MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Ar tai naujas dešimtmetis, kaip atrodys mada?Pirmiausia būkite pasirengę pasveikinti amatų sugrįžimą.Mes pamatėme daugybę megztų ir naujos kartos dizainerių atvejų senų mados nėrinių.(Taip, mes taip pat išleidome daugybę dramatiškų „Tassel“ formų „Instagram“).

Tačiau ši tendencija yra ne tik tai, kaip akių patraukimas.Niujorke yra atgaivinama viena lieknėjimo eilė.Praėjusį mėnesį madų šou taip pat priminė, kad mada gali atnešti laisvės -modeliai yra veikiami didelės odos ir užtikrintai kontroliuoja seksualų vyrų vizijos apibrėžimą arba naudoti šydą ir didžiulį siluetą, kad galėtų išskirtinai atsistoti. .

Dar nevėlu pamatyti populiarią naujojo sezono tendenciją Londono parodoje.

1 tendencija: skoniai

Atstovas prekės ženklas:

„Bottega Veneta“, „Peda“, „Jil Sander“, „Dior“, „Alberta Ferretti“, rajonas

Paaiškinimas:

Nuo vakarinių suknelių iki kostiumų, pradedant nuo plonų pieštukų sijonų, megztų apsiaustų iki turtingų rankinių, pilnos akys yra pilnos kutų.Tai gali būti atsitiktinių drabužių kontratakas, kuris buvo populiarus per pastaruosius dešimt metų.Dizainerių, kurie išmetė kutų žavesį, skaičius didėja, o signalai yra aiškūs: reklamos (ypač šokio) grožio kostiumai, o kruopščiai sukurta suknelė bus svarbiausias 2020 m. Mados tendencijos prioritetas.

2 tendencija: marškiniai ir kaklaraiščiai

Atstovas prekės ženklas:

„Prada“, „Dior“, „Chanel“, „Toga“, „Dolce“ ir „Gabbana“

Paaiškinimas:

Paryžiaus mados savaitė naudoja vieną mėnesį, kad išreikštų neutralizuotų naujų verslo marškinėlių ir kaklaraiščio apsėstumą.„Prada“ mums sako, kad niekada nepadarys klaidos su kaklaraiščiu su švaraus kostiumo trumpu sijonu ar atsitiktiniu megztiniu.Pagal „Dior“ neoninį parašą auditorija pamatė autentiškiausią šios tendencijos įsikūnijimą (formą interpretuoja Ruthbell, kuris supjaustytas žaismingais trumpais plaukais).

3 tendencija: apatiniai drabužiai dėvi lauke

Atstovas prekės ženklas:

Saint Laurent, Victoria Beckham, Burberry, Christopher Kane

Paaiškinimas:

Pastaruoju metu retai galima pamatyti Kendall Jenner laidoje, tačiau norėdama palaikyti savo draugą Riccardo Tisci, ji įlipo į „Burberry“ rudens ir žiemos parodą Burberry.Jos kostiumas yra viena iš tendencijų, kurios greitai išpopuliarėja socialinėje žiniasklaidoje.

Supermodelio forma pabrėžia apatinių drabužių potencialą (Jenneris dėvėjo tinklelio dangos pėdkelnes ir baltą pieštuko sijoną su išlenkta kreive), kuri 2020 m. Atspindi išskirtinius „apatinius“ kaip drabužių tendenciją.Kitoje Londono pusėje kylanti moterų dizainerė Nensidojaka iš naujo interpretuoja ploną korsetą, turėdamas mažai galimybių pasirodyti „Fashion East“.Paryžiuje Anthony Vaccarello sujungia etileno sandarias kelnes su sudėtingais nėrinių camisole ir prideda šiek tiek Helmutnewton.

