“, „Qilu One Point“, „Didžiosios Anhui naujienos“, „Yangzi Evening News“ ir kitos pagrindinės ir komercinės žiniasklaidos pranešimai apie pensijos ginčus tarp Kinijos visuomenės švietimo srities pranešė apie „Baijia“.Pagrindinė priežastis, dėl kurios „Zhonggong Education“ pateko į pensijų ginčą, „garantijos“ susitarimo grąžinimo mokestis yra pagrindinė priežastis.

 Yra daugybė bendrų problemų

 Sąraše parodyta, kad „Dane Education“, „YouLu Education“ ir (), kaip profesinio mokymo mokymo institucijų atstovas, užima antrąją, trečiąją ir šeštąją vartotojų skundų indeksą, o grąžinamosios išmokos yra sunkios, melagingos propagandos ir nelygios mokymo kokybės. tampa.

 2023 m. Spalio mėn. “„Pranešama, kad„ Dane Education “sukėlė skundų dėl mokymo ir mokymo kokybės; 2024 m. Sausio mėn.„ Kinijos vartotojas kasdien “atskleidė švietimo sunkumus švietimo išėjimo į pensiją sunkumus, susijusius su kelių praktikantų teisių ir interesų žala.

 Nuo 2023 m. Rugpjūčio mėn. „Black Cat“ skundų platforma gavo daugybę skundų dėl „YouLu Education“, kuris daugiausia sutelktas į chaosą, akademinę pakuotę ir nefondus.

 Kalbant apie Kinijos universiteto profesinį išsilavinimą, vartotojai teigia, kad jų mokymo poveikis nėra akivaizdus, ​​vidinis valdymo chaosas ir dideli filialų lygio skirtumai yra ryškesni.

 Rytų olimpinės žaidynės internete, Fangyuan Zhonghe ir Hou Dafa testas buvo skundžiami dėl skundų grąžinimo

 Kalbant apie praktikos kvalifikacijos egzaminus, visuomenės nuomonė pateikė neigiamas pastabas apie tris Rytų olimpinės apskaitos institucijas, „Fangyuan Zhonghe“ ir „Hou Dafa“ egzaminas.

 Remiantis statistika, 2023 m. Gruodžio mėn. Rytų olimpinės apskaitos skundų informacija buvo 18 juodųjų CAT skundų platformų, iš kurių 16 buvo susijusios su grąžinimo problema.

 Kalbant apie Fang Yuanzhong, 2023 m. Rugsėjo mėn. Buvo 35 informacija apie „Black Cat“ skundų platformą.

MLS Football Jersey