MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Naujieji metai ir nauji orai, Naujieji metai, nešantys „New Hope“, pamažu ateina pas mus -pagaliau ateis Naujieji metai.Pasirengę bučiuoti su mados bangomis 2020 m., Taigi žmonės, kurie mini žodį „detoksikacija ir priklausomybė“, yra be žvėrių.

1. Pasirinkite be nugaros aprangą

„Channel French Milly Dark“ aktorė 1972 m. Filme „Blonde“ vilkėjo svajingą suknelę, kurios verta 360 laipsnių tiktok ekspozicija.„Givenchy’s Matthew M Williams“ yra populiariausias gilus V sijonas filme (gerai, po jo seka madingas atsakymas, kurį Julie Christie vaidino filme „Shampoo“ 1975 m.)?Pridėkite matomą diržą.

2. Dienos, kai apkabinant antklodė

Nuo „Prada“ nailono austos skara iki „Fendi“ nešiojamų antklodžių, tiesa, kad 2021 m. Mes vėl vėl pasirodysime ir džiaugsimės komfortu, kurį atnešė žemyn.

3. Su šachmatų lentos galvute

„Genius Beth Harmon“ aprangos stilių „The Back Wing“ myli „Instagram“ dekoratyviniai ekspertai, o tai taip pat padarys žiemos suknelę atnaujintą, o ši mada tęsis iki 2021 m.Neikite į „Chanel“ ankstyvą rudens seriją ir Ispanijos prekės ženklą „Gimaguas“ -tai yra 2021 m. Ženklas, pasiruošęs tiems, kurie „nepadaro ženklo“.

4. Įsigykite daugiau antrų prekių

Kokios yra internetinių apsipirkimo antrosios prekių paslaptys?Tai turi suprasti jūsų dydį.Visi geriausi pardavimo produktai gali suteikti jums dydžio detales apie drabužių poreikius -nesvarbu, ar tai yra „Y2K“ džinsai, arba Tomo Fordo „Gucci Dream Broad“ serija.

5. Dėvėkite visus baltus drabužius (ir laikykite juos švarų)

Emilio Pucci serijos SS21 šou yra labai įtikinamas.Tai tikrai sunku pasirinkti.

6. Jei dvejojate, dėvėkite auskarus

Ypač minkštas džinsinio audinio audinys su aukšto lygio megztiniais drabužiais -„Balenciaga“ SS21 nuostabaus vandens serija yra baigta, todėl kylantis ir patogus mados pramonės jausmas į Naujuosius metus, tik maža sąlyga: akį žiūrint auskarai per 30 sekundžių.

7. Tegul vėl populiarėja žemas juosmuo (arba sekite „Bella Hadid“ pėdomis, kad sumažintumėte kelnių juosmenį)

Kiek laiko bus iškastas šis mados vėjas?Larry Davido žodžiais tariant, stebėdami „Versace“, „Miu Miu“ ir „Balmain“ kelnes, kurios nuolat mažėja naujojo sezono mados šou, pagalvosite, kad jos yra labai, labai žemos.Po dešimties metų aukštų juosmens kelnių laikas atrasti pilvo mygtuką (kadangi Bella Hadid daugelį metų mus skatino, ji garsėja savo pačių pagamintų žemų kelnių kelnėmis).

8. Užuot papuošę juosmenį, geriau papuošti kaklą

„Chanel“ vėl įjungė klasikinį grandininį diržą (nuo gėlių komplekto iki pėdkelnių, grandininis diržas gali beveik viską sugriežtinti), o „Blumarine“ stilistas Lotta Volkova taip pat papuoštas blizgančiu logotipu ant juosmens, pridedant prie Y2K eros .

9. Grįžkite prie peties -nemokama liemenė

Kai „Hermes“ parodo šiuos „SS21“ šou „SS21“ marškinėlius, mes žinome, kad klasikiniam šio amžiaus modeliui lemta ypač prabangiai.Dėvėdamas užtrauktuko stiliaus sportinę striukę, prabangų storą -bottomedą medinę pupą, puikų laimėjimą.

10. Pridėkite elementų sporto srityje

„Grace Wales Bonner“ „Adidas Originals“ bendradarbiavimo įmonė aštuntajame dešimtmetyje tapo sportinėmis striukėmis į populiariausią paltą 2021 m. Pavasarį.Šis kailis remiasi „MiU Miu SS21“ šou stiliaus patirtimi ir yra aprūpintas kelio kelio kumščiu sijonu.

11. Padėkite mini stilių

„Meilės vasara“ yra gerai žinoma trečiame kėlinyje.Vieninteliai priedai, kuriuos galima suporuoti su juo, yra požiūris.

12. Pridėkite „Burberry Disco Times“ metalinę muziką į dainų sąrašą

Žaisk didžiausią NTS romaną „Disco Music of NTS“, kad jūsų grandininiai šarvai būtų nauji.

13. Padarykite savo socialinius burbulus

Peržiūrėkite bitininkystės dokumentinį filmą „Honey Land“ 2019 m., Haikėkite Kenzo „Oliveira Baptista“ ir pajuskite socialinį atstumą, kurį sukūrė jo miglota ir netiesioginė bičių burbulo sijonas.

14. Padarykite naują riešo maišą ir įdėkite jį į rankų plovimo tirpalą

Įtraukdami kasdienes antivirusines priemones, mes neatsisakysime sveikatos ir saugumo dėl pagrindinių mados tendencijų.

15. Įdėkite suknelę ant kelnių išorės

Naudokite mėgstamiausią „Muasia Prada“ mėgstamą daugiasluoksnį stilių: juodas siuvimo kelnes, visus metus galite dėvėti mėgstamus „Midsummer Investment“ drabužius.

16. skrybėlės marškinėliai su pradurtu sijonu

„Givenchy“ kūrybinis direktorius Matthew M Williamsas perskaitė mūsų perdegimą ir žavias mintis?Jei kaip nuorodą naudojate savo įmonės marškinėlius su gobtuvu su skaidriu ilgo palto stiliumi, atsakymas yra „taip“.Nustatytas NYE ​​2020 tonas, „Givenchy High -En“ buteliukų pasirinkimas (žr. SS21 stebėjimą 16).

17. Niekada neįvertinkite rožinio įkvėpimo galios

Koks yra Danijos dizainerio Cecilie Bahnsen pavasario sprendimas?Nesvarbu, ar tai purpurinės spalvos spalvos, ar minkštas išblukimo ir išblukimo tonas (paplūdimio fonas), į įvairias spalvas pridedamas didelis rožinės spalvos kiekis.

18. Pirkite marškinių sijoną

Šių metų „WFH“ epocha ruošiasi atidaryti naują „Easy -to -Work“ padažo erą. 2021 m.

19. Atkreipkite dėmesį į psichodelinę pavasario dienos nuorodą

Nėra sunku pastebėti, kad mados tendencija „Vogue“ rankoje dažnai turi švelnų pavadinimą: „Naujas siuvėjas“, „Fresh Charm“ ir „Naujas batų tipas“.Ir mes turime unikalų stilių -mes stumiame senovės psichodelinį Kalifornijos negandų apie pagrindinę kultūrą stilių (pagalvokite apie stebuklingą nosinės rankovę ir saulėlydžio spalvų ištikimybės kelnes) iki 2021 m.

20. Plumb

MLS Football Jersey