4 tendencija: ypač didelis siluetas

Atstovas prekės ženklas:

Fendi, Simone Rocha, Comme des Garçons, JW Anderson, Richardas Quinnas, Alexanderis McQueenas, Christopheris Johnas Rogersas, rajonas, rajonas, rajonas

Paaiškinimas:

Nuo Simone Rocha, Richardo Quinno ir JW Andersono iki perdėtų burbulų rankovių (niekas nedaro geriau nei „Fendi“), daugelis dizainerių naudoja per didelę formą, kad stimuliuotų žmonių emocinę reakciją 2020 m. Rudens ir žiemos parodoje. platus gyvenimo etapas.Neabejojama, kad geriausi mados pramonės dizaineriai naudoja šiuos perdėtus drabužius, norėdami parodyti rimto meistriškumo žavesį ir magiją, tačiau naujas siluetų pasakojimas neabejotinai džiugina pažeidžiamą moterų grupę.

5 tendencija: Niujorko minimalizmas (siuvtas vienkartinis)

Atstovas prekės ženklas:

Eilutė, Marc Jacobs, Bottega Veneta, Balenciaga, A.W.A.K.E režimas

Paaiškinimas:

Be to, kad apsėstas meistriškumo (žr. Aukščiau paminėtas „Tassel“ tendencijas), kolektyvinis „gryno“ troškimas taip pat dominuoja 2020 m. Rudens ir žiemos parodoje.Niujorko mados savaitės metu „Row“ ir „Marcjacobs“ surengė gerą pasirodymą septintajame dešimtmetyje, kuris paskelbė apie vienkartinių kostiumų populiarumą. Švarūs ir tvarkingi klasikiniai darbo drabužiai.Trumpai tariant, nepraleiskite lieknėjimo tendencijos (pvz., Balenciaga).

6 tendencija: megztos suknelės

Atstovas prekės ženklas:

Jil Sander, Agnona, Bottega Veneta, Balmain, Altuzarra, Alexandermcqueen

Paaiškinimas:

„Céline“ serija „Phoebe Philo“ ir „Didion“ pasirodė filmuojant prekės ženklo reklamas 2015 m., Kuri atspindėjo didžiulę Joan Didion įtaką mados pramonėje.2020 m. Rudenį ir žiemą pasirodymas dar kartą kreipėsi į vieną iš populiarių amerikiečių rašytojų ir kulkšnies megztos suknelės.„Agnona“, „Bottegaveneta“ ir „Jil Sander“ turtinga ir prabangi megzta suknelė, kurią puikiai pagerbė 1968 m. Fotografo Julian Wasser nuotrauka, kurią pastaroji pasilenkė „Corvettestingray“.

7 tendencija: tuščiaviduris dizainas

Atstovas prekės ženklas:

Kheite, ne balta, Dion Lee, Proenza Schouler, A.W.A.K.E MODE

Paaiškinimas:

Nors tai nėra nauja tendencija, kalbant apie technologijas, „Hollow Design -Is“ šiuo metu yra palanki raudonam kilimui -be abejo, buvo padengta „Kheite“, „Proenza Schouler“ ir „Dion Lee“ rudenį ir žiemą.Tuščiavidurio siuvimą verta paleisti, o tai gali pridėti linksmybių prie švelnios formos (atkreipkite dėmesį, kad neseniai suprojektuota ir orima hem ir iškirptė gali būti pridėta.

8 tendencija: paprastas metalinis vėjas

Atstovas prekės ženklas:

Salvatore Ferragamo, Bottega Veneta, Christopher Kane [3], Nr. 21, Burberry [4], Isabel Marant [5]

Paaiškinimas:

Akinanti vakarinė suknelė rudens ir žiemos parodoje 2020 m. Galima sakyti, kad juokinga.Įsivaizduokite šią sceną: jūs dėvite „Half -Body“ oficialią suknelę, kad galėtumėte dalyvauti juokingiausiame vakarėlyje, tačiau taip pat galite dėvėti marškinėlius su gobtuvu, kurį nusipirkote kolegijoje, kad stebėtumėte paveldėjimo mūšį.Mes nustatėme, kad tai yra supaprastinta „Bottega Veneta“, „Burberry“ ir „Salvatoreferragamo“ parodoje.Apatinė kūno dalis yra visiškai ginkluota, o kitos dalys yra patogios.

