MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

  Kurdami mobilųjį internetą, žmonės pakeitė žinių ir įgūdžių įgijimo būdą, o trumpi vaizdo įrašai tapo populiariu mokymosi būdu.Dar 2018 m. „Dou Shen“ švietimo pradininkas, Didžiosios kalbos švietimo sistema paskatino pramonę pradėti trumpą vaizdo įrašą. Šeimos švietimo konkurso antraštės šeimos matricos įtaka.

  Siekiant skatinti švietimo pramonės klestėjimą ir plėtrą, apdovanojimai yra labiau aukštos kokybės prekės ženklai, kurie neseniai laikosi švietimo kokybės ir visuotinės dvasios. „Sėkmingai laikomas.Konferencijoje jis buvo apdovanotas 2023 m. Uighuro „Auksinių moterų apdovanojimų“ „Dou Shen“ švietimu. .

  Pastaraisiais metais vis daugiau švietimo ekspertų sukūrė vertę trumpuose vaizdo įrašuose su žiniomis, taip pat „Dou Shen Education“.Nuo tada, kai buvo pradėtas trumpas vaizdo įrašų verslas, „Dou Shen Education“ visada reikalavo aukštos kokybės produkcijos turinio, o trumpas vaizdo įrašų atkūrimas kitais metais viršijo 1 milijardą.Tuo pat metu „Dou Shen Education“ taip pat aktyviai reagavo į pramonės iššūkius, pasinaudojo proga pertvarkyti į MCN kompanijas, turinčias garsių mokytojų IP kaip pagrindą, ne tik sėkmingai valdyti IP pagrįstą sąskaitą, pagrįstą savęs transliacijos modeliu, bet Taip pat sukūrė kelis milijonų gerbėjų sąskaitos sąskaitos numeris. Pagrindinio oficialaus „Top10“ „Top10“ sąraše buvo pakartotinai įtrauktas į sąrašą, taip pat išplėtė interneto švietimo ribą kartu su savo pranašumais, atrakindamas naują prekės ženklo verslo galimybių tašką, todėl įsigijimas ir komunikacija leido įsigyti ir bendrauti žinių efektyviau.Palaiminus daugybę priemonių, dabartiniai „Dou Shen Education“ „Matrix“ numerių gerbėjai viršijo 16 milijonų, o tai yra tikras šeimos švietimo konkurencijos vadovo prekės ženklas.

MLS Football Jersey