9 tendencija: kostiumo sijonas

Atstovas prekės ženklas:

Miu Miu, Fendi, Gucci, Prada, Alyx, Balenciaga [6], Margaret Howell, Gabriela Hearst, Carolina Herrerara

Paaiškinimas:

Super moteriškas siuvimas sukūrė naują galią mados meistrų rankose.Londono rudens ir žiemos paroda 2020 m. Rudenį ir žiemą, o Milano iškaba yra griežta juosmens striukė.Teisingai, laikas pakartoti savo vaizdą į kostiumą.Rudens drabužių spinta tiesus pieštuko sijonas ruošiasi pakeisti akivaizdžias laisvų kelnių vidurinėje eilutėje (jis buvo mėgstamiausias per pastaruosius penkerius metus parodos priekinėje eilėje).

10 tendencija: kaukių kategorija

Atstovas prekės ženklas:

Yeezy, Maison Margiela, „Marine Serre“, „Comme des Garçons“

Paaiškinimas:

Paskutinę Paryžiaus mados mėnesio dieną pasirodymas buvo įkištas į striukę, megzti audinius ir galvos apdangalus ant veido, atspindėdamas norą, kurį norėjome atsiriboti nuo išorinio pasaulio per drabužius.„Yeezy“ ir „Marine Serre“ dizainas neabejotinai atspindi privatumą, komfortą ir norą apsauginiam sluoksniui -pastarasis rodo, kad į priekį atrodantys mados dizainai gali suteikti stiprybės suknelėms ir žemei.

11 tendencija: glėbio sijonas

Atstovas prekės ženklas:

„Givenchy“, „Valentino“, „Chalayan“, „Loewe“

Paaiškinimas:

Meghan Markle, Meghan Markle, paskutinį kartą pasirinko ryškiai raudoną „Safiyaa“ skara suknelę, kad galėtų dalyvauti oficialiuose karališkuosiuose reikaluose.„Givenchy“ „Clarewaight Keller“ („Meghan“ 2018 m. Vestuvių suknelės dizaineris) padarė skulptūrą panašų „Cloak“ dizainą.Loewe ir Valentino taip pat pasidavė naujiems atsakymams šiame dramatiškame siuvime, tai rodo, kad didelės apykaklės ir pusrutulio pečiai tapo šiandienos tendencija.

12 tendencija: dangaus oda

Atstovas prekės ženklas:

Mugleris, Hermesas, Balenciaga, Erdemas, Petarpetrovas

Paaiškinimas:

Jei tam tikru metu investavote į didelę odinę striukę, nesijaudinkite, rudens ir žiemos paroda 2020 m. Rudenį ir žiemą patvirtino, kad šis asmuo, turintis aukštą išvaizdos normą, vis dar nešioja šventus produktus .Su visais jūsų odiniais daiktais galite maksimaliai padidinti jų „Kaip suderinti“ savybes.

13 tendencija: pritaikytas tradicinis pledas

Atstovas prekės ženklas:

Miu Miu, „Brock Collection“, „Burberry“, „Dior“, Vivienne Westwood, Victoria Beckham [9]

Paaiškinimas:

2020 m. Rudenį kaimo stiliaus modeliai tęs savo urbanizacijos procesą.Tvarkinga striukė (su akivaizdžiu juosmeniu) ir tobulūs marškiniai bus pakartotinai įvesti į laisvalaikio drabužių lauką.Aštuntojo dešimtmečio spalvų schema (pvz., „Miu Miu“) su dideliu prisotinimu įšvirkščia spalvingą gyvybingumą konservatyvioje formoje.

MLS Football Jersey